Skocz do zawartości
Czesiek_nh

I jak Wam się podoba?

Rekomendowane odpowiedzi

Po obejrzeniu Virtualnie przerobionego Passata ( praca Luq@sza ), wpadłem na pomysł przeniesienia jednej rzeczy na mojego Paska :) Pobawiłem się z nim chwilę, i o to jest zrobione :D

 

I tu moje pytanko, co o tym sądzicie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

No na białym wygląda GIT,

Na innym pewnie by nie ciekawie to wyglądało.

 

Pozdro

 

PS.

Widze ze to Śprej, może najpierw cza było zastosować folię bo jak się rozmyślisz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to ma napewno z 10 KM więcej :D i pojedzie z 20 km więcej i do setki z sekunde urwiesz :D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo-Kielce, długo nad tym myślałem, i na pewno się nie rozmyslę :)

 

adams, osiągi sprawdzone, i autko chodzi o wiele lepiej :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

Wygląda świetnie na białym kolorze.

Tylko ja bym nie robił lini prostej przy przejściach a lekko je zaokrąglił i przy okazji usunął odpryski lakieru i rdze z klapy. Ja bardzo lubie się bawić i dlatego tak pisze.

 

Gratualcje zdezydowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesiek_nh, miło mi, że pomogłem :ok:. Jednak tak jak schak, wspomniał maskowanie trzeba było dać po lekkim łuku. Sam coś takiego zrobię na wiosne ale raczej skorzystam z foli(uzywanej do słupków)i z pewnością wytne łuki, ale generalnie fajnie ;).Na marginesie na pierwszym miejscu starał bym się zlikwidować ogniska korozji, bo co byś nie zrobił z klapą i tak rdza będzie paskudziła cały efekt, a jak juz miałeś farbę w ręce mogłeś ramię wycieraczki odnowić.

 

a tu moja wizja tego co zrobiłeś: 2648000000000009kg.th.jpg 31530000000000009kd.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesiek_nh niemyślałeś o przyciemnieniu szybek z tyłu, jak dlamnie dopełniło by to dzieła. Bagażnik u siebie mam przyciemniony, ale pokusze się jeszcze o szybki w tylnych drzwiach. Oczywiście każdy ma swój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz,schak, to była wina źle naklejonej taśmy :/

Będę starał się to poprawić :) A co do rdzy, to tak jak kiedyś pisałem mam w planach malowanie całego paska... :)

 

grzyb, co do przyciemniana to mam to w bliskich planach, tyko muszę się zebrać w sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności