Skocz do zawartości
5021

Przeprogramowanie przycisku Voice na Mute

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj

Z poprzednich aut jestem przyzwyczajony do używania przycisku MUTE na kierownicy przynajmniej raz na minutę (powtarzam np. słówka itp) i rozpaczliwie szukam rozwiązania. Wyłączanie zasilania radia będące jakimś półśrodkiem jest średnio wygodne, ściszanie wychodzi jeszcze gorzej.

Znalazłem w internecie i tu na forum dużo wątków dotyczących starszych wersji paska i innych VW, gdzie istaniała możliwość przeprogramowania przy użyciu VCDS guzika włączającego obsługę głosową i ustawienia w to miejsce funkcji mute (pauza).

Nie znalazłem jednak nic na ten temat o B8

-> pytanie , czy ktoś z Was przetarł może z sukcesem ten szlak, albo potwierdził, że się w ten sposób nie da?

voice.thumb.jpg.fe5514574e4bf9ff5a6aabeb93e679a0.jpgmute.thumb.jpg.cf73eeaa13fa43a95bc335dcdc72263d.jpg.395b726c11344236a86426d2b2411a48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio właśnie nad tym samym myślałem. W B7, było właśnie tak jak piszesz z tym guzikiem. W B8 tego brakuje. Póki co, sam szukam rozwiązania...jak do czegoś dojdę, napisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do pytania czy istnieje możliwość wyciszenia radia z kierownicy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem   swój moduł  na kierownice z MQB i golfy 8 dotykowe itp 

krótkie naciśnięcie - MUTE

długie naciśniecie - Voice command 

 

bo  bardziej mi na mute zależy właśnie 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś odpowiedź na pytanie: do czego służy przycisk VIEW na kierowcy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda zoom mampy o ile pamietam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności