Skocz do zawartości
pobs

kluczyk scyzoryk - otwieranie auta

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie z jakiej odleglosci dziala wasz kluczyk, pytam bo chyba czeka mnie wymiana baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z około 30 metrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

U mnie spokojnie z 20 metrów... Z większej odległości nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30-40 metrow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z 1-2 metrów i nawet po wymianie baterii tak samo. Co może być? Lipna nowa bateria czy coś z kluczykiem. Drugi kluczyk z kompletu działa z daleka.

 

P.S. sorki za podłączenie się pod posta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze jest to przyczyna tylko i wylacznie baterii? u mnie lapie gdzies z 10 metrow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak z 15 metrów (nowa bateria), zapas tak samo, wydaje mi się, że w przypadku skittle, jest to częstotliwość nadajnika(scyzoryka), może tak być ,nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie coś około 20-30m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety u mnie nie sa to imponujace odległości 2-3m czasem jak mu coś odbije to muszę przytknąć pilota do karoserii bo inaczej nie otwiera,a i jeszcze jeden myk :) przyłozenie pilota do czoła zwieksza zasieg o okołoo 5-10m, bankowe nawet w telewizji o tym było na discovery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ok. 5 metrów i chyba :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem ze tylko ja mam takie problemy z kluczykiem wymieniłem baterie i kicha dalej słabo ściąga :( :( :( z reszta pilot działa jak se chce raz właczy kierunki przy uzbrajaniu zamka raz nie ;/ kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jeszcze zalezy gdzie zamykam bo w centrum pod patykiem z tych moich 30 -40 metrow ktore moge pod domem zrobic albo pod szkola to zostaje 2m max ( a kiedys stary samochod zamykalem bezposrednio przy aucie) a wy macie wszedzie ten sam problem ze tak slabo lapie? moze w poblizu sa jakies urzadzenia co zagluszaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, nieraz w niektorych miejscach, jak przy kosciele na moim osiedlu lapie i nielapie; :znudzony: , jakby cos fale zaklucalo, i dalej nie wiem czego to przyczyna,

jak z bateriami - ASO czy gdzies mozna dostac taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobs, porozglądaj się wkoło. Jeśli parkujesz w pobliżu nadajników, czy przekaźników RTV, policyjnych, wojskowych czy innych o znacznej mocy, to będą kłopoty. A baterie są ogólnie dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałem ze tylko ja mam takie problemy z kluczykiem wymieniłem baterie i kicha dalej słabo ściąga :( :( :( z reszta pilot działa jak se chce raz właczy kierunki przy uzbrajaniu zamka raz nie ;/ kicha

kolego na twoim miejscu czym predzej podniósłbym dywanik pod nogami kierowcy i sprawdził czy przypadkiem nie dostała się woda do sterownika a jesli tak to suszyć suszyc i jeszcze raz suszyć i szukać gdzie nieszczelności. Wiem coś na ten temat bo mój "comfort" został zalany i padł :((( nowy kosztował ponad 1000zł :( Mówia ze niemieckie auto to solidne auto ale usytuowaniem sterownika to sie nie popisali niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma bardziej zatłoczonej falami przestrzeni w Wawie niż okolice pałacu kultury - to, że tam zasięg pilota jest mocno ograniczony jest jak najbardziej normalną sprawą. Czasem właściciel nawet nie jest w stanie otworzyć samochodu.

Mgliście kojarzę sprawę zasięgu pilotów ale pamiętam sytuację, jak wiele wiele lat temu omawiałem ten temat z monterem alarmów samochodowych. Mówił mi on o dostrojeniu. W pilotach często można znaleźć taką śrubkę, bardzo małą, akurat na rozmiar śrubokręta zegarmistrzowskiego. Służy ona do dostrojenia i rzeczywiście - podkręcenie jest powodowało albo całkowitą niemożność wyłączenia alarmu lub też stanowczo większy zasięg. Pilotom nie służą upadki, po nich nadajnik potrafi się "poprzestawiać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke odswieze temacik.Planuje wymiane baterii no i w zwiazku z tym chcialbym uzyskac info na temat typu baterii jaki mam kupic i czy sa jakies kruczki przy wymianie.Czy musze sie spieszyc z wymienieniem tzn zrobic to w pare sekund zeby sie cos nie rozkodowalo czy mozna spokojnie powoli wymienic.Czy po wymianie trzeba kluczyk jakos programowac a jezeli tak to w jaki sposob??

Zwykly kluczyk zintegrowany z pilotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka sie nie wyswietla

Juz sie wyswietla ale tyle to ja wiem jak sie dostac do baterii.Chodzilo mi o wiecej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz070485

dolaczam sie do prosby jestem nowy i nie robilem takich rzeczy. a kolega mowil mi ze batterie trzeba wymieniac w serwisie bo moze sie rozkodowac jak baterie wyjme. i bedzie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności