Jump to content
kudelka.robert

App connect - jak wyglada temat aktywacji?

Recommended Posts

z dotykowym mibem to jest chyba mib3 jeszcze sa problemy z tego co widziałem. Ale pytaj :)

• Like 1

Niestety, ja też się  "zderzyłem"  z tą sytuacją zamawiając "najlepsze auto świata" (służbowe). Drzemnąłem się trochę składając zamówienie i zapomniałem o AppConnect. Dołożyłem to po miesiącu, firma leasingowa dodała do zamówienia, wszystko niby ok i zonk przy odbiorze auta. Okazało się, że w modelu 2020, AC można zainstalować tylko w fabryce, serwisy nie mają już tej możliwości. Jak Niemcy coś wymyślą, to tylko sobie w głowę strzelić.

Spróbujcie zapytać w tej firmie. Chłopaki sporo rzeczy ogarniają. Być może i na nowe roczniki mają sposób. 

Polecam ich bo są dobrzy w modach VW i Audi.

Edited by pzi1967

@pzi1967 ale poza ASO to gwarancja pozamiata, a jak się gwarancja skończy (w moim przypadku 2+2 lata) to już pewnie będzie sposób na domowe odblokowanie APP...

Dlaczego niby po gwarancji? Jeśli robią zgodnie z GVO to masz tak jak w ASO Appconnect, a na pewno robią bo inaczej obecnie się nie da 

Przy okazji w serwisie odpytałem o tego App Connecta i kierownik bardzo się zdziwił że sobie tego w sklepie nie aktywowałem. A jeszcze bardziej się zdziwił, jak zlecił pracownikowi aktywowanie tego w mojej obecności i ten chodził po menu, szukał pukał i nic. No i zaczęło się dzwonienie, szukanie pomocy w Poznaniu, w końcu wysłali zapytanie do BOKu w moim imieniu i odpowiedź - nie da się.

Tak więc oficjalnie nic tego chyba nie będzie, a nieoficjalnie ktoś już próbował?

Ja mam z fabryki, ale byłem przekonany, że właśnie można to kupić przez MIB3 ze „sklepu”. App connect i wykrywanie zmęczenia, a w nowym golfie jeszcze można dodać Light Assist. Ale po innych doświadczeniach z usługami on-linę VW nie dziwie się, że nie działa. Wcześniej próbowałem dodać AppConnect w Golfie. Licencja była do kupienia w sklepie z akcesoriami, ale okazało się, że mój minął gniazdo USB bez wsparcia dla danych (w golfie 7 może być tylko po kablu). 

Edited by Wowo

@decees jak masz w menu ikonę App Connect to się da. Pozostaje jeszcze kwestia sprawdzenia jaki masz port USB - ten pod appconnect musi mieć dodatkowe 2 piny, więc może być ewentualnie konieczność wymiany portu USB w schowku.

Decees ma MIB 3, byłbym ostrożny z szafowaniem że się da, a przynajmniej że się da bezboleśnie, bo ASO chyba do dziś faktycznie nie potrafi tego dodać, nie wiem jak rękodzieło w tej kwestii 😜

Gniazdko USB w tym wypadku nie będzie raczej problemem.

• Like 2

Zadzwoncie bezposrednio na infolinie WeConnect odnosnie aktywacji App-Connect w MIB3 - 061 27149876

Da sie da sie 

Mib3 rozpracowany kilka mies temu :)

nie jest publiczne!