Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zadziałało

powodem była starsza wersja AA

dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie linka do tego tego AA który instalujecie...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz w google:

Android Auto Apk

 

i wybierz najnowsza wersję :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki. Pobrałem, zainstalowałem i połączyłem z autem (na Samsungu galaxy S7 Edge). Wszystko działa...tylko...no właśnie. Tam jest tylko mapa pogoda i muzyka. Czy ja czegoś nie wiem....można coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna być jeszcze obsługa telefonu i ew. niektóre aplikacje, które obsługują Android Auto, np. Spotify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Faktycznie...jeszcze telefon... Tak się zastanawiam...trochę mało. Po co telefon, jak bez AA też jest w pasku...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarPlay i Android Auto to są technologie, które dobrze jest mieć na przyszłość. Apple już kiedyś zrobiło coś podobnego - protokół iPod'a. Dzięki temu w autach z przed 10 lat można podłączyć najnowszego iPhone i można przeglądać całą bazę muzyczną, łącznie z Apple Music, które zadebiutowało w zeszłym roku. Podobnie do najnowszego auta można podłączyć 10-cio letniego iPoda i także wszystko będzie bez problemu współpracować. Telefony i ich nawigacje się rozwijają, a auta (poza Teslą) nie dostają aktualizacji dodających nowe funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobue że podpinasz AA do Composition media - dzieki temu masz navi z aktualizowanymi utrudnieniemi na drodze na ekranie radia w aucie. Do tego dostep do telefonu, SMSów odczytywanych na głos (gdy AA pojawi sie oficjalnie w PL) i byc moze dyktowanie SMSów. Warto? oczywiście że warto. A jak chcesz cudów to aktywuj obsluge głosową AA z kierownicy (przytrzymaj przycisk) i zadaj pytanie np: Ile lat ma George Bush.? Albo Wałęsa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobue że podpinasz AA do Composition media - dzieki temu masz navi z aktualizowanymi utrudnieniemi na drodze na ekranie radia w aucie. Do tego dostep do telefonu, SMSów odczytywanych na głos (gdy AA pojawi sie oficjalnie w PL) i byc moze dyktowanie SMSów. Warto? oczywiście że warto. A jak chcesz cudów to aktywuj obsluge głosową AA z kierownicy (przytrzymaj przycisk) i zadaj pytanie np: Ile lat ma George Bush.? Albo Wałęsa :-)

Przecież z tego co napisałeś to wszystko jest bez AA. Stąd było moje pytanie po co AA.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta aktualizacja korków przez nawigacje VW nie jest nadzwyczajna ( testowane w Wawie).

A jeżeli chodzi o czytanie smsow to bardzo ładnie to działa w fabrycznej wersji ( testowane na trudnych słowach :) ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież z tego co napisałeś to wszystko jest bez AA. Stąd było moje pytanie po co AA.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

w Composition media - NIE MA

 

Jest w Discover Media lub Discover Pro, bo to są wypasione systemy nawigacyjno-multimedialne. Ale jak kupisz sobie TYLKO radio i podepniesz AA to niskim kosztem masz fajną funkcjonalność. Po to wymyslono AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Composition media - NIE MA

 

Jest w Discover Media lub Discover Pro, bo to są wypasione systemy nawigacyjno-multimedialne. Ale jak kupisz sobie TYLKO radio i podepniesz AA to niskim kosztem masz fajną funkcjonalność. Po to wymyslono AA.

 

Rozumiem. Dlatego ja nigdzie nie podałem informacji, że posiadam Discover Pro. Pytałem tylko, jakie to ma jeszcze funkcje, których nie ma w Passacie z Discovery Pro. Po prostu liczyłem, że mając Discovery Pro, dodatkowo kartę SIM w schowku, są jeszcze jakieś funkcje w AA, o których nie wiem..a chciałbym wiedzieć. Tyle. Tylko tyle...Nie rozumiem po co uszczypliwość w rodzaju "..jak chcesz cudów.." Nie, nie chce cudów... liczyłem na większą funkcjonalność, a nie wiedziałem jaką takowe AA posiada. Stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo DP coraz częściej korzystam z Android Auto. Powód jest banalny - nawigacja Google jest po prostu lepsza od fabrycznej. Wyznacza korzystniejsze trasy, a jeśli chodzi o korki to jest bezkonkurencyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Dlatego ja nigdzie nie podałem informacji, że posiadam Discover Pro. Pytałem tylko, jakie to ma jeszcze funkcje, których nie ma w Passacie z Discovery Pro. Po prostu liczyłem, że mając Discovery Pro, dodatkowo kartę SIM w schowku, są jeszcze jakieś funkcje w AA, o których nie wiem..a chciałbym wiedzieć. Tyle. Tylko tyle...Nie rozumiem po co uszczypliwość w rodzaju "..jak chcesz cudów.." Nie, nie chce cudów... liczyłem na większą funkcjonalność, a nie wiedziałem jaką takowe AA posiada. Stąd pytanie.

 

o cudach pisałem z uśmiecham nie z uszczypliwością.

 

AA jest wymyslone (podobnie jak CarPlay) jako antidotum na to jak dzialał MirrorLink - każdy producent komórkowy inaczej go implementował i w Samsungu wyswietla sie czarny ekran z Apkami a w HTC mozesz uzyskać rzeczywiście lustrzane odbicie smartfona (podczas posotoju).

AA ma dawać jeden wspólny interface niezależnie od komórki - na kazdym odpowiednio nowym telefonie AA wyswietla to samo.

A że wyświetla malo? fakt. Bedzie wyswietlał troche wiecej gdy bedzie oficjalnie wydany w PL (wejdz na strone AA, znajdziesz tam info o kompatybilnych apkach). To ma byc głosowy asysten podstawowych fiunkcji implementujacych smartfona w aucie - navi, radio internetowe, muza internetowa, SMSy, szybkie porady np pytasz na głos: gdzie jest najblizsza restauracja - a AA wyswietla ci droge do niej na navi. Tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli AA jeśli chodzi o więcej funkcji to dopiero przyszłość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że tak.

Podobnie CarPlay - tak długo jak SIRI nie obsluguje polskiego, funkcjonalność jest do niczego w PL. I nie chodzi o to że ktoś nie zna angielskiego - spróbujcie odsłuchac SMSy napisane po polsku :-) albo wysłać dyktowany sms po polsku w Siri gadającej jedynie po angielsku :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu uruchomiłem AA i wszystko działało. Do dzisiaj.

Przy próbie wyszukiwania głosowego miejsc docelowych pojawia się komunikat słowny: "w tej chwili brak połączenia z internetem" czy jakoś tak podobnie.

Spotify działa, wyszukiwania miejsc też ale tylko z klawiatury.

Ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zaktualizować aplikację AA na smartfonie. w sensie ściągnij najnowsze dostępne APK z netu. (Bo chyba jeszcze nie ma oficjalnie w polskim Google Play)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem najnowszą wersję

przy połączeniu pojawia się komunikat - sprawdź czy twoje urządzenie mobilne jest odblokowane, mam Huawei P8

w opcjach programistycznych w telefonie zmieniłem tryb USB na MTP (protokół transmisji multimediów) - ostatnio pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności