Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebuję numer zaworu EGR. VIN: WVWZZZ3CZ7E170273.

 

Z góry dziękuję.

 

 

Cześć, numer zaworu EGR 03G 131 501 N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebny mi numer wtyczki do podłączenia takiego przycisku świateł awaryjnych

 

ramka radia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy potrzebny mi numer wtyczki do podłączenia takiego przycisku świateł awaryjnych

 

[ATTACH=CONFIG]116348[/ATTACH]

Zerknij

oprawka.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zerknij

 

Dzięki wielkie za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Etka pokazuje coś takiego [ATTACH]116205[/ATTACH] jest różnica w końcówce numeracji ale powinno być to

 

 

czy istnieje jakiś zamiennik , zamiast tego serwa ? - serwo 4B3612107 ?????

 

z góry dzięki za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy istnieje jakiś zamiennik , zamiast tego serwa ? - serwo 4B3612107 ?????

 

z góry dzięki za pomoc !

 

Na pewno możesz kombinować z innego modelu, bo doczytałem się że idzie wyjąć z innym oznaczem< ale dla scisłości sprawdź u kogoś kto zna temat w 100%, druga sprawa są zamienniki, lecz dość kosztowna impreza, najlepiej moim zdaniem to znajdź auto na szrocie i wyciagnij używkę, na alledrogo na pewno stoją na części takie auta zadz, dogadaj się, może masz jakieś szroty niedaleko. Na pewno dogaduj się na gwarancję rozruchową to chyba najlepsza droga wyjścia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak się "fachowo " nazywa rączka do otwierania drzwi od wewnątrz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie jak się "fachowo " nazywa rączka do otwierania drzwi od wewnątrz ??

 

Klamka wewnętrzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję numer osłony skrzyni automatycznej od spodu dla silnika AVF i skrzyni EYF z 2003 roku nr VIN WVWZZZ3BZ4E13....

Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów :)

potrzebuję takiego drobiazgu: uchwyt - tak bym to nazwał - szyby w podnośniku elektrycznym. drzwi kierowcy.

takie jakby klipsy hgw jak to nazwać, wykonane to jest z takiego jasnego tworzywa, z jednej strony jest umocowane do ramy podnośnika, a z drugiej, na taki plastykowy wkręt, trzyma dolną krawędź szyby.

Mam nadzieję tylko, że nie występuje to tylko razem z całym podnośnikiem, bo przy zimowych mrozach podczas próby otwarcia okna, usłyszałem tylko trzask łamanego plastyku, podnośnik pojechał, a szyba została... :/ Teraz owszem, można szybę opuścić i zamknąć, ale przy opuszczonej można ją spokojnie wyjąć, bo leży jedynie na połamanych uchwytach...

 

z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Potrzebuję numer osłony skrzyni automatycznej od spodu dla silnika AVF i skrzyni EYF z 2003 roku nr VIN WVWZZZ3BZ4E13....

Z góry wielkie dzięki.

 

 

Proszę bardzo , numer 2 na tej liście ( z końcówką G ) osłona silnika i skrzyni automat.pdf

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam szanownych kolegów :)

potrzebuję takiego drobiazgu: uchwyt - tak bym to nazwał - szyby w podnośniku elektrycznym. drzwi kierowcy.

takie jakby klipsy hgw jak to nazwać, wykonane to jest z takiego jasnego tworzywa, z jednej strony jest umocowane do ramy podnośnika, a z drugiej, na taki plastykowy wkręt, trzyma dolną krawędź szyby.

Mam nadzieję tylko, że nie występuje to tylko razem z całym podnośnikiem, bo przy zimowych mrozach podczas próby otwarcia okna, usłyszałem tylko trzask łamanego plastyku, podnośnik pojechał, a szyba została... :/ Teraz owszem, można szybę opuścić i zamknąć, ale przy opuszczonej można ją spokojnie wyjąć, bo leży jedynie na połamanych uchwytach...

 

z góry dziękuję za pomoc!

 

Desper szukam tego w Etka i szukam ...... może kolega Mielke szybciej znajdzie , ja ze swojej strony znalazłem coś takiego na necie ,może coś w ten deseń

 

http://www.autospinki.sklepy24h.pl/?page=produkt_lista&kategoria_id=14351

Edytowane przez mario732

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo , numer 2 na tej liście ( z końcówką G ) [ATTACH]117150[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

 

Desper szukam tego w Etka i szukam ...... może kolega Mielke szybciej znajdzie , ja ze swojej strony znalazłem coś takiego na necie ,może coś w ten deseń

 

http://www.autospinki.sklepy24h.pl/?page=produkt_lista&kategoria_id=14351

Dzięki mario732, to chyba coś z tych zestawów. Dzisiaj walnę fotkę ;)

 

 

wszystko dobrze się skończyło: wypadła tylko guma z jednego uchwytu szyby i ta luźno tylko leżała na podnośniku... tak czy inaczej dzięki za odzew ;)

Edytowane przez Desper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje info od znawców tematu. Potrzebuję się upewnić jaki numer pompowtryskiwacza jest dla silnika AJM 1,9 TDI 115KM, modelowo 2000. Nr VIN: mojego autka to WVWZZZ3BZYE249202

ETKA podaje numer: 045130073T

Czy to na pewno o takim numerze muszę kupić pompowtrysk? Potrzebuję pilnie odpowiedzi, bo najpóźniej jutro rano muszę coś kupić, aby na środę przyszło.

z góry dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, potrzebuje info od znawców tematu. Potrzebuję się upewnić jaki numer pompowtryskiwacza jest dla silnika AJM 1,9 TDI 115KM, modelowo 2000. Nr VIN: mojego autka to WVWZZZ3BZYE249202

ETKA podaje numer: 045130073T

Czy to na pewno o takim numerze muszę kupić pompowtrysk? Potrzebuję pilnie odpowiedzi, bo najpóźniej jutro rano muszę coś kupić, aby na środę przyszło.

z góry dzięki za szybką odpowiedź.

Moja wskazuje jeszcze pompkę z końcówką 79 X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy potrzebuję numer części oparcie kierowcy skóra kolor mocca. (chodzi mi o sam pokrowiec czy jak to tam się nazywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja wskazuje jeszcze pompkę z końcówką 79 X

Ta z X na końcu to jest jak zdajesz starą część. Wtedy niższa jest cena w ASO.

Ktoś jeszcze się wypowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Koledzy potrzebuję numer części oparcie kierowcy skóra kolor mocca. (chodzi mi o sam pokrowiec czy jak to tam się nazywa)
Zerknij

oparcie.pdf

oparcie2.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebny mi nr kontrolki airbag pod panel klimy 3AA863100C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie potrzebny mi nr kontrolki airbag pod panel klimy 3aa863100c

 

3aa919234 1qb 18€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3aa919234 1qb 18€

 

Dzieki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności