Skocz do zawartości
Gość imnothep

Centralny zamek w (B5)

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak zaloze caly zamek od innego Paska to sprawa bedzie rozwiazana? Bo bede mial taki wlasnie prawie za grosze.

Jeśli będzie sprawny,to tak.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam w posiadaniu sterownik zamka centralnego CARPROTECT BX10, nie kupiłem go, a dostałem - więc nie piszcie dlaczego taki i jaki on jest. Jest taki, i taki zostanie.

W załączniku zeskanowałem instrukcję, ale niestety nie jestem na tyle biegły w tego typu sprawach żeby zrozumieć samemu ją.

I tu moja prośba do Was - pomóżcie! :help

Było by wspaniale jak by ktoś łopatologicznie wytłumaczył, co jak, gdzie i po kolei. Ze zdjęciami było by marzenie. :luka

 

Liczę na Waszą pomoc i wierzę że i tym razem nie zawiodę się!:fajny

 

 

PozdraVWiam :provw:

strona 1.jpg

strona 4.jpg

strona 5.jpg

strona 6.jpg

strona 7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

przepraszam, że nie do końca ten wątek, ale nie mogę zakładać nowych tematów :debil

 

W związku z nasiloną częstotliwością odwiedzin mojgo miejsca zamieszkania przez ładne skody z rejestracjami WPR oraz ciekawskimi pasażerami, i późniejszymi kradzieżami samochodów, zainteresowałem się warunkami casco w przypadku kradzieży.

 

Otóż aby odzyskać pieniądze z PZU muszę okazać dwa oryginalne zestawy kluczyków. Jeżeli klucze nie są oryginalne, należy przed szkodą powiadomić o tym firmę, w przeciwnym wypadku nie dostanę odszkodowanie. Ponieważ nie jestem pierwszym właścicielem pojawia się pytanie:

 

Jak rozpoznać czy posiadam oryginalne klucze VW??

 

oba moje klucze wyglądają tak: JPG_86245ed85cffa22ae290b77282929cfa

Edytowane przez Iacobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak rozpoznać czy posiadam oryginalne klucze VW??

Ty tego nie rozpoznasz. tak wyglada ori klucz ale jak powszechnie wiadomo nasi skosnoocy koledzy produkuja tego na potege. ja zajmuje sie tematem kluczykow na codzien i jak bym wzial do reki to bym powiedzial czy ori czy china.

natomiast ciekawi mnie jak ubezp by weryfikowala czy klucze sa ori czy nie. bo w praktyce mozesz miec ori w srodku (plytka pilota i tansponder i ostrze) a na zewnatrz zminiana chinska obudowe ktore notabene sa dosyc dobrej jakosci. poznac tez mozna po ostrzu. przeslij mi fotki osttza z bliskiej odleglosci (wyrazne) to moze cos zauwaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty tego nie rozpoznasz. tak wyglada ori klucz ale jak powszechnie wiadomo nasi skosnoocy koledzy produkuja tego na potege. ja zajmuje sie tematem kluczykow na codzien i jak bym wzial do reki to bym powiedzial czy ori czy china.

natomiast ciekawi mnie jak ubezp by weryfikowala czy klucze sa ori czy nie. bo w praktyce mozesz miec ori w srodku (plytka pilota i tansponder i ostrze) a na zewnatrz zminiana chinska obudowe ktore notabene sa dosyc dobrej jakosci. poznac tez mozna po ostrzu. przeslij mi fotki osttza z bliskiej odleglosci (wyrazne) to moze cos zauwaze

Myślicie,że w tow. ubez. są aż tacy specjaliści ?

Chociaż nie wykluczam scenariusza:

1.proszę pokazać dwa oryginalne klucze...dobrze...bla,bla,bla...proszę, to pańskie ubezpieczenie

2.kradną auto(nie daj Boże)

3.(w siedzibie tow.ubez.)proszę okazać klucze do Pańskiego auta....hmm....musimy to sprawdzić....niestety ale jeden(dwa) klucz nie jest oryginalny...do widzenia Panu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślicie,że w tow. ubez. są aż tacy specjaliści ?

raczej nie ale wiesz jak to z nimi jest. moga chciec sie wymiksowac z wyplacenia odszkodowania.

no ale to juz zakrawa o OT wiec wrocmy do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki mały problemik w sumie poczytałem poczytałem ale nie znalazłem o tuz tylnie prawe drzwi nie chcą się otworzyć ani od zewnątrz ani od wewnątrz (klamki) ani z pilota ani z przycisków przy kierowcy rygielek jest wciśnięty i jest lipa bo nikt nie może wsiąść :taksobie

 

Acha szyba się otwiera i zamyka więc tak jak by prąd dochodził ale nie może dojść ze by otworzyć zamek.

 

YYYY to co jest grane??? :niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam taki mały problemik w sumie poczytałem poczytałem ale nie znalazłem o tuz tylnie prawe drzwi nie chcą się otworzyć ani od zewnątrz ani od wewnątrz (klamki) ani z pilota ani z przycisków przy kierowcy rygielek jest wciśnięty i jest lipa bo nikt nie może wsiąść :taksobie

 

Acha szyba się otwiera i zamyka więc tak jak by prąd dochodził ale nie może dojść ze by otworzyć zamek.

 

YYYY to co jest grane??? :niekumam

poczytaj o zamknięciu przed dziećmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem gdyby dało się otworzyć od zewnątrz to bym otworzył a się nie da ciągnę za klamkę i lipa :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam taki mały problemik w sumie poczytałem poczytałem ale nie znalazłem o tuz tylnie prawe drzwi

To skoro już czytałeś, to było w bardziej pasującym wątku dopytywać, bo ten to taki ogólnozamkowy...

1. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18467&highlight=zatrza%B6ni%EAte+drzwi

2. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=42850&highlight=zablokowane+drzwi

3. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=31210&highlight=zablokowane+drzwi

 

To też Ci się przyda: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=51448&highlight=zablokowane+drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam pewien problem z centralnym zamkiem. W czasie jazdy zaczyna "wariować" tzn. zamyka i otwiera wszystkie drzwi, mrugają przy tym kierunkowskazy co jest nie może tylke uciążliwe dla innych kierowców ale niepokojące.a najbardziej denerwuje mnie.Są takie dni,że otwiera i zamyka co chwilę ale są też takie, że wcale. Czy ktoś mógłby doradzic. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cię źle naprowadzic, ale jak pamietam antenka pilota idzie do modulu komfortu i on steruje centralnym bodajze. Pasowalo by to ze cmodul komfortu zamokl. Jest pod nogami kirowcy pod wykladzina i radze tam zernac co sie z nim dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięli Kolego.Wybrałem się do elektomechanika i diagnostyce komputerowej cały system orginalnej instalacji nie wykazuje błędów. Mechanik widzi przyczynę w domontowanym alarmie. Narazie odłączył i zobaczymy co będzie się działo.Pobserwuje go trochę i jeżeli diagnoza jest trafiona to szykuje się wymiana alarmu. Moduł komfortu był suchutki.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko udało mi się popodpinać ( montaż sterownika centralnego zamka )

Mam tylko jeden , ale to spory problem. Gdzie mam podpiąć do kierunkowskazów ?

Wertowałem już forum, ale znalazłem tylko opisy do B3 i B4.

 

Sam sterownik zainstalowalem w otworze nad bezpiecznikami. Fajnie bylo by gdyby gdzies tam w poblizu dalo sie wpiąć kabelkami z diodami prostowniczymi.

Edytowane przez xpamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i potrzebuję pomocy. Problem z centralnym zamkiem a mianowicie: nie mam pilota otwieram i zamykam z kluczyka, wszystko działa oprócz drzwi przednich pasażera, obejżałem modół pod wykładziną sucho przewody w kostkach również wyglądają na ok już jestem głupi ,3 dni szukam przyczyny pomocy, plissssssssss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy nikt nie jest w stanie mi pomóc? nie mam możliwości podłączenia Paska pod kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,czy nikt nie jest w stanie mi pomóc? nie mam możliwości podłączenia Paska pod kompa

Jak chcesz to mogę ci podłączyć.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

riccardoa dzięki za chęci ale jestem poza PL, już moja cierpliwość się kończy, nie mam pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilanie dochodzi?

Poczytaj o mikrostykach i zimnych lutach...

Edytowane przez toto_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem szukałem postów, dzis zauwazyłem ze cos dziwnego sie dzieje...zamykam kluczykiem drzwi od strony kierowcy zamyka sie wszystko oprócz drzwi przednich pasazera i jak zamykam z kluczykkiem od strony pasazera jest odwrotnie... zamyka wszystko oprócz drzwi kierowcy dalej głupi jestem jakies cuuuuuuuuuda ,masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności