Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Albo pack 3 albo pack 8. Zdecyduj się które kraje oscienne Ci bardziej pasują, albo ściągnij paczkę 21GB całej Europy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Szymon

 

Wybrałem tylko PL DE CZ i to samo, błąd " brak danych" .Europę mam pobraną ale interesuje mnie aktualizacja Polski. Dlatego mam pytanie dot. aktualizacji 1 kraju :jakie pliki widać po wypakowaniu na karcie ?

D Pro .jpg

DP po wypakowaniu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Szymon

 

Wybrałem tylko PL DE CZ i to samo, błąd " brak danych" .Europę mam pobraną ale interesuje mnie aktualizacja Polski. Dlatego mam pytanie dot. aktualizacji 1 kraju :jakie pliki widać po wypakowaniu na karcie ?

 

Dzisiaj rozmawiałem z serwisem gość twierdzi, iż w ostatniej aktualizacji są jakieś błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi normalnie poszła :) Pobierałem wszystko. Musi być bezpośrednio na karcie SD wypakowne (W katalogu głownym). Czas - jakies 40 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi normalnie poszła :) Pobierałem wszystko. Musi być bezpośrednio na karcie SD wypakowne (W katalogu głownym). Czas - jakies 40 min

 

Ja próbowałem na 2 różnych kompach kilka razy i nic, plik pobrany jest zawsze uszkodzony - poprzednia aktualizacja w maju poszła bez problemu - wklej link do pobierania jak możesz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem tego linka co Szymon podał -> strona VW i zaznaczyłem całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem to z tego linka przez FULL DOWNLOAD

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/en_GB/-/GBP/View-Promo?&cwt=application/ApplicationFrame_campaign_light&Page=VW_Europe_Pro_MIB2

wypakowałem na uprzednio sformatowaną kartę SD 32GB Class10, oczywiście odblokowaną.

Po wypakowaniu, zablokowałem zapis ponownie.

Włożyłem do slotu w schowku samochodu i wybrałem Aktualizację map. Wszystko ok. 40minut trwało i hula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja robiłem to z tego linka przez FULL DOWNLOAD

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/en_GB/-/GBP/View-Promo?&cwt=application/ApplicationFrame_campaign_light&Page=VW_Europe_Pro_MIB2

wypakowałem na uprzednio sformatowaną kartę SD 32GB Class10, oczywiście odblokowaną.

Po wypakowaniu, zablokowałem zapis ponownie.

Włożyłem do slotu w schowku samochodu i wybrałem Aktualizację map. Wszystko ok. 40minut trwało i hula.

 

Też korzystałem z tego linka i po ściągnięciu mam info iż pliku nie da się wypakować ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tego samego linku tez poszlo bez problemu, dokladnie taka sama procedura nagrywania i tez sciagnieta calosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też korzystałem z tego linka i po ściągnięciu mam info iż pliku nie da się wypakować ;-(

 

Przy dużym pliku najprawdopodobniej przeglądarka nie pobrała Ci całości kontentu, nie sygnalizując tego. Też tak miałem. Pobrałem plik wgetem i rozpakował się normalnie. Przy problemach proponuję pobrać plik jakimś downloadrem. Na stronie mogli by podawać jakąś sumę kontrolną - wtedy łatwiej byłoby zweryfikować poprawność pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy dużym pliku najprawdopodobniej przeglądarka nie pobrała Ci całości kontentu, nie sygnalizując tego. Też tak miałem. Pobrałem plik wgetem i rozpakował się normalnie. Przy problemach proponuję pobrać plik jakimś downloadrem. Na stronie mogli by podawać jakąś sumę kontrolną - wtedy łatwiej byłoby zweryfikować poprawność pliku.

 

Kolejna próba, chyba się uda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co udało się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co udało się?

 

Wieczorem sprawdzę , na razie auto w rozjazdach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja robiłem to z tego linka przez FULL DOWNLOAD

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/en_GB/-/GBP/View-Promo?&cwt=application/ApplicationFrame_campaign_light&Page=VW_Europe_Pro_MIB2

wypakowałem na uprzednio sformatowaną kartę SD 32GB Class10, oczywiście odblokowaną.

Po wypakowaniu, zablokowałem zapis ponownie.

Włożyłem do slotu w schowku samochodu i wybrałem Aktualizację map. Wszystko ok. 40minut trwało i hula.

 

Hej jak miales sformatowana karte bo powyzej 4gb fat nie przyjmie?

 

Ściągnąłem plik wpakowalem na kartę i nic navi nie widzi aktualizacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ntfs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi być szybka a nawet bardzo karta SD, ja kupiłem w MediaMarktcie za 119 zł (32GB), w Saturnie były po 149

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ntfs

 

Aktualizacja poszła bez problemu - popełniałem dwa błędy:

- pierwszy nie formatowałem karty w trybie NTFS

- rozpakowywałem tym polecanym programem 7 zip coś tam, poszło klasycznym WinRar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, z uwagi na to, że wymieniam szyby boczne na laminowane to mam do sprzedania komplet szyb bocznych do sedana (przyciemniane fabrycznie), jakby był ktoś chętny to zapraszam do kontaktu :)

http://allegro.pl/szyby-boczne-passat-b8-sedan-przyciemniane-i5852555387.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak różnica w wyciszeniu? Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana dopiero w poniedziałek :) ale już wystawiam, może się szybciej sprzeda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności