Skocz do zawartości
robert0

Przekaznik klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość teddyfoto

Termostat.jpgWitam

Mam problem podobny do opisanego w dzisiejszym wątku. Mam uszkodzony termostat - o którym mowa była wcześniej (zamontowany na prawym nadkolu). Ponieważ nie mogę dorwać oryginalnej części - chciałbym zamontować zamiennik. W związku z tym potrzebuję informacji - przy jakiej temperaturze na rurce ten element się załącza a przy jakiej wyłącza? Dołączam zdjęcie identycznego elementu - mój ma uszkodzoną rurkę. Symbol termostatu: K50-P5580-000.

Proszę o pomoc.

Edytowane przez teddyfoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem czy posiada?? Pytałem który to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
który stycznik za sprężarkę odpowiada może on padł

 

Numer 267 :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poratuje mnie ktos schematem elektrycznym manualnej klimy passat b4 1.9 tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Poratuje mnie ktos schematem elektrycznym manualnej klimy passat b4 1.9 tdi

w załączniku. Jako takiego do 1.9 tdi nie znalazłem, tylko ogólny do b4 96

Passat 1996 cliima.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sliczne.Mam jeszcze pytaanie odnosnie oznaczenia "hot in run" "hoy at all times" "hot in run or start".DObrze mysle iz pierwsze oznacza 12v po zaplonie,drugie 12v stale i 3 po zaplonie i podczas jazdy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie myślę, ja to wiem ;) bez czynnika nie załączy Ci się klima. Na 99% po nabiciu klima zacznie działać.

 

Witam, tak kolego, mialem nieszczelną klimę, także musiałem zakupic nową chłodnicę i nabić, dzieki za pomoc :ok

Edytowane przez Matt214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam climatronic off. Jaki przekaźnik będzie od klimy?Mam Passata b4 1,9tdi, założyłem klimę i brakuje mi przekaźnika.Z tego co się dowiedziałem to ma być przekaźnik nr 106(357959141a) do klimy sterowanej elektronicznie.Proszę o potwierdzenie jaki przekaźnik macie w swoich paskach z climatronikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności