Skocz do zawartości
bimbol

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

Rekomendowane odpowiedzi

kacpersky1980, a czy ABS działa poprawnie? czy poziom płynu hamulcowego jest w normie? co VAG twierdzi po podpięciu się do sterownika silnika/zegarów ?

 

i na koniec - nie świeci Ci się coś przypadkie na "wciąż" dodatkowo ? czujnik hamulców/płyn do spryskiwacza etc? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do akumulatora to fakt nie jest nowy pomyśle nad jego wymianą,ABS działa poprawnie,poziom płynu też jest ok i kontrolki żadne się nie świecą.Do VAG jeszcze nie był podłaczony planuje to zrobić w następnym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przeczytał choć kilka , kilkanaście pierwszych postów tego watku (marecek zresztą też ;)) byś wiedział, że na 99,99% to wina słabej bateryjki w Twoim aucie. No chyba, że masz pecha i jesteś w tym 0,01% nieszczęsników mających uwalony ABS...

Szczegóły w TYM wątku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Jestem pierwszy raz na forum i potrzebuje waszej pomocy.Zakupiłem sobie paska z 2001 roku i mam do was pytanie.Podczas startu silnika pojawia mi się kontrolki abs i hamulca recznego potwierdzajacy dzwiekiem kilkaktotnie po czym gasna,zdarza sie tylko to rano jak chce odpalic i jak dłużej postoi czy to jest normalna procedura czy jest cos uszkodzone.Pozdrawiam

 

To samo przeczytałem w innym wątku bo też tam napisałeś tego posta i napisałem Ci żebyś sprawdził akku...

 

---------- Post added at 08:23 ---------- Previous post was at 08:22 ----------

 

Gdybyś przeczytał choć kilka , kilkanaście pierwszych postów tego watku (marecek zresztą też ;)) byś wiedział, że na 99,99% to wina słabej bateryjki w Twoim aucie. No chyba, że masz pecha i jesteś w tym 0,01% nieszczęsników mających uwalony ABS...

Szczegóły w TYM wątku ;)

Święta prawda Tomek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DziS zmieniłem akku i problem znikł dla pewnośći pojechałem go podpiąć do VAG tez nic nie wykrył,wiec chyba wszystko jest dobrze dziękuje za pomoc.Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DziS zmieniłem akku i problem znikł dla pewnośći pojechałem go podpiąć do VAG tez nic nie wykrył,wiec chyba wszystko jest dobrze dziękuje za pomoc.Pozdrawiam Marcin

No i to właśnie napisałem Ci w innym wątku (o takiej samej treści posta napisałeś) ,spoczes że udało Ci się naprawić usterkę.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DziS zmieniłem akku i problem znikł dla pewnośći pojechałem go podpiąć do VAG tez nic nie wykrył,wiec chyba wszystko jest dobrze dziękuje za pomoc.Pozdrawiam Marcin

 

Dziwne, a powinien zostać komunikat o słabej bateryjce w sterowniku ABS , poduchy i silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeglądałem dzisiaj fotki blade13 i zaowazylem iz ma on kontrolke od swiatel mijania co mnie bardzo zafascynowalo gdyz tez bym chcial taka miec. Czy ktos moze wie cos na ten temat jak owa kontrolke np wlaczyc vagiem lub jak samemu ja zrobic? foto w zalaczniku.

pozdrawiam

12345678mc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a czy istnieje mozliwosc aktywacji vagiem kontrolki spalin w moim egzemplarzu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy a czy istnieje mozliwosc aktywacji vagiem kontrolki spalin w moim egzemplarzu ?

 

Aneto ta kontrolka jest w benzyniakach a nie w dieslu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko :)

Mam na zegarach właśnie tą kontrolkę informującą o otwartym bagażniku, widać ją tylko przy teście zegarów - chciałbym ją uaktywnić.

Według mnie zachowuje się jak nieaktywna, ponieważ przy zapłonie jest wygaszona. Poprzedni właściciel jeździł z uszkodzonym zamkiem w klapie i być może ową kontrolkę zgasił. Czy ona w ogóle fabrycznie była aktywna?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ona w ogóle fabrycznie była aktywna?
Tak jest aktywana po otworzeniu obojetnie których drzwi lub bagażnika powinna się zaświecić. Byc może masz przepaloną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest aktywana po otworzeniu obojetnie których drzwi lub bagażnika powinna się zaświecić. Byc może masz przepaloną.

Czytasz ze zrozumieniem?"widać ją tylko przy teście zegarów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest aktywana po otworzeniu obojetnie których drzwi lub bagażnika powinna się zaświecić.

O to mi chodziło.

Czytasz ze zrozumieniem?"widać ją tylko przy teście zegarów"

dokładnie, dioda jest sprawna.

W takim razie, w jaki sposób mogę ją uaktywnić ponownie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"widać ją tylko przy teście zegarów"
Jakoś mi umknęło
W takim razie, w jaki sposób mogę ją uaktywnić ponownie
.Podpinając Vag-a.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Podpinając Vag-a.

No nie. Sadzamy za kółkiem teściową i każemy jej drzeć gębę aż zapalą się wszystkie czerwone kontrolki...

To chyba oczywiste, że poprzez Vag-a - chodziło mi o wartość, która za to odpowiada.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza migająca kontrolka od akumulatora jak przekręcam stacyjkę i chce zapalić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego wynika ze mam słaby akum bo auto zapala za każdym razem tylko nie raz słabo a jest tem. na plusie a może elektrolit mi wyleciał jutro sprawdzę . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomierz dokładnie akku i ładowanie przy okazji ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności