Skocz do zawartości
Polon4

Zostanie głównym użytkownikiem nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim, przychodzę z problemem. Zakupiłem niedawno Passata z 2020r. i niestety mam problem z weconnect. Mianowicie udało mi się zarejestrować oraz połączyć profil z autkiem, ale nie mogę zostać głównym użytkownikiem. Wynika to z tego, że w momencie kliknięcia opcji ,,zostań głównym użytkownikiem" przekierowuje mnie do funkcji rejestracji, gdzie wyskakuje komunikat ,,nie można włączyć Rejestracja". Czy miał ktoś podobny problem lub ma jakieś rozwiązanie? Z góry dziękuję za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Mialem ten sam problem po zakupie mojego z 2020 i po licznych meilach z supportem okazalo sie ze mam stara wersje softu "0152" i pomoglo dopiero zaktualizowanie softu w samochodzie.

Ja to robilem w serwisie VW i aktualnie mam wersje "0324" od czasu aktualizacji od razu moglem stac sie uzytkownikiem glownym.

Jedynie z czym nadal walcze to z aktualizacja map bo nadal wisza z 2020 i za @#$%* nie chca sie zaktualizowac do najnowszej wersji.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.  Aktualizacja softu w ASO rzeczywiście usunęła usterkę także jak ktoś ma jeszcze taki problem to rozwiązaniem jest aktualizacja. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile kosztowała cię taka przyjemność?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pierwotnie 156 i nie było problemu z zostaniem użytkownikiem gł.

do jakiej wersji ci podnieśli? 278? Jak tak i miałeś odblokowane AA, to zyskałeś bezprzewodowy AA oraz automatyczne aktualizacje. W sumie to teraz do 324 możesz sobie już sam podnieść choć to już nie wniosi żadnych istotnych zmian - przynajmniej ja nie zauważyłem.

 

Edytowane przez shibby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zadziało dopiero gdy połączyłem samochód z We Connect GO. Ale żeby to zrobić musiałem kupić Data Plug od VW bo bez niego apka nie puszczała mnie dalej (koszt 45zl od Lelka na allegro). Jak się teraz zastanawiam to faktycznie chyba w międzyczasie zrobiła się jakaś aktualizacja i może nie miało to związku... W każdym razie gdy po kilku dniach wróciłem do tematu, połączyłem apke z samochodem to udało się ustawić od strzału. Pasek produkcja koniec 2019, modelowo 2020 (po lifcie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie było mnie całkiem sporo na forum ale równo tydzień temu stałem się posiadaczem Passata B8 2020r. 2.0TDI Alltrack, Discovery Media Pro.

Mam inny problem by zostać użytkownikiem głównym. Aplikacja jest, konto ID jest. Gdy klikam zostań głównym użytkownikiem to albo nic się nie dzieje albo pojawia się na ekranie napis Pobieranie i kółeczko się kręci. Czekałem tak dwa razy z 15min i nic się nie dzieje. Próbowałem usuwać konto i robić wszystko od nowa ale efekt ten sam. Soft mam 0156 gdyby było to ważne. 

Ma ktoś jakiś pomysł co jest powodem takiej sytuacji. Wczoraj dzwoniłem na pomoc techniczna ale się nie dodzwoniłem bo nikt nie odbierał. 

Edytowane przez Shark44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam. U mnie problem całkowicie rozwiązany w ASO ( w ramach rocznej gwarancji na auta używane). Zrobili aktualizację softu do najnowszej wersji 330, nie wiem czy coś jeszcze robili bo wspominali tylko o tym. Po tym zabiegu utworzenie użytkownika głównego nie stanowiło problemu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volkswagen Arteon r. 2021

U mnie problem został rozwiązany przez banalną czynność. Należało naciskać przyciski na kluczykach możliwie krótko. Wcześniej naciśnięcia były dłuższe (około sekundy) i ustawienie użytkownika głównego kończyło się niepowodzeniem (Komunikat: Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z serwisem). Może to komuś zaoszczędzi wizyty w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2024 o 11:59, shibby napisał:

Ja miałem pierwotnie 156 i nie było problemu z zostaniem użytkownikiem gł.

do jakiej wersji ci podnieśli? 278? Jak tak i miałeś odblokowane AA, to zyskałeś bezprzewodowy AA oraz automatyczne aktualizacje. W sumie to teraz do 324 możesz sobie już sam podnieść choć to już nie wniosi żadnych istotnych zmian - przynajmniej ja nie zauważyłem.

 

Dzień dobry, ja tez mam 156, auto od 4 dni, rocznik 2019, lift 2020 i po 2 próbach przywrócenia ustawień fabrycznych, pobrania aplikacji na nowo, usunięcia konta przez dotychczasowego właściciela niestety wciąż nie mogę dodać siebie jako użytkownik główny. Button "zostań użytkownikiem głównym" albo jest nieaktywny, ale po restarcie systemu ikonka kołka i "Pobieranie" bez końca.

vw01.jpg

vw02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Korsage napisał:

ja tez mam 156

gorąco polecam poszukać kogoś, kto podniesie ci soft do minimum wersji 278. Prócz tego, że odblokuje ci się Android Auto bezprzewodowy to radio będzie dostawało aktualizacje zdalne. Dopiero po podniesieniu softu zająłbym się problemem z użytkownikiem głównym.

Pamiętam, że nawet tu na forum znajdziesz osoby, które się tym trudnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam problem z użytkownikiem głównym ogarnięty potrzebny vas 6154a i odis on-line potrzeba zrobić parametryzacje i aktywację softu oraz OCU modułu komunikacji  0075 na nowo na serwerach VW wtedy dopiero wszystko będzie działałac jak należy robiłem dziś u siebie więc działa w 100%

 

IMG-20250218-WA0003.jpeg

IMG-20250218-WA0005.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2025 o 08:38, shibby napisał:

gorąco polecam poszukać kogoś, kto podniesie ci soft do minimum wersji 278. Prócz tego, że odblokuje ci się Android Auto bezprzewodowy to radio będzie dostawało aktualizacje zdalne. Dopiero po podniesieniu softu zająłbym się problemem z użytkownikiem głównym.

Pamiętam, że nawet tu na forum znajdziesz osoby, które się tym trudnią.

Chętnie skorzystam z doświadczenia i pomocy osób, które mogą wdrożyć usługę podniesienia softu :)
Jeśli ktoś z szanownych Użytkowników forum może pomóc - proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności