Skocz do zawartości
Gość Paweł.7777

Miejsce na gaśnice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł.7777

Czy jest w passacie B5 miejsce na gaśnice? Banalna rzecz, ale denerwuje mnie latajaca gaśnica po bagażniku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Paweł.7777, w lewym schowku jest idealne miejsce na gaśnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redtom

a w kabinie??

bo wiesz

w trasie czasem ciężko wyładować walizy zanim wyciągniesz gaśnicę z bagażnika... te cenne sekundy mogą Cię kosztować Passka:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

redtom, 1kg gaśnica to tak jakbyś chciał zgasić zapałkę pierdnięciem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
redtom, 1kg gaśnica to tak jakbyś chciał zgasić zapałkę pierdnięciem....

 

Oj to by sie nie powiodlo, gdyż "one" sie palą :hyhy:

 

PS. Klaudiusz wstaw tutaj zdjęcie jak masz umieszczoną tą gaśnicę, aż jestem ciekawy jak ją tam zmieściłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Artur, mam stelażyk z taką fajną gumką do "ściągania" - wszystko trzyma się zajefajnie:). Fotkę może pstrykne jutro jak dam radę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakim razie będę wdzięczny, bo u mnie wchodzi tam tylko zmieniarka i lewarek z kluczem do kół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redtom
redtom, 1kg gaśnica to tak jakbyś chciał zgasić zapałkę pierdnięciem....

 

wiesz

ja tam się nie kłócę ale zawsze to coś... jak wiesz jak to może się drobny pożar ugasić.

ja wożę tak na wszelki wypadek dwie... w lewym schowku, ale chciałbym mieć jedną z nich właśnie w kabinie więc jeżeli macie przykłady to będę dozgonnie dźwięczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest w passacie B5 miejsce na gaśnice? Banalna rzecz, ale denerwuje mnie latajaca gaśnica po bagażniku....

 

W moim aucie gasnica jest od nowosci przymocowana z przodu pod deska rozdzielcza przed pasazerem. Nie wyglada to pieknie i jak ktos pierwszy raz ze mna jedzie, to sie dziwi, ale na pewno wyjecie jej zajmie max. 5 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim passacie mam teraz gasnice w prawym schowku w bagazniku, a od nowosci byla przymocowana wzdluz progu od strony pasazera. Nie za ladnie to wygladalo, i troche bylo mniej miejsca na nogi, ale minimalnie mniej, tylko ze wzgledow estetycznych ja do bagaznika przenioslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od nowości gaśnica ma swój uchwyt w bagażniku po prawej stronie nad nadkolem. Dodatkowo wożę drugą z prawej strony z zagłębieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że też wożę gaśnicę w bagażniku w lewym schowku. Kiedyś podczas kontroli policjant zwrócił mi uwagę ze "przepisy mówią", że gaśnica powinna być w zasięgu ręki kierowcy i kazał ją przełożyć do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiek1

po lewej stronie za boczkiem w bagażniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeździ razem z zapasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem przy fotelu pasażera, nieprzeszkadza, pod ręką. Przymocowałem uchwyt gaśnicy obejmą zaciskową, którą można bez trudu zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estetycznie gitara :super::one: :581:

 

widać po dywanikach że Ci takie drobnostki nie przeszkadzają :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje tez do najpiekniejszych rozwiazan nie nzalaezy. ale z pewnoscia gasnica pod reką - nie da sie ukryc. no i czy aby nogom - gdy pasazer pokurczy - nie przeszkadza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lospuperoz

moja gasnica jest pod schowkiem przy miejscu kierowcy..super miejsce , dosc estetycznie , nie przeszkadza i nie zajmuje miejsca..jutro zrobie fotke to wrzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie furak zacznie palic to najlepiej zabac dokumenty i sie ulotnic a to czy gasnica jest pod reka czy nie to bez rozniczy bo te gasnice sa dobre do gaszeia petów

niedajmy sie zwriowac lepiej miec ze soba worek z piaskiem :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od tego co się pali i czy to jest miejsce łatwo, czy trudno dostępne... koło mojej chaty dochodzi do tylu wypadków że używanie gaśnicy nie jest mi obce, jak zaczyna się już dobrze jarać to jedna sobie możemy... ale zawsze inni kierowcy pomagają

 

sorka za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności