Jump to content

Whiro

 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Samochód

 • Generacja
  B7
 • Silnik
  B7 2.0 TDI 140KM (CFFB)
 • Rok produkcji
  2013

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Ktoś wie jaką nośność ma automatyczny hak w passat B7?.
 2. Witam. Czy próbowałeś może wstawiać rezystor aby oszukać kontrolę prądu na żarówce LED drl i polecił byś konkretną rezystancje?
 3. Czyli jakby co to pozostaje założenie jakiegoś rezystora. Szkoda że nie da się tego wyłączyć.
 4. Witam. Czy dla drl da się wyłączyć kontrolę żarówki.? Chce założyć LED a na allegro to różnie się trafia, pisze często że oszukuje can a jednak tego nie robi.
 5. Witam. Jak wygląda kodowanie oświetlenia lusterek dla Passata B7.?
 6. Oby tak było, bo już zacząłem się zastanawiać czy to jakieś dziwne rzeczy czy ktoś może nalał mi celowo wody do wydechu. Może tak się dzieje też innym, a nie zwracają uwagi bo nikt nie stoi za samochodem jak go odpala.
 7. Problem w tym że na myjni nie byłem od pół roku....wielkich ulew też nie było. Dlatego jestem zdziwiony.
 8. Witam. Dziś przy odpaleniu silnika gichnęło mi wodą z wydechu. Sam bym pewno nie zauważył, ale kobieta moja stała przy samochodzie i zauważyła że przy przekręceniu rozrusznika poleciało z 200 ml wody z rury. Wydaje się że płyn jest na normalnym poziomie. Jedyne co kojarzę, to że przy zatrzymaniu ostatnim chodziły wentylatory jakby dopalał dpf. Ktoś ma jakiś pomysł o co chodzi?
 9. Jest taka możliwość bo coś z wydechu śmierdzi. A czy jest możliwość poznać że się wypala DPF lub idzie dołożyć jakąś kontrolkę do kontroli wypalania?
 10. U mnie też wentylator przy kilku stopniach na zewnątrz , chodzi po wyłączeniu silnika. Muszę też nad tym pomyśleć bo to pierwszy mój diesel który wyczynia takie cuda. Nie za każdym razem ale co jakiś czas tak się dzieje.
 11. Wskazanie nie jest prawdziwe. Ma stać na 90 stopni żebyś sie nie spinał. Realna temp musiał byś sprawdzić cyfrowo. Choćby elmem.
 12. To ma sens. Nie bawiłem się tym zbytnio, ale jeśli przy zmianie odległości siedzenia oba będą równocześnie zmieniać wysokość i oba składać się lub rozkładać w kierunku nadwozia to chyba powinno to ułatwić.
 13. No właśnie. Że względu na abstrakcyjność ustawiania obu lusterek równocześnie , pytam bo może jednak ma ta opcja jakąś ukrytą funkcję której nie znam.
 14. Mam jeszcze głupie pytanie. W zegarach mam opcje ustawiania lusterek pojedynczo lub synchronicznie. Po co to jest.?
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy