Skocz do zawartości
navik

Montaz fotelika dla dziecka w systemie ISOFIX

Rekomendowane odpowiedzi

Włączę się do tematu, w swoim udało mi się zdobyć siedzisko kanapy z unoszonymi siedziskami dla dzieci. Moi zdaniem sprawa super i niesamowicie wygodna bo nie trzeba się bujać z fotelikami.

 

Nie udało mi się jednak skompletować tego stoliczka do kompletu, który zakłada się od góry. Wycieczki po szrotach dawno sobie odpuściłem bo nikłe szanse aby coś takiego znaleźć. Może ktoś z was widział gdzieś na szrocie takie cudo, a może ktoś ma do odstąpienia za... nie będę pisał za co bo mnie zaraz moderator dojedzie:przestraszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie udało mi się jednak skompletować tego stoliczka do kompletu,

Mam takową kanapę fabrycznie, ale stoliczek nie wiem o co chodzi masz jakieś zdjęcie obrazujące??

Oglądałem wczoraj foteliki 18-36kg montowane przez ISOFIX. Zastanawia mnie na kotwica, która jest montowana za fotel. Orientujecie się, jak to zamontować w B5?

Co do tej kotwicy pod isofix, w pasku b5 nie było takowego rozwiązania i nie wiem czy jest sens się w to bawić. Lepiej nabyć fotelik pod zwykly isofix, ewentualnie pasy. Passat ma pasy z napinaczem który trzyma fotel bardzo sztywno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kotwica to system top tether.

Kupilem taki fotelik i dorobiłem ten uchwyt... tyle że w sedanie.

 

Nic trudnego o ile wiemy jak przeliczyć kwestie wytrzymałościowe.

 

W kombi jednak będzie trudniej ... choć pewnie jakoś się da ( trzeba by poszukać jak to rozwiązują producenci aut i coś skopiować)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

 

Odgrzeję ponownie temat. Czy ktoś może potwierdzić, że poniższe numery isofix z skody superb będą pasowały do 3BG z 2003r

3U0813546 - prawy

3U0813545 - lewy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elvlanden proszę o kontakt 508283214Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elvlanden proszę o kontakt 508283214Piotr

 

 

Chyba kiedyś było wiecej tych mocowań dostepnych na allegro i szrotach. Teraz zadzwonilem do ponad 20tu osob z allegro z Superbami i nikt tego nie ma. Czy każda Superb miała takie mocowanie?

Głupio dawać za kawałek wygiętej blachy 250zł kupujac nowe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten pierwszy isofix to na środek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na środek nie było w ogóle.

 

Ten pierwszy z góry jest właśnie z B5 ... reszta może z B5 4x4 ?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że nie było jak montowalem u siebie jakiś czas temu zwracałem uwagę na to czy jest mocowanie na srodku. Tylko skąd 3szt. Z jednego samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje uchwyt isofix do passata b5 fl, nowy uzywany. prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy uchwyt isofix można zamontować do Passata b5 1999 4motion 1.9 TDI

poniewa wszyscy rozpisuja sie o passacie po FL a jak to jest przed liftem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy uchwyt isofix można zamontować do Passata b5 1999 4motion 1.9 TDI

poniewa wszyscy rozpisuja sie o passacie po FL a jak to jest przed liftem???

Do twojego bankowo. :ok

Tylko pierwsze wypusty B5 z lat 97-98 nie miały wymaganych do montażu otworów w nadwoziu.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za odpowiedź,

kurcze szukałem za oparciem fotela tych dziur ale nie mogę ich namierzyć możecie mi pomóc jak je znaleźć???? one jakoś są zabezpieczone przed znalezieniem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam dzięki za odpowiedź,

kurcze szukałem za oparciem fotela tych dziur ale nie mogę ich namierzyć możecie mi pomóc jak je znaleźć???? one jakoś są zabezpieczone przed znalezieniem???

 

U mnie były zaklejone taką srebrną taśmą zabezpieczającą, ale było łatwo je znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze szukałem za oparciem fotela tych dziur ale nie mogę ich namierzyć możecie mi pomóc jak je znaleźć???? one jakoś są zabezpieczone przed znalezieniem???

Namierzaj. :hyhy

 

otwory.jpg

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam dzięki za odpowiedź,

kurcze szukałem za oparciem fotela tych dziur ale nie mogę ich namierzyć możecie mi pomóc jak je znaleźć???? one jakoś są zabezpieczone przed znalezieniem???

 

U ciebie jest 4x4 tam jeśli dobrze pamiętam była inna sytuacja z otworami przez inną podłogę, chyba nawet w tym temacie była wzmianka o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U ciebie jest 4x4 tam jeśli dobrze pamiętam była inna sytuacja z otworami przez inną podłogę, chyba nawet w tym temacie była wzmianka o tym.

To tylko nie co inna podłoga, a otwory są praktycznie w tym samym miejscu.

P.S. Oczywiście z drobną różnicą rozstawu otworów. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze musze jeszcze raz zdjąć oparcie aby dokładniej poszukać szukałem ale nie namierzyłem nic, muszę się lepiej przyłożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności