Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, passat B6 2006 r 2.0 FSI nie wiem czy dobrze trafiłem, bo jestem tu nowy, i potrzebuje numery tylnego mostu z sprzęgłem Haldex, a raczej mechanizmu różnicowego, potrzebuje całości. I czy może ktoś wie czy mogę założyć go od innej benzyny na przykład 2.0 TSI albo 3.6
proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mozecie mi sprawdzić czy jest u mnie w rozrządzie tłumik drgań czy go nie ma

 

Witam, passat B6 2006 r 2.0 FSI nie wiem czy dobrze trafiłem, bo jestem tu nowy, i potrzebuje numery tylnego mostu z sprzęgłem Haldex, a raczej mechanizmu różnicowego, potrzebuje całości. I czy może ktoś wie czy mogę założyć go od innej benzyny na przykład 2.0 TSI albo 3.6

Numerki VIN poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze

WVWZZZ3BZ3P095043

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

PRosze o pomoc znaczek VW i kratki zderzaka przod Passat r36 jak na zdjeciu

view.php?pic=63sp5x&s=7

63sp5x.jpg

view.php?pic=63sp5x&s=7

view.php?pic=63sp5x&s=7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje numery tylnego mostu z sprzęgłem Haldex, a raczej mechanizmu różnicowego, potrzebuje całości. I czy może ktoś wie czy mogę założyć go od innej benzyny na przykład 2.0 TSI albo 3.6

Pasuje jedynie od silnika taki jak Twój i 3,2 FSI Kod silnika AXZ. Numerki w pliku poniżej.

Hej

PRosze o pomoc znaczek VW i kratki zderzaka przod Passat r36 jak na zdjeciu

O ile dobrze pamiętam już kiedyś pytałeś o te części, niestety numery są nie do ogarnięcia bez numeru VIN auta w którym były zamontowane. ETKA podaje tylko kody wyposażenia, a po tych kodach nie da się ustalić do jakiej wersji auta były montowane takie elementy. Przykro mi ale nie jestem w stanie pomóc.

WVWZZZ3CZ7P051598 mechanizm rĂłznicowy.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie mi proszę czy mechanizm podnoszenia szyby jest taki sam w 3b i 3bg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdźcie mi proszę czy mechanizm podnoszenia szyby jest taki sam w 3b i 3bg?
podnosnik.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ,że tak :ok: Czas na szrot uderzyć :hyhy: Dzięki Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam już kiedyś pytałeś o te części, niestety numery są nie do ogarnięcia bez numeru VIN auta w którym były zamontowane. ETKA podaje tylko kody wyposażenia, a po tych kodach nie da się ustalić do jakiej wersji auta były montowane takie elementy. Przykro mi ale nie jestem w stanie pomóc.

 

Dzwonilem do VW i oni mowia ze tez nie moga znalezc ze potrzbuja numer nadwozia albo konkretnie numer czesci. To ja nie wiem skad ja mam to wziasc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilem do VW i oni mowia ze tez nie moga znalezc ze potrzbuja numer nadwozia albo konkretnie numer czesci. To ja nie wiem skad ja mam to wziasc :(
a chcesz to pod twoje auto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a chcesz to pod twoje auto ?

tak, brakuje mi 2 czesci wlasie tych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję wymiaru przegubu wewnętrznego to jest nr przegubu z etki 3B0 498 103 B, średnice i ilość zębów w krzyżaku znalazłem na allegro kilka rodzajów i nie wiem który wybrać może ktoś podać wymiary? znalazłem między innymi takie:

http://moto.allegro.pl/przegub-wewnetrzny-kpl-audi-passat-skoda-superb-i1681546639.html

http://moto.allegro.pl/przegub-wewnetrzny-passat-b5-b6-audi-a4-a6-nowy-i1669181936.html

który jest lepszy ten krzyżakowy czy ten podobny do zewnętrznego z tymi kulkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebował bym nr czujnika temperatury oleju dla motoru ATJ, będę wdzięczny, pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebował bym nr czujnika temperatury oleju dla motoru ATJ, będę wdzięczny, pozdraVWiam
temperatury:hmm

chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś z tym przegubem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie nr. części -sprężyna dociągająca pedał hamulca w samochodzie vw passat TDI 90KM 1,9 1994r. silnik 1z numer nadwozia =wvwzzz 3A z SE101403 mam problem z zakupem tej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o podanie nr. części -sprężyna dociągająca pedał hamulca w samochodzie vw passat TDI 90KM 1,9 1994r. silnik 1z numer nadwozia =wvwzzz 3A z SE101403 mam problem z zakupem tej części

mówisz masz :D

 

pomoże ktoś z tym przegubem?

najlepiej będzie jak z wymontowanym podejdziesz gdzieś do sklepu i pokażesz o co ci chodzi lub daj to na warsztat

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam już kiedyś pytałeś o te części, niestety numery są nie do ogarnięcia bez numeru VIN auta w którym były zamontowane. ETKA podaje tylko kody wyposażenia, a po tych kodach nie da się ustalić do jakiej wersji auta były montowane takie elementy. Przykro mi ale nie jestem w stanie pomóc.

 

a mozesz mi pwwiedziec co to za numery:

 

3c0807717b9b9 lewa r36 oraz 3c0807718b9b9 prawa R36

odpowiednio 3c0807645b oraz 3c0807646b

 

http://www.unitcat.ru/volkswagen/4/1/1454/1492/656/8/12366/ nie wiem czy to to jest

Edytowane przez TrojkaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności