Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka pewność, że to ory?

 

chicago to raczej zamienniki :( et37 i kolor malowania pomiędzy ramionami na to wskazują :hmm ori chicago ma et 44.

 

---------- Dodano o 23:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:10 ----------

 

To nie są Chicago.

 

Wojtek podał DWA linki i ja piszę o drugim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, już widzę. Zdania są podzielone, Ci co mają te włoskie repliki Chicago chwalą i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten drugi to były chinole a wiec skasowałem linka aby nie siac zamętu

 

jednym słowem twoje auto, twoja kasa wybór nalezy tylko i wyłącznie do ciebie = (Bezpieczeństwo twoje i innych )

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozlecieć się chyba nie rozlecą podczas jazdy.

 

Bimbasz bardzo dobrze opisał w swoim poście. Tak naprawdę wszystko jest robione w chinach, akurat te repliki są włoskie z certyfikatem i gwarancją, więc nie jakieś widmo no name.

Edytowane przez madhunt3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi dla VW robi Borbet.

Ja nie kupuje made in china.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden model felgi 17 VW są robione w polsce sam widziałem na własne oczy pisało made in poland od wewnetrznej strony felgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nie mam u siebie oryginalnych felg VW to znaczy że moje nie są bezpieczne?

Nie mają certyfikatów?

Bo wyprodukowała je Włoska firma?

Myślicie że naraziłbym siebie, swoich bliskich i innych użytkowników dróg na jakieś niebezpieczeństwo z powodu tego że kupiłem felgi z Włoskiej fabryki, bo wnioskuję z wypowiedzi że tylko felgi oryginalne są bezpieczne.

 

Tu już trochę przesadzacie z tym że jak się nie ma felgi która nie ma znaczka VW to jest niebezpieczna.

 

Romeo jakie masz wybite u siebie na felgach Made in ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby była taka niebezpieczna, to by jej nie dopuścili do ruchu, na pewno ktoś nad tym czuwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby była taka niebezpieczna, to by jej nie dopuścili do ruchu, na pewno ktoś nad tym czuwa.

 

Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz :(

Może to Cię przekona następnym razem,przy dokonywaniu wyboru felg:

 

Podróbki felg aluminiowych – dlaczego są gorsze?

http://autokult.pl/2011/03/12/podrobki-felg-aluminiowych-dlaczego-sa-gorsze

 

Myślicie że naraziłbym siebie, swoich bliskich i innych użytkowników dróg na jakieś niebezpieczeństwo z powodu tego że kupiłem felgi z Włoskiej fabryki, bo wnioskuję z wypowiedzi że tylko felgi oryginalne są bezpieczne.

 

Niestety ale od ,,no name'' są ...... bezpieczniejsze,najzwyczajnej na świecie firmy ,,kogucik'' nie stać na odpowiedni park maszyn.

Zobaczcie też ile milionów euro rocznie,największe koncerny wydają na aluminiowe felgi konkretnych firm a przecież wystarczy kupić identyczne (a nawet zamówić własny wzór dla siebie) za 10% ceny w Republice Bananowej (ktoś chyba przeliczył że życie ludzkie jest więcej warte,a ewentualne procesy sądowe z powodu pękniętej felgi doprowadziły by koncern na skraj przepaści ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felga feldze nie równa. Jedne są faktycznie do kitu, ale z wielu opini akurat te włoskie repliki Chicago, są dobrej jakości. Mają certyfikaty, więc z kosmosu sobie ich nie dostali.

Nie mówie o ogóle replik, bo napewno znajdzie się fatalna, tylko mówię o Chicago, bo inne mnie nie interesują.

 

---------- Dodano o 11:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:36 ----------

 

Jeszcze jedno pytanie. Jakie ET maja fabryczne stalowe felgi w B6? 205/55/R16 2009.

Czy ET 42 będą odpowiednie i wejdą?

Edytowane przez madhunt3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te włoskie repliki Chicago, są dobrej jakości. Mają certyfikaty, więc z kosmosu sobie ich nie dostali.

 

wszystkie badziewia mają ,,jakieś certyfikaty'' popatrz na alledrogo ;) widzę że już wiesz że i tak je kupisz więc w czym problem?

podobają się,cena odpowiada to zakładaj i śmigaj.

Jak posiadasz jakieś profesjonalne testy tych ,,dobrych replik'' albo jakiekolwiek inne, to daj link i chętnie poczytam,

inaczej będę twierdzić że niczym się nie różnią od reszty podobnych podróbek z allegro,bo opinie ,,ja mam takie i są dobre'' są poprostu śmieszne dla osoby z wykształceniem technicznym :D

 

p.s

dalsza polemika z mojej strony nie ma sensu,ponieważ z czystym sumieniem-wszystkim bez wyjątku,będę zawsze polecał felgi oryginalne lub renomowanych firm (momo,borbet itd) reszta typu no name,repliki,zamiennniki,wzór coś tam--twierdzę że są dużo gorsze i dopóki parametry techniczne np. na odkształcanie,skład materiałowy,testy poprodukcyjne--nie zobaczą światła dziennego,będę twierdził że to zwykły badziew albo delikatnie pisząc produkt gorszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin ja nie twierdze ze włoske są złe i d......y ja mówie o ryzowych a z robertem sie zgadzam całkowicie :ok (nikt nie chce naprawiac felg no name

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby była taka niebezpieczna, to by jej nie dopuścili do ruchu, na pewno ktoś nad tym czuwa.

na pewno ktoś z wypchaną kieszenią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego czasu widziałem na racingforum.pl obrazki jak podróbki felg pękały lub jak ich ramiona się powyginały (przypominały łopatki wirnika) od ostrego hamowania i przyspieszania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repliki Chicago są Holenderskiej firmy For Wheels http://www.for-wheels.nl/

Badz firmy WSP Italy. Coś ktoś słyszał, bądź ma jakieś opinie?

Edytowane przez madhunt3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej dozbierać parę zł i kupić używane oryginały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Repliki Chicago są Holenderskiej firmy For Wheels http://www.for-wheels.nl/

Coś ktoś słyszał, bądź ma jakieś opinie?

 

Ja nie,ale pisz do Traksia na priva,On mieszka w kraju tulipana to może coś słyszał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSP Italy felgi z tej firmy OK. Wpadlem zima felga z tej firmy w dziure huk ze myslalem ze kola i zawiechy nie ma, a tu tylko opona z bulwa, felga nawet nie zgieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności