Skocz do zawartości
MarcinK.

RNS 510 nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Może już gdzieś na forum to było to z góry przepraszam.Mam problem z nawigacją RNS 510.Po uruchomieniu auta nie mogę nie chce się włączyć radio.Uruchamia się dopiero po jakimś czasie (od 2 min do 12 min) taki jest czas oczekiwania.Może ktoś wie co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam taki problem zdarzyło się to trzy razy jak na razie, w trakcie jazdy radio się wyłącza nie ma żadnych oznak życia jakby padło nie da się go włączyć zatrzymujesz się gasisz auto i po jakimś tam czasie już jest wszystko ok. Sprawdzał mi to radio majster, który wgrywał mi nowy soft i mapy mówi, że jest ok ale po wgraniu oprogramowania jak na focie problem się powtórzył.  Z tego co dziś zaobserwowałem to po 20min od zgaszenia silnika i uruchomieniu radia początkowy jak by był lekko zaróżowiony ekran , a po 2-3 sekundach wszystko wróciło do normy.

20171122_223455 (002).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Ja mam taki problem że coś mi ciągle w glosnikach na wyłączonym radiu stukało i nie chciało się włączać. Teraz już wcale nie mogę włączyć. Coś cichutko w radiu stuka. Rozebrałem i wyciągnąłem cd i DVD i dalej coś pyka  stuka delikatnie ? Co to może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu fachowcy od RNS 510? ?

Od kilku dni navi sporadycznie, samoistnie zaczęła się wyłączać. 

Każdemu wyłączeniu towarzyszy pojedynczy trzask w głośnikach. 

Z dnia na dzień częstotliwość wyłączania się navi zwiększyła się. 

A dziś przykładowo to już przez 30min jazdy walczyło się tylko na kilka sekund. 

Błędów żadnych nie wyrzucalo na kompie. 

Ktoś ma jakieś sugestie co można sprawdzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Po wymianie akumulatora przestało mi się włączać radio tzn.wyswietlal sie komunikat welcome to volksvagen i za chwilę się wylaczylo. Znalazłem na chomikuj jakis Soft, wgralem i poza nawigacją (ktora wlasciwie mało mnie interesuje) działa wszystko oprócz dysku HDD.

W passacie cc z 2008r. Mam w radiu dysk pojemności 18GB i kiedy wchodzę w media nie podswietla się w ogóle opcja HDD, tylko CD i AUX. 

Możecie doradzić albo podesłać linka do dobrego softu, po którym dysk odzyje? 

Z góry dzięki za pomocne odpowiedzi  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co znaczy oprocz dysku HDD, jakby CI hdd lezal to by nic nie dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam.  RNS 510 wyzerowany,  język niemiecki, brak odtwarzania muzyki, widzi kartę, hdd, ...  oprogramowanie  czy flash.. bt się łączy ale już nie uruchamia dźwięku. 

Proszę o info - czy samemu a jeżeli to jak? czy ktoś  i ew gdzie? 

Passat B6 wrzesień 2010r. 

lokalizacja podkarpackie. 

Edytowane przez TommyVW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności