Skocz do zawartości
Stepel86

Usterka systemu start-stop

Rekomendowane odpowiedzi

A opuszczają się i jadą  do góry z automatu czy nie?

Przyuczenie to opuścić całkowicie na dół później do góry  i przytrzymać przycisk zamykania szyb przez ok 5sek mimo ze dojadą max do zamknięcia 

Edytowane przez wiesiok81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, wiesiok81 napisał:

A opuszczają się i jadą  do góry z automatu czy nie?

Przyuczenie to opuścić całkowicie na dół później do góry  i przytrzymać przycisk zamykania szyb przez ok 5sek mimo ze dojadą max do zamknięcia 

Szyby jeżdżą z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Per crash to system który ms zamknąć wszystkie szyby i naciągnąć  pasy, nie wierzę że  poprzez padnięty aku uszkodził się napinacz., więc podejrzewałem szyby. W tej sytuacji nie pomogę.  

Czy skanowałes auto vcds em  może, to że błędy pogineły z szafy nie znaczy ze nie są  one zapisane w sterownikach, moze wystarczy przeskanowac auto i wykasować  wszystkie błędy  bo na pewno wiele się ich zapisało 

Edytowane przez wiesiok81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam wyłączone start stop poprzez podniesienie napięcia załączania na 12.1 V .Auto stało 2 tygodnie z powodu kwarantanny i wczoraj uruchomiłem auto i na wyświetlaczu mam komunikat "usterka systemu start stop".Jak przekoduję napięcie załączania na oryginalne to komunikat znika a jak ustawię na 12.1V znowu się pojawia .Co to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zibi1961 napisał:

Auto stało 2 tygodnie z powodu kwarantanny. 

Wydaje mi się tu jest przyczyna.

Naładuj porządnie prostownikiem akumulator. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pojawia mi się usterka SS w 1.8 tsi 2017r. Usterka pojawią się podczas jazdy w różnych okolicznościach. Po jej pojawieniu się przestaję działać tempomat aktywny. Po podłączeniu do komputera brak błędów. Po podłączeniu gdy świeci się usterka takie błędy. Gdy wyłączę ręcznie SS usterka się nie pojawia i wszystko dziala

20221011_211320.jpg

20221011_211431.jpg

20221011_211524.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności