Skocz do zawartości
karol27

X jubileuszowy Zlot vw-passat-OT dla tych co się nudzą

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż..... porządni już zapłacili

 

no i moje właśnie poszło :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co misiek nie ma na mody???

 

Nie mam na płaszcz a też bym chcial go chociaz raz w spodnie włożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PROSZĘ ZAGĘSZCZAĆ RUCHY Z WPŁATAMI BO JESTEŚMY W CZARNEJ PUPIE!

 

No a kasa na koncie musi się zgadzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PROSZĘ ZAGĘSZCZAĆ RUCHY Z WPŁATAMI BO JESTEŚMY W CZARNEJ PUPIE!

do 15 maja jeszcze w pip czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zleci Marcin ani się nie obejrzysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do 15 maja jeszcze w pip czasu

 

to jest ostateczny termin. Utrudniacie nam pracę i jeżeli nie będzie wpłat wcześniej to nie wyrobimy się ze wszystkim. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest ostateczny termin. Utrudniacie nam pracę i jeżeli nie będzie wpłat wcześniej to nie wyrobimy się ze wszystkim. Proste.

 

Szkoda ze kazdy ma to głęboko w czterech literach. Ważne ze się zapisali i zapłacą w terminie a o resztę sie niech organizatorzy martwią skoro maja ochotę zrobic zlot :wmorde a myslalem ze dorośli ludzie sie zapisali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech organizatorzy martwią skoro maja ochotę zrobic zlot a myslalem ze dorośli ludzie sie zapisali

nie będzie zlotu :zeco będą zwroty tych dorosłych co zapłacili :hmm nieeee zapłacą zlot musi byc tym bardziej ze jubileuszowy a może jakieś karne kratki za najpóźniejsze wpłaty :halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ważne ze się zapisali i zapłacą w terminie a o resztę sie niech organizatorzy martwią
Panowie, a co przeciętnego usera, uczestnika zlotu obchodzą sprawy organizacyjne? Dorosły człowiek płaci i wymaga. Przecież to Wy ustaliliście deadline - jak wiedzieliście, że do dopięcia wszystkiego kasa będzie potrzebna do np. 20.IV, to trzeba było tak napisać.

.

.

.

.

Dobra, już dobra, dziś puszczam kasę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest ostateczny termin. Utrudniacie nam pracę i jeżeli nie będzie wpłat wcześniej to nie wyrobimy się ze wszystkim. Proste.

 

Szkoda ze kazdy ma to głęboko w czterech literach. Ważne ze się zapisali i zapłacą w terminie a o resztę sie niech organizatorzy martwią skoro maja ochotę zrobic zlot a myslalem ze dorośli ludzie sie zapisali

 

nikt nic nie ma głęboko w ....

 

Dobrze Paweł pisze, skąd ja niby mam wiedzieć ze ta kasa jest potrzeba szybciej, no skąd?

Napisane ze do 15 maja to do 15 kasa będzie, każdy planuje jakoś swój rodzinny budget.

Chcieliście kasę szybciej to trzeba było napisać że np do 1 kwietnia ma być a nie teraz jakieś aluzje z 4 literami Krzysiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to Wy ustaliliście deadline - jak wiedzieliście, że do dopięcia wszystkiego kasa będzie potrzebna do np. 20.IV, to trzeba było tak napisać.

 

Utrudniacie nam pracę i jeżeli nie będzie wpłat wcześniej

 

Jest jak jest,na spokojnie trzeba była nowy temat założyć i rzucić info- ,,jeśli da radę poprosimy

o wpłaty do...... xx kwietnia,zdecydowanie ułatwi nam to organizację'' ;) (osobiście jeszcze dzisiaj bym to zrobił na Waszym miejscu,skoro trzeba już za coś płacić/zaliczkować)

 

Szkoda ze kazdy ma to głęboko w czterech literach.

 

nieuprzejmie - uczestnikami/płatnikami zlotu są też nasze żony/partnerki więc..... ostudź trochę głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Utrudniacie nam pracę i jeżeli nie będzie wpłat wcześniej to nie wyrobimy się ze wszystkim. Proste.
Szkoda ze kazdy ma to głęboko w czterech literach.

Zdaje się że sami utrudniacie i macie w 4 literach, bo waszych wpłat nie ma liście .... Jak to mówią, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za użycie takich słów.

 

Prawda jest taka, że nie codziennie robi się imprezy na 150 osób i bie wszystko można przewidzieć.

 

Szybkie wpłaty umożliwią załatwianie spraw organizacyjnych związanych ze zlotem.

 

Nastały takie czasy że aby cokolwiek gdziekolwiek załatwić to trzeba płacić zaliczki niestety.

 

Oczywiście termin wpłaty nie ulega zmianie, ale miło by nam było wiedzieć wcześniej na co jako organizatorzy mozemy sobie pozwolić przy organizacji.

 

Jeszcze raz przepraszam wszystkich razem i każdego z osobna.

 

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny poprzyj karną kratą Krzysiu i po temacie :)

Puść może spama do wszystkich zapisanych którzy jeszcze nie wpłacili żeby się sprężyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeprosiny poprzyj karną kratą Krzysiu i po temacie :)

Puść może spama do wszystkich zapisanych którzy jeszcze nie wpłacili żeby się sprężyli

 

Jak tak bardzo Mareczku ci zależy to przywiozę drugą karną kratę i osobiście ci wręczę byś mógł podzielić. Nic do nikogo nie będę wysyłał. Termin był ustalony i pozostaje czekać do jego zakończenia i wstrzymać się z załatwianiem gadżetów, nagród i innych rzeczy, które mamy w planach :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osobiście ci wręczę byś mógł podzielić
Zbieram zapisy na piwko z karnej kraty Krzysia.

Proszę się zapisywać. Na jedną twarz max 3 sztuki, bo nie chce mi się za długo latać i rozdawać. Do rozdania 20 flaszek piwka.

 

1. mkpol - 2 szt (nie to że jestem zachłanny, tylko mmisiek mi kazał)

2. Łysy - 1 szt

3. Komandos + Gosiulka - 2 szt

4. Ziewal + Ziewalowa - 2 szt

5. Bimbasz - 2 szt

6. artmin - 1 szt

7. KUDLATY2009 - 1 szt

8. Bullet - 1 szt

9. Kaper+żonka - 2 szt

10. thomeck - 1 szt

11. marcin66389122 - 2 szt

12. JohnyX - 1 szt

13. Robuś i Alutek

Zostało jeszcze: NIC NIE ZOSTAŁO

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za zdrowie Miśka to ja też poproszę 1 szt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę dla siebie i małżonki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności