Skocz do zawartości
Gość cucher

Przednia szyba do B4

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak dolicz jeszcze kuriera z opcją ostrożnie i montaż-wyjdzie więcej niż wspominałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że wszystkie szyby pasują z b3 do b4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jednak dolicz jeszcze kuriera z opcją ostrożnie i montaż-wyjdzie więcej niż wspominałem.

To była przykładowa oferta. Ty pisałeś o cenie szyby 500zł - ja to zrozumiałem jako cena samego szkła bez usługi. Znalazłem tańszą, a skoro znalazła się taka, to i znajdzie się w okolicach kolegi który potrzebuje szybę. Oczywiście montaż trzeba doliczyć. Żaden kurier nie wchodzi w grę jeśli chodzi o szkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam kupno używki,brak gwarancji itp mozna stracic dwa razy...sam byłem zmuszony do wymiany przedniej szyby w Lublinie kosztowało mnie to 400zł z robocizna,co do rocznika b4 szyby różnia sie mocowaniem lusterka wstecznego,jedna opcja ma wyżej druga niżej mocowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
,co do rocznika b4 szyby różnia sie mocowaniem lusterka wstecznego

tym to się szyby w b3 i b4 różnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo różnią się jeszcze kolorem.. .tak mi powiedzieli jak się pytałem....

b4 ma troche bardziej zielone niz b3 czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest taki, że najbezpieczniej jest kupić nową szybę i dołożyć te około 100,- na montaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to możliwe.

Wiem, że jest taka opcja z punktu widzenia firmy kurierskiej. Ale szansa na to że szyba dotrze w całości jest nikła, a procedura reklamacji trwa zbyt długo. Unikać kurierów jak ognia, bo ja się przejechałem 2 razy na ich super usługach ;) Koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po wymianie szyby w B4 kombi. I u mnie była szyba założona z B3. W passatach B3 ten zielony pasek jest dużo jaśniejszy a do B4-ek jest typowo zielony no i różni się tym jak napisał powyżej ktoś że mocowanie lusterka wstecznego. Samo mocowanie jest inne i chyba nawet w B3 jest wyżej. Ja za oryginalną szybę w Lublinie zapłaciłem 320zł + 120zł robocizna. Ale nie narzekam bynajmniej narazie :D i oby wogóle. Ale różnica jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

450zł nowa szyba z wymianą w markowiczach koło Biłgoraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wymieniałem szybę na nową i po wielu telefonach znalazłem w dobrej cenie.

350zł razem z montażem w Pszczynie.:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajomy kupił do B4 od B3, fanie wyciął starą szybę i .... pojechał z wiatrem we włosach po drugą już konkretnie do B4

 

Na 100 % są inne...

 

A ja wam powiem że wszystkie szyby pasują z b3 do b4.

 

Ja jestem po wymianie szyby w B4 kombi. I u mnie była szyba założona z B3.

 

No i jak to w końcu jest? Czy to możliwe żeby były "różne wersje" szyb? Bo jednemu pasuje a innemu nie i sam nie wiem co o tym sądzić a akurat mam klienta na szybę ze swojego passka (B4) a docelowo ma iść do B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności