Skocz do zawartości
viper1986

Passat B3 / B4 "przejściówka"

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś spotkałem takie oto ogłoszenie :

http://olx.pl/oferta/niezawodny-pasat-przejsciowka-b3-b4-spalanie-4-5l-ropy-zbiornik120l-CID5-ID8O0dT.html#e1337ccae3

 

I zastanawiam się jak tego dokonano ;) Czy wystarczy kupić maskę, przedni zderzak oraz grill, lampy od B4 i uzyskamy takiego potwora..czy też bez wiercenia, druciarstwa itd nic do siebie nie będzie pasowało? (chodzi mi raczej o efekt wizualny a nie elektrykę itp) Może wszystko pasuje na standardowe otwory, co wcale by mnie nie zdziwiło.

 

Od razu mówię, że szkoda mi było poddawać swoje b3 takiem "liftingowi" Pytanie raczej z ciekawości jak to jest z dopasowaniem części.

 

Słyszałem że tylnia klapa w kombi pasuje idealnie po zmianie lamp..więc może i z przodem jest podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tego dokonano

Cały problem wg moich obserwacji jest w błotniku a konkretnie miejsce kierunkowskazu, w B3 zasłania go blenda a w b4 jest zintegrowany (obrysówka) z błotnikiem, to z ogłoszenia niby jest od B3 bo jest przetłoczenie ale na żadnym zdjęciu nie widać jak spasowana jest obrysówka czyli aby zachować linię trzeba rzeźbić-spawać wokół obrysówki i dolnej listwy nad zderzakiem potem tylko, klapa, lampy, pas za lampami i zderzak, czyli i tak sporo roboty, co innego sam zderzak.

 

Słyszałem że tylnia klapa w kombi pasuje idealnie po zmianie lamp

Ja znów słyszałem że trzeba rzeźbić aby wpasować lampy zewnętrzne, przekładka klapy to teoretycznie tylko wymiana .

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzne też pasują, leciutko trzeba je podciąć, razem z klapą trzeba też zmienić ucho zamka w podłodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zewnętrzne też pasują, leciutko trzeba je podciąć, razem z klapą trzeba też zmienić ucho zamka w podłodze.

potwierdzam, wiem z autopsji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności