Skocz do zawartości
Albercik

Wawa - ma ktoś pożyczyć na chwilę biały licznik do b6?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Potrzebuję pożyczyć od kogoś z Wawy, lub okolic, na chwilę, biały licznik, żeby sprawdzić, czy mój problem z AH wynika z licznika, czy gdzieś głębiej muszę szukać.

 

Chcę tylko podłączyć, zobaczyć czy da się włączyć opcję i gotowe.

 

Jakby ktoś był tak uprzejmy - dajcie proszę znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi Zarembaz on ma taki licznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to musiałeś nowy watek zakładać nie ma od takich spraw innych do tego przeznaczonych :kijemgo :krzeslem :zliscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?? Nie sądziłem nawet, że mógłby być wątek odnośnie pożyczają sobie liczników :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
?? Nie sądziłem nawet, że mógłby być wątek odnośnie pożyczają sobie liczników

http://forum.vw-passat.pl/threads/49313-Mazowiecki-off-topic-czyli-pogaw%C4%99dki-na-tematy-r%C3%B3%C5%BCne

 

ot własnie to jest po to , tyle lat na forum, nie wiesz, bo zaglądasz jak tylko cos potrzebujesz, sory ale tak to wygląda :ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożyczysz, zabklokujesz dojscie do MENU i tyle po liczniku.... 50/50 ze się odblokuje samo...a z doświadczenia wychodzi ze 1 na 10 się sam zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pożyczysz, zabklokujesz dojscie do MENU i tyle po liczniku....

 

?? Przyznam szczerze, że nie słyszałem wcześniej o czymś takim... Przekładałem liczniki bez problemu, jak również znam ludzi (niestety z daleka), którzy przekładają dość często i nikomu nic takiego się nie działo... Jedynie tylko RNS się blokuje i chce kodu.

 

 

ot własnie to jest po to

 

przyznam, że nie pomyślałem, żeby w tym wątku to napisać.

 

 

tyle lat na forum, nie wiesz, bo zaglądasz jak tylko cos potrzebujesz, sory ale tak to wygląda

 

taka jest prawda: zaglądam zazwyczaj, jak czegoś potrzebuję. Na co dzień urzęduję na innym forum, niezwiązanym z tematyką motoryzacyjną i czasu na inne fora nie ma. Poza tym - nie mam aż tyle wiedzy, żeby się nią dzielić. Jak coś wymyślę, opracuję z Waszymi poradami - zazwyczaj to opisuję, ale dużo tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
?? Przyznam szczerze, że nie słyszałem wcześniej o czymś takim... Przekładałem liczniki bez problemu, jak również znam ludzi (niestety z daleka), którzy przekładają dość często i nikomu nic takiego się nie działo... Jedynie tylko RNS się blokuje i chce kodu.

kolega odpisal ci ze malo na forum jestes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega odpisal ci ze malo na forum jestes

nie o to chodzi ,śmietnik robi zakładając nowe watki,kiedyś za takie cos dostawało sie urlop od pisania ,do offtop jest jedno miejsce ale kto czyta regulamin forum , fakt ze na większości forum jest podobnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności