Skocz do zawartości
Misio

Brak buksowania kołami.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mam oblukać tą wlepke w bagażniku pod wykładziną ? A może w książce serwisowej auta też to jest, wtedy nie musze wywalać krowy z bagażnika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może w książce serwisowej auta też to jest

Ty myślisz że ja latałem do samochodu :D Wlepki zawsze są dwie :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw ok, ale wniosek taki, ze przeciwdziala to poslizgowi kol i jesli chce sie scigac albo cus to wylaczyc dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jesli chce sie scigac albo cus to wylaczyc dziadostwo.

No właśnie że nie. Z blokadą mechanizmu samochód lepiej przyspiesza bo napędzane są dwa koła na raz i wtedy ma lepsze odejście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie marnujesz czasu na poślizgi.

 

Więc u mnie przy modell mam to : 1AE, 1G9, 2PH, 1N1, 3AF, 3BS T6N, 8GL, 8L3, 8E2, 3S2, 8TC, 8RM, 1KK, 1LN, 3FE, 3YG, 1BA. To chyba tyle, teraz mi to proszę rozszyfrować :) A to nie koniec: X4B, B?F, C4B, G?C, H4W, J1L, M39, Q1U. Teraz to chyba tyle :)

 

 

//scaliłem - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja ruszam bez pisku ale nie mam problemu zeby na 3 biegu kola zapiszczały podczas przyspieszania :P

 

No jak Tobie piszczy na 3 biegu to gratuluje egzemplarza, lol :fuckyou2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam miałem podobnego problema...okazało sie ze u mnie był zapchany katalizator...pożądnie go przedmuchałem-wyskoczyła chyba jakaś wata czy coś i śmiga :hurra: jak był zapchany było też słychać jak gdyby gwizdał...taki nietypowy dźwięk przy wysokich obrotach :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam miałem podobnego problema...okazało sie ze u mnie był zapchany katalizator...pożądnie go przedmuchałem-wyskoczyła chyba jakaś wata czy coś i śmiga :hurra: jak był zapchany było też słychać jak gdyby gwizdał...taki nietypowy dźwięk przy wysokich obrotach :|

 

2-wa tłumiki już wymieniłem został jeszcze kat.

wyciągałeś kata żeby przedmuchać czy ostro przegoniłeś passatka? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności