Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam oryginalny wachacz nr oe 4D0 407 695 J i nie mogę znaleźć zamiennika np. febi podaje do mego paska nr 21196 i 11352 ale jak klikam na nr OE to wychodzi kilka numerów oe 4D0 407 693 albo 8DO z różnymi literkami na końcu. Będzie pasował? Jeden jest z nakrętką drugi bez. Koledzy pomóżcie. POZDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
443927817 - tulejka zaciskowa.

 

moglbys wstawic tutaj zrzut z etki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moglbys wstawic tutaj zrzut z etki?

Mi nie wierzysz? ;)

dafota.3.2hz1320066803q.png.smtulejka ABS.png&th=6656

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam oryginalny wachacz nr oe 4D0 407 695 J i nie mogę znaleźć zamiennika np. febi podaje do mego paska nr 21196 i 11352 ale jak klikam na nr OE to wychodzi kilka numerów oe 4D0 407 693 albo 8DO z różnymi literkami na końcu. Będzie pasował? Jeden jest z nakrętką drugi bez. Koledzy pomóżcie. POZDR.

 

Ogólnie mówiąc, to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, gdyż i jeden i drugi wahacz podejdzie do Twojego auta :) Oczywiście o ile chcesz wymienić lewy, tylny, dolny wahacz :D Jak sam zauważyłes różnica jest miedzy nimi (wahaczami z Febi) taka iż ten 11352 jest bez nakrętki,a 21196 z nakrętką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Ale chodzi o nr OE. te zamienniki Febiego są do 4D0 407 693 a ja mam nr na wahaczu 4D0 407 695 J. wujek google mówi, że takie zawieszenie było m.in. w Audi A8. Czyli, może Helmut założył całość od innego modelu. A ja wymieniam tylko ten jeden wahacz i nie wiem, czy będzie pasił do reszty. POZDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zawór recyrkulacji spalin (EGR) ma oznaczenie N75? :hmm

 

---------- Post added at 23:31 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

 

Obawiam się że jest to część numer 28 z pliku w poście powyżej, czyli kilka zaworów w jednym.

zgadza sie to nie o EGR mi chodzi ale dziekuje za checi no i w tym problem ze chodzi o nr 28 moze ktos zna cene tego bloku zaworow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie to nie o EGR mi chodzi ale dziekuje za checi no i w tym problem ze chodzi o nr 28 moze ktos zna cene tego bloku zaworow ?

 

Prawdopodobnie będzie to nr 18 z pliku poniżej. W ASO kosztuje w granicach 530 zł, ale dla pewności może niech GURAL to zweryfikuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje teraz dowiedzies sie ile w GB to ustrojstwo kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebowałbym numery i jakis schemat rozmieszczenia wszystkich elementów zawieszenia skrzyni biegów: 1998r silnik AEB, skrzynia DHW.

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Potrzebowałbym numery i jakis schemat rozmieszczenia wszystkich elementów zawieszenia skrzyni biegów: 1998r silnik AEB, skrzynia DHW.

Z góry dziękuje.

 

W pliku poniżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję numer takiego czegoś jak "plastikowy element kątowy" do spryskiwaczy reflektorów w b3. z góry dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję numer takiego czegoś jak "plastikowy element kątowy" do spryskiwaczy reflektorów w b3. z góry dzięki!!

 

191 955 976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje nr. czujnika temp. cieczy chłodzącej, czujnika temp. zewnętrznej G17 + okablowania oraz nr. i parametry alternatora vin wvwzzz3bzxp131631

Sorki za tak dużą listę i z góry dziękuję!

Pozdrawiam

MarcinR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje nr. czujnika temp. cieczy chłodzącej, czujnika temp. zewnętrznej G17 + okablowania oraz nr. i parametry alternatora vin wvwzzz3bzxp131631

Wiązka czujnika, najprawdopodobniej to będzie to co na screenie

dafota.3.4gj1320152600s.png.smwiązka czujnika.png&th=5736

 

Alternator 90A Valeo - 058903016E

Czujnik temp. zew. - 8D0820535

Czujnik temp. cieczy - 059919501 4 styki niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś obrazek z numerami dokładki przedniego zderzaka seat cordoba sx 96r-poprosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GURAL potrzebuje numery nakladek na blotniki do Passata R36 nr nadwozia WVWZZZ3CZ9E135817 przod i tyl

zdjecie jak to wygląda http://images10.fotosik.pl/30/d0d7fc386d589ac3.jpg

W pliku poniżej.

 

Jakiś obrazek z numerami dokładki przedniego zderzaka seat cordoba sx 96r-poprosze.

Nr 11 i 12 w pliku pdf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

[ATTACH=CONFIG]69016[/ATTACH]

 

Chciałbym poznać numer węża cieczy chłodzącej (chyba) zaznaczony na czerwono. Z jednej strony (prawej) wchodzi do jakiejś większej części, a z drugiej to nie wiem.

 

Potrzebował bym również numer spinki zaznaczonej na zielono i uchwytu zaznaczonego na niebiesko.

 

Z góry dziękuję

 

Mój pas to Variant ATJ 2000 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GURAL a ta o numerze 20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz cały [ATTACH]69086[/ATTACH] , może coś ci pomoże, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności