Skocz do zawartości
bimbol

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam, w jaki sposob i czy jest to w ogóle możliwe mozna zmienic jezyk FISA na polski??? pomozcie bo po tym niemiecku to lipa;/
Zmień na Angielski i napewno wiecej zrozumiesz ;) Bo Polskiego nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, w jaki sposob i czy jest to w ogóle możliwe mozna zmienic jezyk FISA na polski??? pomozcie bo po tym niemiecku to lipa;/

 

Nie ma takiej opcji kolego, brak języka polskiego ale możesz zmienić np. na angielski, niestety potrzebny Ci będzie do tego Vag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wczoraj pojawil sie problem poniewaz wymienialem plyn chlodniczy, wylalem go i w zbiormiczku wyrownawczym nic nie bylo, a kontrolka nie migala i nie swiecila, nawet po zapaleniu na chwile silnika, nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko muj pasior 1998r 1.8e 125km wersja basic nie swieci mi wyswietlacz ciekłokrystaliczny , dodam ze mam nawi blaupunkta w radiu prosze o podpowiedz czy moze nie swieci w tym modelu albo moze ktos go deaktywował czy mozna go aktywowac wagiem ?? dzieki z góry za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko muj pasior 1998r 1.8e 125km wersja basic nie swieci mi wyswietlacz ciekłokrystaliczny , dodam ze mam nawi blaupunkta w radiu prosze o podpowiedz czy moze nie swieci w tym modelu albo moze ktos go deaktywował czy mozna go aktywowac wagiem ?? dzieki z góry za podpowiedz

Jestes pewien że masz wyświetlacz?Raczej nikt go nie dezaktywował,nie ma takiej opcji.Albo jest i działa lub jest uszkodzony i nie działa,ale to raczej rzadko żeby nie działał cały,albo go po prostu nie ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy normalne jest, że kontrolka z obrazkiem silnika po przekręceniu kluczyka cały czas świeci, a po zapaleniu silnika gaśnie?

 

Auto: Passat B5FL 2004 Varaint 1.9TDI 131KM 6-bieg manual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie gdzie jest chip immo na płycie licznika????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy normalne jest, że kontrolka z obrazkiem silnika po przekręceniu kluczyka cały czas świeci, a po zapaleniu silnika gaśnie?

 

Auto: Passat B5FL 2004 Varaint 1.9TDI 131KM 6-bieg manual

Tak kolego tak właśnie powinno być jak napisałeś. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy jest mozliwe ze nie pali mi się LAMPKA OSTRZEGAWCZA SPALIN SILNIKA ,czy poprzedi wlaściciel wyjął żarówke.

obraz020ng2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

czy jest mozliwe ze nie pali mi się LAMPKA OSTRZEGAWCZA SPALIN SILNIKA ,czy poprzedi wlaściciel wyjął żarówke.

Albo sie przepaliła jeśli nie to coś jest nie halo. Podepnij Vag-a i zrób test kontrolek będziesz wiedział czy działa czy nie. Jeśli tak to zaczytaj błędy i dowiesz dlaczego się nie świeci jak uruchamiasz auto. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kabelek co jakiś czas podłanczam narazie narazie błędów nie miałem, a na teście właśnie się nie pali,morze spalona żarówka ale to już na wiosnę sie zabiore to tego dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak kolego tak właśnie powinno być jak napisałeś.

Dzięki, bo już myślałem, że coś nie tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam kabelek co jakiś czas podłanczam narazie narazie błędów nie miałem, a na teście właśnie się nie pali,morze spalona żarówka ale to już na wiosnę sie zabiore to tego dzięki i pozdrawiam.

 

No to pewnie spalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale tam są diody a nie żarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ale tam są diody a nie żarówki.

gbelsik właśnie nie byłem pewien czy w b5 są diody ale dobrze że czuwasz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników forum,

 

Pierwszy post i od razu pierwsze problem. Autko to: Passat B5 FL kombi TDI 1,9 2001. Wyświetla mi się na desce rozdzielczej ikon płynu od spryskiwaczy przy równoczesnym bibnięciu alarmu. Płyn jest uzupełniony do maksymalnego stanu oczywiście zimowy. Z przednią szybą jest ok, jednak tylną szyba niestety nie działa. Słychać co prawda pompkę, że pracuje ale niestety płyn nie leci. Spróbowałem przedmuchać sprężonym powietrzem mechanizm ale ten zabieg nic nie pomógł. Stąd moje pytanie czy któryś z forumowiczów miał podobny problem i czy potrafiłby mi pomóc w jego rozwiązaniu?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z przednią szybą jest ok, jednak tylną szyba niestety nie działa. Słychać co prawda pompkę, że pracuje ale niestety płyn nie leci.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=17685&highlight=spryskiwacz+tylnej+szyby

Wyświetla mi się na desce rozdzielczej ikon płynu od spryskiwaczy przy równoczesnym bibnięciu alarmu. Płyn jest uzupełniony do maksymalnego stanu oczywiście zimowy.

Czujnik w zbiorniczku uszkodzony/zabrudzony, instalacja do czujnika uszkodzona/zaśniedziałe styki, a może tylko płyn, zdaje mi się że ktoś pisał o tym że na zimowym płynie świeci mu ta kontrolka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wyświetliła mi się dzisiaj kontrolka zużycia wykładzin hamulców, ale później zapaliły się również ABS+ESP. Oba systemy nie działają. Czy tak ma być?

 

Czy jeżeli zmienie klocki to ikony zgasną? Czy trzeba kasować Vagiem?

Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj raczej będziesz musiał użyć testera i sprawdzić błędy bo po kontrolce zużycia okładzin hamulcowych nie powinny zaświecać się kontrolki ABS i ESP pewnie urwał się przewód przy piaście koła przedniego i dlatego oświeciły się kontroli awarii hamulców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, zrobie test wieczorem. Ale na 99,9% abs+esp to nie wina zerwanego kabla od czujnika bo zgasły nareszcie. Obstawiam że czujnik nieszczelny i go zamoczyło ;)

 

 

21.32 dopisek:

 

A więc tak. Na klockach możnaby jeszcze troszeczkę pojeździć, ale owszem urwal się ale kabelek od czujnika przy klocku. I stąd świecące abs+esp, bo komp twierdzil że klocków NIE MA. Podpięte kabelki i wszystko ładnie pieknie.

Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności