Skocz do zawartości
golden87

Ciekawe aukcje z Chin (AliExpress, geartbest, itp)

Rekomendowane odpowiedzi

A która to grupa, bo jest kilka

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad pobiera prąd jak nie ma kierunku? Brak podanej jasności, zakładam po wyglądzie, że będzie zbyt mała na dzienne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prąd pobiera pewnie z akumulatora? Chyba nie sadzisz ze jest na baterie :-))

 

Znalazłem kilka podobnych żarówek na aliexpressie. Chyba przyjrzę im sie bliżej. Idea DRL w kierunkach jest bardzo cikawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idea DRL w kierunkach jest bardzo cikawa.

 

Tja... Zwłaszcza dla policjanta przeprowadzającego kontrolę drogową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba rzeźbić żeby doprowadzić napięcie, teraz pytanie kolejne co tym steruje ? bo muszą gasnąć jak włączysz mijania/pozycyjne ? no i nadal zastanawia mnie jasność i prawidłowy kierunek świecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tja... Zwłaszcza dla policjanta przeprowadzającego kontrolę drogową.

nie wydaje mi sie żeby to był problem. Wiele nowych aut ma taki system. No chyba ze jest przepis ktory tego zabrania a jest śmieszny jak minimalna odległość światła przeciwmgielnrgo od światła stopu (czy jakoś tak) :-)

 

czyli trzeba rzeźbić żeby doprowadzić napięcie, teraz pytanie kolejne co tym steruje ? bo muszą gasnąć jak włączysz mijania/pozycyjne ?.

Rzeźbić? Mniej niz przy montażu dziennych w zderzaku.

 

no i nadal zastanawia mnie jasność i prawidłowy kierunek świecenia.

Nomi w sumie o to pytam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie żeby to był problem. Wiele nowych aut ma taki system. No chyba ze jest przepis ktory tego zabrania a jest śmieszny jak minimalna odległość światła przeciwmgielnrgo od światła stopu (czy jakoś tak)

 

Ale wiele nowych aut ma na to homologację, a takie wynalazki prawdopodobnie jej nie mają. Tak samo kierunkowskaz niema homologacji na to żeby świecić jako światła dzienne więc co byś tam nie wsadził i tak podczas kontroli możesz mieć problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem ramkę klimy z aliexpress z tego linka http://www.aliexpress.com/item/OEM-VW-Passat-B7-B7-CC-Brushed-aluminum-Climatronic-Air-Condition-Control-Panel-3AD-863-082/32513203575.html?spm=2114.13010708.0.118.7nUBrC dzisiaj przyszło i wszystko z nią w porządku :ok tak że mogę ją polecić w 100% :)

 

IMG-20160819-WA0011.jpg

IMG-20160819-WA0010.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj może komuś się przyda emblematy r line do b6 20sets/lot R line Metal 3D Front Hood Grill Badge Car Emblem stickers for VW Golf 6 Jetta MK5 MK6 POLO passat B5 B6 B7

http://s.aliexpress.com/rmMRBJVr

(from AliExpress Android)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ma wszystkie dekielki, tak samo originalne jak na allegro, komplet 30 zł Set of 4 55mm 56mm 60mm 63mm 65mm 70mm 76mm Car Wheel Emblem Center Caps Hub Cap For Golf Jetta MK5 Passat B5 B6 Made in Germany

http://s.aliexpress.com/E7rEzAfy

Kamera cofania w rejestrację

 

For Porsche Cayenne VW Touareg Golf V Skoda Fabia Passat B5 Tiguan Polo Santana Car CCD Night Vision Backup Rear View Camera

http://s.aliexpress.com/aUvae6RJ

Nowa obudowa kluczyka

 

 

Folding Car Remote Flip Key Shell Case Fob For Volkswagen Vw Jetta Golf Passat Beetle Polo Bora 3 Buttons Key Case BMHM476#C9

http://s.aliexpress.com/RFJbQ7J3

(from AliExpress Android)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówieniem tą obudowę:)

zobaczymy za jakieś 20 dni czy jest warta tych 5.80zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamówieniem tą obudowę:)

zobaczymy za jakieś 20 dni czy jest warta tych 5.80zł

Ja wszystko powyższe zamówiłem, jeśli chodzi o obudowy do kluczyka patrząc po komentarzach i zdjęciach w nich warto, ja akurat jeden mam mocno sfatygowany.

 

Ps te 20 dni to optymistyczna wersja, ostatnio ponoć polski urząd celny strasznie przedłuża wysyłkę. Choć może w przypadku tej drobnicy wysyłanej nie rejestrowanym listem się uda. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie zamawiam na ali i zazwyczaj właśnie taką drobnice ale średnio zawsze wychodzi ok 20-22dni nim paczka jest u mnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie doświadczenie z przesyłką China Post Ordinary Small Packet Plus dochodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie macie doświadczenie z przesyłką China Post Ordinary Small Packet Plus dochodzą?

Ja przy drobnicy zawsze wybieram ta przesyłkę, albo inna darmowa oferowana przez sprzedawcę. W razie czego otwierasz dispute, ja na razie mam 100% doreczonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności