Skocz do zawartości
Gość passatsedan

Nowy zakup

Rekomendowane odpowiedzi

Gość passatsedan

witam

 

właśnie stałem sie posiadaczem passat z 2001

1,9 TDI ( DI na czerwono ) ile ma dokładnie to auto koni.

słyszałem rózne wersje.

 

Czy jest możliwość domykania okien przy zamykaniu farbycznym zamkiem centralnym??

 

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro 2001 i DI na czerwono, to ma 130 koni. A jak z domykaniem - tego nie wiem, muszę się zagłębić w instrukcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w paskach to chyba musiała być w opcji elektrycznej opcja komfort...

 

zreszta łatwo sprawdzić... :

 

zamknij samochod...

przekreć kluczyk jak do otwarcia maksymalnie w lewa strone i przytrzymaj kilka sekund... jak pojda w dol to jest taka opcja...

nastepnie przekrec maksymalnie w prawo i chwilke poczekaj powinny sie zamknac...

 

z pilota jezeli takowy posiadasz mozna tylko domknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w opcji domykanie szyb to łatwo to sprawdzisz bawiąc się zamkiem bagażnika. U mnie właśnie zamkiem bagaznika równiez domykam szybki. Z pilota również można ale musi być to powiązane z alarmem-domyka szyby i rygluje zamki. Zostaw kluczyki w stacyjce to polecisz po zapasowe, jak masz. Ja tak miałem i z tego zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do samego silnika, to zobacz jak przedział silnikowy wygląda. Kliknij w miniaturkę, i porównaj...

 

scan03nf.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

Cześć!

 

Sorki ale 115 KM też mają oznaczenia obu liter na czerwono (tz. DI - w kolorze czerownym). Ja mam takiego!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Yaca, popatrz na rocznik. W 2001 DI oznacza już 130 PS :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Od początku producki 11/2000 wszystkie silniki pompowtryskiwaczowe miały oznaczenie złożone z 2 literek DI w kolorze czerwonym. Wszystkie czyli silniki o mocach 101KM i 131KM. Dopiero z rokiem 2004 silniki 101KM dostały jedną literkę I czerwoną.

 

Pozatym jak już wiele razy mówiliśmy oznaczenie na klapie bagażnika czy na pokrywnie silnika nie mają obsolutnie żadnego znaczenia. Tylko 3-literowe kody silnika mówią jakie są moce silnika.

 

Druga sprawa to domykanie szyb z pilota. Tak od wielu miesięcy sobie czytm niektóre wypowiedzi i nie mogę się nadziwić co piszecie. Tego się nie da wykonać z pilota. Wiloktornie przerabiałem instalację Passata z europejskim modułem komfortu, fabrycznym alarmem i pilotem scyzorykiem - stwierdzam jednoznacznie, że domykania nie da się zrobić w Passacie 3BG z powyższymi opcjami. Co innego posiadając amerykański moduł komfortu gdzie ta opcja jest dozwolona. W europejskich modułach komfortu jest to wycięte z opcji. Nie wykona się tego nawet przy użyciu modułu domykania szyb. Dlaczego? Bo nie ma skąd wziąc jednorazowego sygnału o uzbrojeniu alarmu. Kiedyś przerabiałem to i stwierdzam, że jedyną możliwością jest wzięcie sygnału z kierunkowskazów ale przy otwieraniu trzeba by zdezaktywować mruganie kierunkowskazów. Owszem można to wykonać przeprogramowując moduł komfortu ale taka rzeźba mnie już nie interesuje.

Dlatego uważam, że wykonanie tego z 3BG w zasadzie nie da się wykonać. JAk ktoś lubi rzeźbę to niech sobie robi ale to jest tylko proteza.

 

Co innego jak auto ma niefabryczny alarm bo wtedy da się to wykonać. Przy fabrycznym nie.

 

Może jakaś osobą mnie oświeci :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie domykanie szyb uaktywnilo sie dopiero po zainstalowaniu dodatkowego alarmu. Po wcisnieciu przycisku (w scyzoryku) samochod zamyka sie (central) i domykaja sie szyby. Jesli chce aby szyby sie nie domknely (latem) to musze NIESTETY zamknac go normalnie z kluczyka BEZ ALARMU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie domykanie szyb uaktywnilo sie dopiero po zainstalowaniu dodatkowego alarmu. Po wcisnieciu przycisku (w scyzoryku) samochod zamyka sie (central) i domykaja sie szyby. Jesli chce aby szyby sie nie domknely (latem) to musze NIESTETY zamknac go normalnie z kluczyka BEZ ALARMU

Ja mam tak samo,Zuse a spróbuj nacisnąć na pilota 2 razy w odstępie 0,5 sek,wtedy się u mnie uaktywnia tylko ori alarm i szyby się nie domykają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności