Skocz do zawartości
Gość imnothep

Centralny zamek w (B5)

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ponownie, dalej ten sam problem, dzis przelutowałem wszystkie styki w module, ,nic to nie dało,przewody suche , pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafik39 a zamki w drzwiach sprawdzałeś? Możesz jeszcze posprawdzać kable w gumowych peszlach między budą a drzwiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ponownie, dalej ten sam problem, dzis przelutowałem wszystkie styki w module, ,nic to nie dało,przewody suche , pomoże ktoś?
Popraw punkty lutownicze ale w zamku drzwi pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafik39 napisał - gwoli ścisłości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za pomoc jutro rozbiorę zamek od pasażera przelutuję styki ,jeszcze jedno pytanie: chcę podłączyć sterowanie z pilota ma różne możliwościu sterowania, gdzie znajdę przewody do podłączenia zamykanie i otwieranie żebym mógł się podpiąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rafik39 napisał - gwoli ścisłości
Oczywiście -napisał rafik39.

Użyłem funkcji cytuj,więc dlaczego zacytowało prawidłowo a jako autora podało Ciebie ???Nie wiem...

 

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

 

gdzie znajdę przewody do podłączenia zamykanie i otwieranie żebym mógł się podpiąć?
Pod tapicerką drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomnik, mogę się podłączyć w drzwi kierowcy? jutro rozbieram drzwi pasazera bede wszystkie luty poprawiał, poczytam jeszcze jak to wszystko rozebrac ale nie bedzie lekko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomnik, mogę się podłączyć w drzwi kierowcy? jutro rozbieram drzwi pasazera bede wszystkie luty poprawiał, poczytam jeszcze jak to wszystko rozebrac ale nie bedzie lekko
Tak,podłącz się tam-będziesz miał bliżej do montowanego sterownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, kolejny dzien sprawdzania i nic, zamki zmienione na inne ale dzis doszedł kolejny problem, od srodka zamyka wszystko oprócz przednich drzwi,juz brakuje mi pomysłów co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek102

Witam.

Niedawno kupiłem sobie Passata b5 1999r 1.9 TDI 115kM i mam z nim drobny problem, a dokładniej z centralnym zamkiem. Ogólnie wszystko jest ok, tylko czasami po otwarciu klapy bagażnika centralny wogóle nie działa, tzn jak wciskam przycisk to auto delikatnie trąbnie i drzwi się nie zamykają, natomiast jeśli zamkne je ręcznie kluczykem to wszystko jest ok. Nie rozumiem czemu tak się dzieje. Natomiast jeśli centralny z pilota już załapie to bez problemu wszystko działa,ale do momentu kolejnego otwarcia bagażnika.. o co tu chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolejny raz z tym samym problemem, przelutowałem wszystkie luty w module,i w zamku od pasazera, przewody sprawdziłem, od strony pasazera nie otwiera nie zamyka ale lampka po otwarciu drzwi sie zapala, głupi jestem dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem tego typu,ze wszystkiem drzwi zamykaja się z pilota dobrze,a tylna klapa przestala sie całkowicie zamykać. Dodam ze jest to Passat 98' kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tylna klapa przestala sie całkowicie zamykać.
mikrostyk w zamku padł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już próbował, czy to w ogóle realne, aby tak ustawić sterowanie zamkami, by po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, zamknięte zamki nie otwierały się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś już próbował, czy to w ogóle realne, aby tak ustawić sterowanie zamkami, by po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, zamknięte zamki nie otwierały się?

Wyłączyć Vagiem Auto-Unlock i chyba powinno być OK.Masz teraz ustawione auto zamykanie po przekroczeniu 15km/h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyłączyć Vagiem Auto-Unlock

dokladnie tak musisz zrobic aczkolwiek nie bardzo widze sens takiej operacji.

no ale kazdy robi to co uwaza za przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyłączyć Vagiem Auto-Unlock i chyba powinno być OK.Masz teraz ustawione auto zamykanie po przekroczeniu 15km/h?

 

No to Rysiu, już wiesz co na spocie Cię czeka. Nie mam ustawionego zamykania.

 

nie bardzo widze sens takiej operacji.

no ale kazdy robi to co uwaza za przydatne.

Z drugą częścią zdania się zgadzam :) co do sensu - jak jadę sam, to jednokrotnym naciśnięciem pilota otwieram tylko drzwi kierowcy i nie widzę sensu, aby otwierały się pozostałe zamki po zakończonej jeździe i za chwilę znów się zamykały. Przecież skoro nikt więcej nie wsiadł, to i nie wysiądzie. Jak jadę z kimś, to i tak muszę pozostałe drzwi otworzyć, by ktoś wsiadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z C Zamkiem przy otwieraniu z kluczyka działa tylko klapa bagaznika.

1. Sprawdziłem 4 zamki czy są tzw "Zimne luty" jest ok

2. Sprawdziłem czy przewody nie są zaśniedziałe, spękane przy kostce w drzwiach i module komfortu. wszystko jest ok

3. Sprawdziłem mikro styki w każdym zamku jest ok

4. Vag-iem też sprawdziłem wyskakuje "błąd sporadyczny, Nieprawidłowy sygnał.

5. Jak również sprawdziłem na krótko 4 zamki za pomocą podania stałego +, i - z akumulatora. Na krótko podłączyłem do przewodu czarno/zielony, czarno/niebieski. Na zmianę raz otwierał się a po zmianie biegunów zamykał. więc zamki są ok.

 

6. Moje pytanie brzmi jaki przewód podaje sygnał na wszystkie drzwi ze działa centralny albo gdzie jeszcze szukać.

Z Góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomogłby mi ktoś ze sterownikiem centralnego zamka? nie wiem gdzie to ustrojstwo podłączyc w jaką kostkę sie wpiąć jak podpiąc kierunki szok nie wiem nic na ten temat? intsrukcja dziadostwa: http://markland.pl/images/pliki_PDF/BX10.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności