Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

.

@ biokd daj znać na jakich oponach przyszedł Twój :) Jakie masz felgi?

 

Opony to Continentale, felgi mam 17.

1-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opony to Continentale, felgi mam 17.

[ATTACH=CONFIG]154005[/ATTACH]

 

No to mam nadzieję, że na mojego też Conti założyli. Dzięki za info :) Miłego odbioru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez Macmaciek

Trzymaj mocno kciuki, bo dwa tygodnie od produkcji do odbioru to jest mocno na styk...

U mnie było niecałe 2 tygodnie. Samochód wyprodukowany 12 czy 13.06 (zaraz po zmianie na RM 2018) był dealera pod koniec następnego tygodnia. Jak byłem podpisać umowę 26.06, to już stal na placu.

 

Ja zamawiałem oba moje B8 na dzień po wejściu nowego RM, jeszcze zanim się konfigurator zmienił (nowy cennik mailem od dealera dostawałem). Pierwszy B8 ze względu na przerwę wakacyjną (wakacje 2015) był do odbioru dopiero we wrześniu. Drugi (wakacje 2016) odebrałem w połowie lipca, czyli przed zamieszaniem urlopowym.

 

Moją intencją było, żeby sobie kolega nie planował na przykład wyjazdu na wakacje nowym autem dwa dni po odbiorze ;-) bo może się nie udać i będzie miał problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli PIA to ja tam zamawialem 2 maja, produkcja ruszyla ok 12 czerwca i gdzieś przełom czerwca lipca było u dilera. Jutro odbieram.

 

tak PIA, świetochłowice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szary mangan w słońcu prezentuje się nawet nawet...

... ale w zwykłym świetle wygląda przeciętnie https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-highline-2-0-tdi-190-km-od-reki-plichta-gdansk-ID6yYB0B.html#3add1cd7a4

zauważalnie ciemniejszy niż indium, trochę taki "podkładowy"

Edytowane przez wladcapassatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Auto z 2017r. i nie ma elektryki foteli.... To sie nazywa bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szary mangan w słońcu prezentuje się nawet nawet...

... ale w zwykłym świetle wygląda przeciętnie https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-highline-2-0-tdi-190-km-od-reki-plichta-gdansk-ID6yYB0B.html#3add1cd7a4

zauważalnie ciemniejszy niż indium, trochę taki "podkładowy"

 

to mnie utwierdza ze dobrze wybralem Mangan zamiast pirytu ktory jest za jasny dla mnie. chcialem w kolorze syfu i kurzu :) nie bede musial myć. tak jak chcialem

 

tu tez inny film z manganem - w ruchu - ze tak powiem

Edytowane przez tjord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie przez to że jest ciemniejszy niż indium, to traci trochę zalety szarych lakierów, bo bardziej będzie ryski i brud znać. Ale nie udało mi się jak dotąd znaleźć b8 w kolorze atlantic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie przez to że jest ciemniejszy niż indium, to traci trochę zalety szarych lakierów, bo bardziej będzie ryski i brud znać. Ale nie udało mi się jak dotąd znaleźć b8 w kolorze atlantic.

 

to fakt - wlasnie chcialem taki zeby rys nie bylo. i jak wybieralem nie bylo realnej foty poglądowej tego koloru wiec sie sugerowalem grey.

wiem ze jest ciemniejszy niz myslalem i to juz trudno. no ale z drugiej strony to nie ma innego do wyboru delikatnie grafitowego a piryt i srebrny są za duzo za jasne jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu wątku. Auto zamówione 22.05, wyprodukowany 26.06, odebrany 12.07.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione 04.07, termin produkcji 37 tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówione 04.07, termin produkcji 37 tydzień

 

no to widze ze jest coraz gorzej - chyba mają górke

bo koledze na gorze auto w 2 miesiace dali, ja mam miec juz 2.5 miesiaca

zamowiony 5.06, produkcja 31 tydzien, do odbioru kolo 14.08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze jest coraz gorzej - chyba mają górke

bo koledze na gorze auto w 2 miesiace dali, ja mam miec juz 2.5 miesiaca

zamowiony 5.06, produkcja 31 tydzien, do odbioru kolo 14.08

Zależy od konfiguracji. Ja zamawialem 2 maja a produkcja też dopiero 31 tydzień. Ale brałem hak, dźwiękoszczelne szyby, progresywną kierownice, 2.0 tsi.Niektórzy co zamawiali prostszą konfiguracje i np. 1.8 tsi na początku maja już mają auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy co zamawiali prostszą konfiguracje i np. 1.8 tsi na początku maja już mają auta.

 

Na przykład ja :) już od tygodnia mam a zamawialem 2 maja :) odebrałem auto umyte ale dziś jak go umyłem to dopiero widzę jaki ten czarny jest zajebisty :) ale już mi się malutki odprysk od kamieni z drogi zrobił na drzwiach przy progu za przednim kołem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego warto założyć chlapacze na przód, trochę mało estetyczne ale zabezpieczenie dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to mnie utwierdza ze dobrze wybralem Mangan zamiast pirytu ktory jest za jasny dla mnie. chcialem w kolorze syfu i kurzu :) nie bede musial myć. tak jak chcialem

 

tu tez inny film z manganem - w ruchu - ze tak powiem

 

Mangan

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

Edytowane przez marcinrz7463

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony 23.06. Produkcja przewidziana na 33 tydzień, wg. dealera odbiór przełom sierpnia/września (w co trochę wątpię)

 

Zamówiłem 2.0 TDI DSG 190KM Highline z kilkoma dodatkami.

 

P.S. Witam wszystkich serdecznie - to mój pierwszy post ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na początku maja. Odbiór miał być pod koniec czerwca. 2 tygodnie temu okazało sie, ze wstrzymano produkcje silników 240km biturbo tej. Wiecie cos moze o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiony 23.06. Produkcja przewidziana na 33 tydzień, wg. dealera odbiór przełom sierpnia/września (w co trochę wątpię)

 

Zamówiłem 2.0 TDI DSG 190KM Highline z kilkoma dodatkami.

 

P.S. Witam wszystkich serdecznie - to mój pierwszy post ;)

witamy kolejego paserati we Wro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności