Skocz do zawartości
bresio

Jak zdjąć tylne tarcze hamulcowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Naszukałem się i znaleźć nie mogę.

Znalazłem informację o przednich tarczach, o tylnych z łożyskiem, ale nic o tarczach w modelu B5 FL

 

W jaki sposób zdejmuje się tylne tarcze hamulcowe w 3B6?

 

W tarczy nie ma żadnej śrubki, którą przykręcona byłaby do piasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Nie mam takiego młotka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdym młotkiem dasz rade tylko mocniej bij :)

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,orientuje się ktoś co do jakości zestawów do wyciskania tłoczków hamulcowych za ok 50 zł? Ma ktoś? Czy warto kupić do okazjonalnych wymian klocków we własnym samochodzie?Pozdrawiam.

 

 

 

 

edit:

np taki http://allegro.pl/zestaw-do-wyciskania-tloczkow-hamulcowych-12el-i6103787595.html

Edytowane przez Mareckir1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,orientuje się ktoś co do jakości zestawów do wyciskania tłoczków hamulcowych za ok 50 zł? Ma ktoś? Czy warto kupić do okazjonalnych wymian klocków we własnym samochodzie?Pozdrawiam.

edit:

np taki http://allegro.pl/zestaw-do-wyciskania-tloczkow-hamulcowych-12el-i6103787595.html

dokładnie takim zestawem wymieniałem u siebie. Poszło bez problemów. Pożyczałem od kolegi który już nie jedne klocki tym sprzętem wymieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki "bipop",miałem trochę obawy bo cena nie jest jakaś zaporowa a rzecz pomocna przy wymianie klocków.W sobotę zmieniam tylne tarcze z klockami na Textara i wypróbuję zestaw.

 

 

 

edit:

Po wymianie,tarcze super,komplet do wyciskania tłoczków również,spokojnie dał radę naprawdę solidnie zrobiony.Pozdrawiam.

Edytowane przez Mareckir1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności