Skocz do zawartości
Gość NIEMEN

Jaki akumulator do 1,9TD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NIEMEN

Oczywiście chodziło mi o napięcie 14V. Przy zakupie nowego aku liczę właśnie na to, że mi wszystko jeszcze raz sprawdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jani
A co sądzicie o akumulatorach KAGER sprzedawanych w sieci FOTA. Podobno są robione prze BOSCHA. Może ktoś takie cudo użytkuje?
Wszystko tylko nie kager!

 

A czemu nie KAGER?

Ja od ponad roku używam KAGERA i nie mam problemu. Nawet jak padł mi bezpiecznik od świec żarowych to w zimie udawało mi się odpalić silnik i nie zarżnąć akumulatora.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie KAGER?

Ja od ponad roku używam KAGERA i nie mam problemu.

No to może masz szczęście i trafił ci się lepszy egzemplarz lub masz większy akumulator niż potrzeba i jest trochę zapasu "mocy" lub wieksze robili lepiej. Ja nie wybiorę już nigdy kagera, dlatego odradzam choć może się i poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek
A czemu nie KAGER?

Ja od ponad roku używam KAGERA i nie mam problemu

Co to jest "rok" dla akumulatora ?

 

Zobaczymy co będzie za 5-6 lat.

 

W mojej rodzinie "rekord" pobiła Centra Plus.Chodziła bez zarzutu 9 lat w dwóch różnych samochodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMEN

No i okazało się, że mój stary akumulator nadaje sie tylko na śmietnik, także zakup mnie nie ominął. Zdecydowałem się na Centrę Plus 74Ah 680A. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Wielkie dzięki wszystkim za pomoc. :509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybor - Centra robi swietne aku. mam 72Ah i smiga cacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam orginalny vw 80 Ah ma 6 lat i śmiga jak należy mocy nigdy dosyć :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej "oryginalny" akumulator VW i Audi robił austriacki Bären

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mysliscie o akumulatorach Optima do paska 1.9 z silnikiem 1 z ? Czy warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jakie teraz dobre sa akumulatory czyli chodzi mi o firme jaka wybrac bo mi stwierdzili ze w zimie akumulator odmówi bo teraz mi alternator doładowuje jego stwierdzili ze powiniem miec 800 jakis tam ich procent a ma teraz 300 .wiec powiedzieli w serwisie boscha ze musze pomyslic o aku????teaz jaka firma i parametry????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze orade na temat tego aku

http://moto.allegro.pl/akumulator-75ah-700a-autocraft-akumulatory-74ah-75-i1812627285.html to jak bedzie na zime 2011 jak polecacie firme kolega poleca varte biała a co uszusze kolegow z forum????moze zniknie ten sam problem z resetowaniem licznika i zegarka ja kupie nowy/.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze orade na temat tego aku

http://moto.allegro.pl/akumulator-75...812627285.html to jak bedzie na zime 2011 jak polecacie firme kolega poleca varte biała a co uszusze kolegow z forum????

za tą cene to wolałbym boscha a i na repetytorium z gramatyki języka polskiego powinno zostać.

moze zniknie ten sam problem z resetowaniem licznika i zegarka ja kupie nowy/.pozdrawiam

dobry aku plus dobra masa = problem z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności