Skocz do zawartości
szylton

Android Auto / CarPlay w Discover Pro MY2015

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy macie jakiś sposób na zarządzanie połączeniem CarPlay - chodzi o to, że jak podłączam iphone do kabla, to automatycznie łączy sie CarPlay (a rozłącza BT). Czy jest możliwość szybkiego ręcznego rozłączania/podłączania (wyboru) między BT a CarPlay kiedy telefon jest podłączony kablem? Wiem, że można rozparować na stałe każdorazowo urządzenia, ale to jednak trochę żmudne.

 

Pzdr

 

D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmieniłem telefon HUAWEI z P8 na P9

wszystko działa od samego początku

nawet książka telefoniczna jest prawidłowo sortowana - wspominałem o tym wcześniej

 

 

 

P8 Lite ma za starą i za słabą kartę graficzną aby AA działało.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Czy macie jakiś sposób na zarządzanie połączeniem CarPlay - chodzi o to, że jak podłączam iphone do kabla, to automatycznie łączy sie CarPlay (a rozłącza BT). Czy jest możliwość szybkiego ręcznego rozłączania/podłączania (wyboru) między BT a CarPlay kiedy telefon jest podłączony kablem? Wiem, że można rozparować na stałe każdorazowo urządzenia, ale to jednak trochę żmudne.

 

Pzdr

 

D

Niestety nie ma takiej opcji. U siebie mam uchwyt Brodit i wytarczy, że wysunę telefon o 2 cm aby go odłączyć. Nie przypominam sobie jednak żebym miał w ogóle taką potrzebę, po podłączeniu kablem działa lepiej i mam dostęp do aplikacji muzyki i podcastów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy macie jakiś sposób na zarządzanie połączeniem CarPlay - chodzi o to, że jak podłączam iphone do kabla, to automatycznie łączy sie CarPlay (a rozłącza BT). Czy jest możliwość szybkiego ręcznego rozłączania/podłączania (wyboru) między BT a CarPlay kiedy telefon jest podłączony kablem? Wiem, że można rozparować na stałe każdorazowo urządzenia, ale to jednak trochę żmudne.

 

D

 

Można wyłączyć siri w telefonie i CarPlay się nie powinien wtedy włączać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat...

Czy CarPlay w MY2015 jest możliwy albo jakiś inny sposób w Passacie z przed V/2015? Czy dać sobie spokój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest do ogarnięcia czytają forum, wiem że jeden gościu to robi.
Podaję link na YouTube ja właśnie będę to robił w swoim tylko jeszcze nie wiem jak :)
 

 

Jeśli ktoś jest wstanie pomóc krok po kroku, będę wdzięczny 
Pierw up-date softu ale brak plików i nie wiem jak przeskok z wersjami czy ktoś ma aktualną informację ? 
 

Zdjęcie WhatsApp 2024-04-23 o 11.13.51_9422b1a9.jpg

Zdjęcie WhatsApp 2024-04-23 o 11.13.51_c94fbecd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam stronę z Frimware ale nie wiem jak tego użyć jest tu Spec ?
Bardziej zależy mi na jakie wersje skakać aby po prostu potem nie komplikować sobie życia :D
https://mib-helper.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz autoandroid w radiu i tel android to jest to do zrobienia, ściągasz cartube lub fermata na tel i tyle. Ja mam realme dragon ball z i nie działa mi na radiu żadna aplikacja z youtube ale z s24 jest to samo niestety

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności