Skocz do zawartości
Beks88

Pomocy - zmiana wyświetlania informacji na ekranie między zegarami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Po podłączeniu telefonu do bluetooth między zegarami na wyświetlaczu widoczna jest cały czas nazwa urządzenia podłączonego, zasięg itp ( jak na zdjęciu). Próbowałem wyłączyć to przez przełączniki góra-dół w 'rączce' od wycieraczek ale widoczne było tylko menu Phone, a jak do tej pory średnie spalanie, czas jazdy, itp. 

Czy ktoś miał podobny problem i udało się to rozwiązać (poza odłączenie telefonu)? 

 

Dzięki za pomoc! 

IMG_20190311_195505.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przycisk OK/RESET na manetce wycieraczek nie pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, nTomek napisał:

A przycisk OK/RESET na manetce wycieraczek nie pomaga?

No właśnie problem w tym, że nie. Jak naciskam OK to pojawia się to samo menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. A lewy guzik na zegarach? Ma taką samą ikonkę jak ten na multi-kierownicy, który służy właśnie do zmiany menu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem, może rzeczywiście tym guzikiem się zmienia widok. Przetestuję i dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, nTomek napisał:

Ok. A lewy guzik na zegarach? Ma taką samą ikonkę jak ten na multi-kierownicy, który służy właśnie do zmiany menu. 

lewa to chyba do   zegarka jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno.

W wersji z MFSW nie udało mi się zmienić tym menu, ale może w wersji bez multi to zadziała? 

Ikona jest i do zegarka i do menu:

IMG_20190312_174242_640x528.jpg.ade3594a88a136073be3ab7b03a5209c.jpg

Aktualizacja:

"...jak już wszystko zawiedzie - zaglądnij do instrukcji..."

Racja @Major - ten guzik jest tylko do zegarka.

Według instrukcji, do zmiany menu, służy przełącznik znajdujący się na manetce wycieraczek - trzeba go ponoć dłużej przytrzymać:

obsuga_mfa.thumb.jpg.a0bdc8638ac2640578fa6c11527c526c.jpg

Edytowane przez nTomek
Aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po lewej stronie to do zegara. I stukcja gdzieś się zapodziala więc dzięki za info. Jutro przetestuję ?

 

Zrobiłem tak, jak instrukcja mówi i nic to nie dało a trzymałem przycisk dobre kilka minut ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, nTomek napisał:

A może czas na moda: Kierownica multifunkcyjna a zwykła

Nic innego nie przychodzi mi już do głowy... 

obstawiam  stary soft  w liczniku, a za nowy BT .

znany mi problem..... ale bez autoscanu to wiesz ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm w takim razie trzeba VAG'a podłączyć i sprawdzić. Chyba, ze istnieje inna opcja na update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Beks88 napisał:

hmmm w takim razie trzeba VAG'a podłączyć i sprawdzić. Chyba, ze istnieje inna opcja na update

no nie , jedyna opcja na update informacji na forum ... to podłaczyc VAG  i zrobić autoscan i wkleić 

jak idziesz do lekarza to tez  siadasz i mówisz - no  panie w kitlu ......zgaduj co mi jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany - okazało się, że trzeba dłużej przytrzymać przycisk góra-dół (w instrukcji na rys. 14 zaznaczony jako 2) i przechodzi się do głównego menu ustawień.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Temat może nie tego typu ale o przyciskach. Na kierownicy przyciski do nawigacji z lewej strony chodzą jak chcą. Raz na przykład pogłaśniania działa ładnie, innym razem naciskam a przycisk nie reaguje i jakby brakowało kliku. To samo z przyciskiem przewijania w prawo. Z tym że on zawsze działa tak na twardo i trzeba dobrze trafić żeby zadziałał. Czy ktoś wie czy te przyciski multi można naprawić i co się tam psuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności