Skocz do zawartości
Gość boozy

Passat prawdopodobnie z Anglii

Rekomendowane odpowiedzi

powiem Ci tak za dobrego passata 2001r tdi. w angli musisz zaplacic ok.28.000tys. ty zaplaciles 36.500tys. w polsce a wiec zostaje roznica 8.5tys.na przekladke,zarejestrowanie w polsce, przeglad,sprowadzenie,koszty paliwa,zarobek, i inne oplaty,gosciu oddal ci go za grosze wiec sam sobie pomysl jak on musi byc zrobiony.Albo w jakim stanie byl kupiony w angli i kombinowany w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidg

Witam

Widzę ze niestety małe wiedze macie na temat przekładek z Anglika

Przeróbka jest bardzo łatwa

1 ściana grodziowa to tylko dolna część nie do poznania po założeniu nowej

2 podszybie

3 dywany

4 lusterka są takie same tylko wkłady

5 wiązka el. Zależy kto to robi jeżeli jest dobry to przerobi istniejącą ( skróci ) jeżeli nie to dają w zestawie do przeróbki

6 przełożenie nawiewu

7 maglownica

8 reflektory

9 boczki + elektryka

tak naprawdę jest to bardzo proste i nie do poznania tylko pozostaje licznik mile ale tego to niewiem jak to się przerabia na kilometry

niema żadnego wiercenia i cięcia heheheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie rozpisaliście a czemu bozzy nie sprawdził kodów wyposazenia na nalepce w kole zapasowym lub z książki serwisowej jeśli taką posiada na jaki rynek auto było kierowane ,jak pisał ktoś wcześniej a to czy angole po przeróbce sa ok czy nie to każdy z was bedzie miał inne zdanie .pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusterka w wersji UK sa dwa identyczne nie ma jednego wiekszego, jednego mniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci tak za dobrego passata 2001r tdi. w angli musisz zaplacic ok.28.000tys. ty zaplaciles 36.500tys. w polsce a wiec zostaje roznica 8.5tys.na przekladke,zarejestrowanie w polsce, przeglad,sprowadzenie,koszty paliwa,zarobek, i inne oplaty,gosciu oddal ci go za grosze wiec sam sobie pomysl jak on musi byc zrobiony.Albo w jakim stanie byl kupiony w angli i kombinowany w polsce.

Paska z 2001 roku tdi bez wiekszego trudu w stanie technicznym dobrym mozna spokojnie nabyc w UK za 3 tys funta czyli grubo ponizej 20 tys zl.Chyba ze Londyn jest taki drogi w co watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś,ale Marcin pisał o tym 1,5 roku do tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zauważyłeś,ale Marcin pisał o tym 1,5 roku do tyłu.

Oczywiscie ze zauwazylem ale pisanie ze za 2001 rok trzeba dac w UK 28 tys zl to gruba pomylka,wiec uznalem ze warto sprostowac ze takie autko mozna kupic o niebo taniej (sprostowac tym ktorzy nie znaja angielskich realiow)byc`moze Marcin widzial paska za 28 tys zl ale to nie znaczy ze taniej sie nie da,a tu nie tylko sie da taniej ale o wiele taniej.I druga sprawa napisalem o tym poniewaz Marcin poddal pod watpliwa oplacalnosc przerobki takiego anglika,no jasne ze jak do 28 tys zl dodamy 8,5 tys na przerobke to sie nie oplaca ale kto powiedzial ze trzeba za auto zaplacic 28 tys zl???Oto pare przykladow:http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/VOLKSWAGEN+PASSAT/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-10-14-240-4294967158-4294967159/advert.action?R=200849112319852&distance=79&postcode=pe13qe&channel=CARS&make=VOLKSWAGEN&model=PASSAT&min_pr=2000&max_pr=3000&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2001&vehicleRegLetter=.A tu jeszcze jeden:http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/VOLKSWAGEN+PASSAT/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-10-14-240-4294967158-4294967159/advert.action?R=200849324636658&distance=75&postcode=pe13qe&channel=CARS&make=VOLKSWAGEN&model=PASSAT&min_pr=2000&max_pr=3000&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2001&vehicleRegLetter=51.I kolejny:http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/VOLKSWAGEN+PASSAT/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-10-14-240-4294967158-4294967159/advert.action?R=200849324666719&distance=106&postcode=pe13qe&channel=CARS&make=VOLKSWAGEN&model=PASSAT&min_pr=2000&max_pr=3000&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2002&vehicleRegLetter=02.I ostatnia sprawa to co z tego ze Marcin pisal o tym rok temu czyzby temat byl juz nieaktualny??A skoro tak to po co wciaz egzystuje na forum,a moze sugerujesz ze w ubieglym roku za passata z 2001 roku trzeba bylo az tyle zaplacic ile podaje Marcin???Pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat stary ale odgrzebany przeglądałem poczytałem i tak mi się nasuneło że przy takich przeróbkach,to w polsce z parkingu musi zginąć odpowiedni model do przekładki.Niestety nikt w tym wątku nie wspomniał o takiej kwestii skąd biorą np.ściane grodziową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat stary ale odgrzebany przeglądałem poczytałem i tak mi się nasuneło że przy takich przeróbkach,to w polsce z parkingu musi zginąć odpowiedni model do przekładki.Niestety nikt w tym wątku nie wspomniał o takiej kwestii skąd biorą np.ściane grodziową?

 

No np. z powypadkowych samochodów z Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No np. z powypadkowych samochodów z Niemiec.

Tak a numery nadwozia to Hary Potter wyczczarowuje!!!!!!:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak a numery nadwozia to Hary Potter wyczczarowuje!!!!!!:eek:

 

A co mają numery nadwozia do części do przekładki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co mają numery nadwozia do części do przekładki?

A Numery Nadwozia to niby gdzie się znajdują?Na Dachu? czy na ścianie grodziowej.Bo oto pytałem

Edytowane przez Deiw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Numery Nadwozia to niby gdzie się znajdują?Na Dachu? czy na ścianie grodziowej.Bo oto pytałem

 

Numery nadwozia znajdują się na przedniej części podszybia od strony komory silnika. Ta część przegrody nie jest przekładana, więc numery zostają oryginalne w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze zauwazylem ale pisanie ze za 2001 rok trzeba dac w UK 28 tys zl to gruba pomylka,wiec uznalem ze warto sprostowac ze takie autko mozna kupic o niebo taniej (sprostowac tym ktorzy nie znaja angielskich realiow)byc`moze Marcin widzial paska za 28 tys zl ale to nie znaczy ze taniej sie nie da,a tu nie tylko sie da taniej ale o wiele taniej.I druga sprawa napisalem o tym poniewaz Marcin poddal pod watpliwa oplacalnosc przerobki takiego anglika,no jasne ze jak do 28 tys zl dodamy 8,5 tys na przerobke to sie nie oplaca ale kto powiedzial ze trzeba za auto zaplacic 28 tys zl???Oto pare przykladow:http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/VOLKSWAGEN+PASSAT/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-10-14-240-4294967158-4294967159/advert.action?R=200849112319852&distance=79&postcode=pe13qe&channel=CARS&make=VOLKSWAGEN&model=PASSAT&min_pr=2000&max_pr=3000&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2001&vehicleRegLetter=.A tu jeszcze jeden:http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/VOLKSWAGEN+PASSAT/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-10-14-240-4294967158-4294967159/advert.action?R=200849324636658&distance=75&postcode=pe13qe&channel=CARS&make=VOLKSWAGEN&model=PASSAT&min_pr=2000&max_pr=3000&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2001&vehicleRegLetter=51.I kolejny:http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/VOLKSWAGEN+PASSAT/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-10-14-240-4294967158-4294967159/advert.action?R=200849324666719&distance=106&postcode=pe13qe&channel=CARS&make=VOLKSWAGEN&model=PASSAT&min_pr=2000&max_pr=3000&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2002&vehicleRegLetter=02.I ostatnia sprawa to co z tego ze Marcin pisal o tym rok temu czyzby temat byl juz nieaktualny??A skoro tak to po co wciaz egzystuje na forum,a moze sugerujesz ze w ubieglym roku za passata z 2001 roku trzeba bylo az tyle zaplacic ile podaje Marcin???Pozdro!!

Prawie dwa lata temu funt kosztowal troche inaczej jak dzisiaj,a autko z 2001,które w kwietniu 2007 mialo 6 lat ,dzisiaj ma ich 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukalem auta w zeszlym roku to sensowne sztuki sie zaczynaly od 4,5tys w zwyz.Chyba ze mowimy o okazjach od pakola albo od innych cudakow albo co najgorsza o autach z aukcji.Znajomy ma wlasnie paska z 01 za 3 tys,wyposazenie powala na kolana,dobrze ze chociasz elektryke mu dali i nawiew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak szukalem auta w zeszlym roku to sensowne sztuki sie zaczynaly od 4,5tys w zwyz.Chyba ze mowimy o okazjach od pakola albo od innych cudakow albo co najgorsza o autach z aukcji.Znajomy ma wlasnie paska z 01 za 3 tys,wyposazenie powala na kolana,dobrze ze chociasz elektryke mu dali i nawiew.

No stary ja swoje autko kupilem za psie pieniadze od pierwszego wlasciciela serwisowany w ASO.Jezeli interesuje cie wyposazenie to mam wszystko :4 airbagi,abs,welur 4 elektr szyby,climatronic.Wszystko zalezy tez jakiego rocznika szukales w zeszlym roku,albo gdzie szukales??Moi znajomi kupili Vectre 2002 rok za ktora wyplacili 2,4 tys funciakow a taka sama Vectre w takim samym albo nawet lepszym stanie jak poszukasz na Autotrader.co.uk to za 1 tys funciakow z pocalowaniem reki znajdziesz i z jakim chcesz wyposazeniem.Jeszcze zalezy czy masz gotowke na auto,bo oczywiste jest ze jak nie masz to na raty bierzesz przez komis a w komisie to auta drugie tyle kosztuja.Kolejni znajomi zakupili przez komis Hyundaia Santa-Fe zaplacili 4200 tys funta a taki sam na internecie mozna znalezc za 2,6 tys funta wiec o czym my tu mowimy.Moj pasek jest w stanie idealnym za 1,5 tys funta,poprzednia fura kupiuona przez Autotrader (Audi a4 )tez kupilem za male pienaidze pojezdzilem rok bez awari i sprzedalem beaz problemu.Autko mialo ladne wyposazenie i bylo w b.dobrym stanie.Zreszta dla wszystkich nieedowiarkow polecam stronke www.autotrader.co.uk niech sobie sami sprawdzaja bo szkoda tracic czas na udowadnianie tego postami.

--- scalone ---

Prawie dwa lata temu funt kosztowal troche inaczej jak dzisiaj,a autko z 2001,które w kwietniu 2007 mialo 6 lat ,dzisiaj ma ich 8.

Ile by funt dwa lata temu nie kosztowal i fakt ze autko mialo 2 lata mniej nie zmienia faktu ze zapewne nie kosztowalo 28 tys zl.Zreszta ludzie o czym wy gadacie jak stary prawie 10 letni samochod moze kosztowac w UK prawie 7 tys funtow skoro nowy passat w UK kosztuje 14 tys a na przyklad fabrycznie nowa Vectra kosztuje 8895 funta to jakim cudem stary niebawem 10 letni samochod moze tyle kosztowac i wcale cena 1 tys czy 2 tys funta za takie auto nie oznacza ze jest to wyrabany grat tylko poprostu takie sa ceny bo nowe auta w UK nie sa wcale takie drogie a biorac pod uwage fakt ze z powodu umiejscowienia kierownicy po prawej stronie auta te sprzedaja sie w zasadzie tylko w obrebie UK to ich niska cena jest poprostu normalna.I niech ktos mi powie kto kupilby passata z 2001 roku za 28 tys skoro za niespelna 40 tys moze tam kupic nowiatka vectre a nie prawie 10 letni wozek a za te 28 tys zl to juz tam sie kupi 2 letnia Vectre albo 3 letniego passata b6.Wiec o czym ta mowa.PANOWIE WRZUCAM OSTATNIEGO LINKA IDEALNY DOWOD NA MOJA TEZE.3-LETNI PASACIK B6 ZA 22,5 TYS ZLOTYCH!!PODKRESLAM ZLOTYCH CZYLI ROWNE 5 TYSIECY FUNTOW LICZAC PO DZISIEJSZYM KURSIE 4,5 ZA FUNTA.I TAKICH AUT JEST SPORO JAK KTOS POSZUKA:http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/cars/VOLKSWAGEN+PASSAT/Ne-2-4-5-6-7-8-27-44-49-53-61-64-67-103-133-146-236,N-25-240-4294967158-4294967159/advert.action?R=200849324579232&distance=74&postcode=pe13qe&channel=CARS&make=VOLKSWAGEN&model=PASSAT&min_pr=5000&max_pr=&max_mileage=&vehicleYearOfManufacture=2005&vehicleRegLetter=55

Edytowane przez fenomen2
Automatyczne z??czenie postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty rozumiesz ,że dzisiaj rozmowa powinna sie toczyć o cenie Passata z 2003 r.Uparłeś się na 2001 tylko zapominasz ze przybyło mu 2 lata,że sytuacja na rynku motoryzacyjnym w końcu 2008 jest inna jak na początku 2007.Czy rozumiesz że np.komputer który wtedy kosztował 2000 zł ,dzisiaj jest wart 300zł ,podobnie samochód,telefon, mieszkanie ble,ble,ble i że dwa lata to okres w którym funt osłabił sie w stosunku do eu kilkadziesiąt %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ty rozumiesz ,że dzisiaj rozmowa powinna sie toczyć o cenie Passata z 2003 r.Uparłeś się na 2001 tylko zapominasz ze przybyło mu 2 lata,że sytuacja na rynku motoryzacyjnym w końcu 2008 jest inna jak na początku 2007.Czy rozumiesz że np.komputer który wtedy kosztował 2000 zł ,dzisiaj jest wart 300zł ,podobnie samochód,telefon, mieszkanie ble,ble,ble i że dwa lata to okres w którym funt osłabił sie w stosunku do eu kilkadziesiąt %.

Niektórym to nie przetłumaczysz, nie wysilaj się kolego. Fenomen2 twierdzi że wszyscy przepłacają, tylko on umie znaleźć tani i w idealnym stanie samochód. Eee, szkoda słów.

3majcie się, tyle miałem do powiedzenia w tym temacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ty rozumiesz ,że dzisiaj rozmowa powinna sie toczyć o cenie Passata z 2003 r.Uparłeś się na 2001 tylko zapominasz ze przybyło mu 2 lata,że sytuacja na rynku motoryzacyjnym w końcu 2008 jest inna jak na początku 2007.Czy rozumiesz że np.komputer który wtedy kosztował 2000 zł ,dzisiaj jest wart 300zł ,podobnie samochód,telefon, mieszkanie ble,ble,ble i że dwa lata to okres w którym funt osłabił sie w stosunku do eu kilkadziesiąt %.

Rozumiem ze cena auta rok temu i tak nie wynosila 28 tys zl drogi kolego i to ty jestes zbyt uparty.Siedzialem w UK 3 lata i doskonale wiem jakie byly ceny rok i dwa lata temu i wiem rowniez ze passata z 2001 roku z powodzeniem mozna bylo kupic dwa lata temu za cene zdecydowanie nizsza niz 28 tys zl.Wiec ustalanie czy warto bylo przerabiac passata z 2001 roku dwa lata temu czy tez kupienie takiego samego w polsce startujac od pulapu 28 tys zl i do tego dodajac koszt przerobki jest wysoko niekompetentne tymbardziej iz Marcin wyraznie napisal tam iz taniej passata nie szlo kupic co jest bzdura!!

--- scalone ---

A jak chcesz to prosze bardzo mozemy rozmawiac o passacie z 2003 roku ktorego i tak mozemy kupic za mierne 2000 funtow i jak chcesz to licz sobie funta nawet po 6 zeta i tak wychodzi ze kupisz 2002 rok za 12 tys zl ,wiec o czym ty chcesz rozmawiac skoro passata b6 z 2005 roku kupisz za 5000tys czyli i tak nie za 28 tys zl.Nie opowiadaj mi o komputerach i innych pierdolach chcac`mnie skompromitowac.Chlopie Marcin w swoim poscie sprzed 2 lat stwierdzal ze passata z 2001 roku nie ma szans kupic ponizej 28 tys zl a ja udowadniam ze mozna bylo spokojnie kupic ponizej tej kwoty i to grubo ponizej.O czym wiec chcesz dyskutowac.Wprowadzil forumowiczow w blad twierdzac iz przerobka jest nieoplacalna bo jako cene startowa ustawil 28 tys plus przerobka i skonfrontowal z cenami passatow w polsce.Ewidentnie wprowadzil w blad wiec co probujesz mi udowodnic ze minely dwa lata i co z tego ja nie muwie o passacie z 2001 roku w dzisiejszych realiach tylko w tamtejszych a dzis za te marne 2000 funta kupisz z powodzeniem 2002 a nawet 2003 rok.A i owszem ze mozna tez kupic za 3 i 4 tys tylko co z tego nie o to toczymy spor.Spor jest o cene minimalna za jaka mozna znalezc ten model a nie o maksymalna.

--- scalone ---

Niektórym to nie przetłumaczysz, nie wysilaj się kolego. Fenomen2 twierdzi że wszyscy przepłacają, tylko on umie znaleźć tani i w idealnym stanie samochód. Eee, szkoda słów.

3majcie się, tyle miałem do powiedzenia w tym temacie :P

A co chcesz zobaczyc moja B5-ke i stwierdzic w jakim jest stanie nie ma sprawy moge do tego dolaczyc oryginalne papiery z cena za jaka kupilem czyli marne 1,5 tys funtow czlowieku!!!A jak chcesz to masz stronke www.autotrader.co.uk jak nie jestes w UK i sam nie mozesz sprawdzic to poogladaj sobie na necie a nie wciskaj bzdur mistrzu.Jak chcesz poogladac te stronke to musisz tam wpisac post code wpisz w to miejsce PE13QE potem wybierz co cie interesuje i sobie ogladaj a potem mozemy sie dopiero poklucic jak nadal bedziesz uwazal ze nie da rady!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek23

ja kupiłem passata za 2150 funtów i jestem bardzo zadowolony,kupilem go we wrzesniu tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności