Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Wam mówię,to jest najgorszy Passat w historii.Mam jeszcze czas na zmianę i czekam na jazdę alltrackiem ,łudzę się nadzieją,że z jakiegoś powodu jest tam lepiej.A czekam tak,bo jedyne co mnie kusi w tym aucie (można nawet powiedzieć,że bardzo kusi) to relacja osiągów bitdi po chipie do spalania,oraz ,to ,że w przeciwieństwie do wszystkich benzyn ,mogę się tymi osiągami cały czas bawić i nie spalę 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qp se wymarzonego golfa gti i zostanie ci jeszcze na pb. Zawieszenie, spasowanie elementow i w ogole calosc pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,ale nie ma 4x4 i ma mały bagażnik,więc odpada.R ki nie chcę z uwagi na spalanie,założenie jest ,że ma zapier... i palić mało.Jedynie bitdi spełnia to założenie.Jednym jechałem i zawias oraz poziom głośności uważam za totalną tragedią.Ciszej było w 1.8tsi i 2.0tdi 150 ,ale zawieszenie tak samo tragiczne - Hyundai i30 ,pierwszy model sprzed nastu lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, oprócz zmiany biegów jest automatyczna w trybie sport czyli każdy bieg ciągnie do wyższych obrotów i redukcje są dużo szybsze

 

W instrukcji obslugi jest napisane żeby zdjąć noge z gazu aby w trakcie jazdy zmiany zostaly wprowadzone takze dla silnika. Troche to dziwnie zrobione. W poprzednim modelu tez tak bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jestem swiezakiem na forum i nie mogę odpalac nowych watkow. Jak wygladalaby wasza lista wyposazenia opcjonalnego dla highline , gdybyscie mieli na nie wydac c.a. 15 tys. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dygresja z mojej strony. Wczoraj w końcu dotarła do mnie zima i to z przytupem. Niby nie zauważyłem gorszego oświetlenia drogi, ale jak dojechałem do celu podróży to przód samochodu prezentował się jak na zdjęciach. LEDy jak wiadomo nie grzeją "do przodu" jak halogeny / xenony tylko "do tylu". W połowie drogi ACC zakomunikował że nic nie widzi i przestał działać. Nic dziwnego jak logo VW było oblodzone. Na pewno używałem też spryskiwaczy podczas jazdy ciekawe czy przyczyniły się do tego efektu. Wygląda na to ze warto robić w takich warunkach przerwę na zdjęcie oblodzenia z przodu auta. 6ec6dafab1d3961eb24e86ca748dae35.jpg8f6363819b8dfeeaccef204b85923de7.jpgd6bd0510917beb804c873ab911dc6603.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, zwróciłem też podczas jazdy uwagę jak wymijal mnie inny B8 na długich, obydwie soczewki się świeciły i wcale mnie nie oślepiał, choć przyznam że jak się zacząłem wpatrywać w te światła to bardzo jasno błyszczą, co może powodować niezadowolenie innych kierowców :P

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas wgrywania map na kartę SD, należy ją uprzednio sformatować, czy tylko usunąć stare pliki ? Pytam bo jestem w górach i w okolicy Ustronia wyskoczył mi komunikat na wyświetlaczu MFA i w DM, że droga nie przejezdna i musze skręcić w prawo za 0km na objazd. Co ciekawe teraz po każdym uruchomieniu silnika taki komunikat po chwili mi się pojawia ... Nie miałem tego w Gliwicach ... więc podejrzewam, że jest to z nawigacji (mimo że mam ją wyłączoną...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,

Jestem swiezakiem na forum i nie mogę odpalac nowych watkow. Jak wygladalaby wasza lista wyposazenia opcjonalnego dla highline , gdybyscie mieli na nie wydac c.a. 15 tys. ?

Business, DP, Telefon Comfort, Area View, felgi 18/19 zdecydowanie, jak jeszcze zostanie funduszy to Dynaudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Telefon Comfort
Co daje ten telefon Comfort?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puleczke na telefon wzmacniająca sygnał zamiast bezużytecznej popielniczki zestawu Premium, a wewnętrzny modem SIM 3G lepiej zastąpić własnym LTE wpinanym do USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można DP i comfort. Wiem że kiedyś się dało teraz się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to spryciarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem co daje zestaw comfort w porównaniu z samym DP?

Co jest w miejscu tej półeczki wzmacniającej sygnał przy samym DP bez żadnego zestawu telefonicznego (Comfort ani Premium)? Jest jakaś półeczka bez wzmacniacza sygnału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DP bez zestawu i nie mam polki tylko zapalniczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest popielniczka i zapalniczka lub gniazdko 12V :P

 

Comfort poza półką z anteną daje drugie gniazdko USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma fotki różnych wersji tej półeczki w zależności od wersji (DP / comfort / Premium)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował pojeździć troszkę po zaśnieżonym placu. Ja się bardzo zdziwiłem, wszystkie systemy włączone a samochód zawijam tyłem jak szalony. Spodziewałem się że będzie wyjeżdżać przodem a on odwrotnie. Ubaw fajny nawet ręcznego nie brakuje. Samochód oczywiście oska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatnich dniach (śnieżyce w Warszawie) miałem okazje wypróbować napęd 4motion. Powiem tylko tyle: REWELACJA!

W żadnym przypadku nie brakuje trakcji (opony Continental). Samo załączanie niezauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w te same dni jeździłem bokami ;-) w ośce tyłem rzucało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności