Skocz do zawartości
Gość Jacek75

tuning AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek75

witam, chce podnieść moc w moim AFN. technicznie jest OK, oczywiscie mam propozycje tunerów za 1000-1500 złotych za program. No ale wiecie że to jest duzy wydatek i każdy szuka oszczedności. Może ma ktoś coś sprawdzonego a profesjonalnego. nie chodzi mi o jakies boxy oszukujace komputer :cisza: tylko cos co z pasiora wydoła 130 KM i nie bedzie kopcił i przyzwoicie palił:):vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Jacek75, wszystko co tanie i pasujące do wszystkiego przeważnie jest do d***. Jeśli chcesz bezpiecznie podrasować swojego passia jedź do porzdnego tunera i wyłóż te 1500zł a na pewno nie pożałujesz. Ja na wiosnę, w okolicach weekendu majowego, zawitam w CompSporcie w Bielsku i będę podkręcał swojego variata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek75

no tak, moze i racja. w zasadzie jednak może ktoś już ma tak podkreconego pasiorka AFN i może podzielić sie spostrzeżeniami czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak, moze i racja. w zasadzie jednak może ktoś już ma tak podkreconego pasiorka AFN i może podzielić sie spostrzeżeniami czy warto?

 

Oczywiscie, ze warto bo po pierwsze zmniejszy CI sie zuzycie paliwa, po drugie autko zacznie lepiej jezdzic i przynosic wiecej frajdy ;) Po za tym ta jednostka ma calkiem niezly potencjal ;)

 

biedrona

 

Compsporty sa przereklamowane i sie bardzo cenia. Polecam Masters Tuning (szczegolnie w Katowicach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtryski, FMIC, turbo, soft, przelot wydech i masz 140 kucy na lajcie bez wysilania jednostki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z pasiora wydoła 130 KM i nie bedzie kopcił i przyzwoicie palił:):vw:

 

Ehh koledzy siedze najblizej a wy go na poludnie polski odsylacie :mad:

BTW: scisle wspolpracuje z Aligatorem z MT katowice jak by ktos nie wiedzial :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak, moze i racja. w zasadzie jednak może ktoś już ma tak podkreconego pasiorka AFN i może podzielić sie spostrzeżeniami czy warto?

 

Witam.

 

Nio ja mam chipa zalozonego do passiaor z 110KM robi 135KM. Niezłego kopyta daje. Ta operacja z założeniem kosztowała 1200 zeta. Naprawde warto, nic się z samochodem nie dzieje, nawet odziwo ma mniejsze spalanie :). Polecam taki manewr. Jedymy mankament to ze w okresie zimowym wyłączam chipa, bo tak mi zalecili w serwisie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okresie zimowym wyłączam chipa, bo tak mi zalecili w serwisie

 

 

ze co robisz? masz dwa softy wrzucone czy moze le boxa?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyrol
Ehh koledzy siedze najblizej a wy go na poludnie polski odsylacie :mad:

BTW: scisle wspolpracuje z Aligatorem z MT katowice jak by ktos nie wiedzial :D

 

 

Cześć Robert

 

 

Współpracujesz, ale starsze auta robisz sam, przynajmniej tak można wyczytać na innym forum.

 

Więc jak to jest ?

 

 

Dla zainteresowanych:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08d3e33fec6f10e6.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć Robert

Współpracujesz, ale starsze auta robisz sam, przynajmniej tak można wyczytać na innym forum.

Więc jak to jest ?

l

 

 

Zoltar ? a zreszta....

 

WSPOŁPRACUJE z Aligatorem i na tym wyjasnieniu poprzestane.

Dobrze ze skana dales tam wszystko jest napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności