Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Matę bagażnika i nakładki na padały zamowilem jako akcesoria. Ten brąz na żywo wygląda bardzo fajnie, na zdjęciach to albo niedoswietlony albo czekoladowo przeswietlony ;-)

 

a jak sie montuje podstopnice taka mam nakladki na pedaly juyz kupione ale nie mam podstopnicy ??

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a poza tym auto bajka gratuluje z zazdroscią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nakladki aluminiowe na pedaly i podstopnica byly fabrycznie czy dokladales?

A jak kwestia wydechow? Dwa tlumiki sa? A w zderzaku zaslepki czy wyprowadzenie rur?

 

Wydechy są dwa, pojedyncze z lewej i prawej, duże wygięte. Są zaślepki. Ale chociaż fajnie ze w zimie dymek będzie z dwóch stron wychodził :-)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

No i jak gra Dynaudio ??

 

Dynaudio - bajka! Specjalnie porównywałem ten sam utwór w wersji bez Dynaudio. Słychać dźwięki których wcześniej nie było. Warte ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak sie montuje podstopnice taka mam nakladki na pedaly juyz kupione ale nie mam podstopnicy ??

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a poza tym auto bajka gratuluje z zazdroscią

 

Nie mam pojęcia :-D zamontowali mi to przed wydaniem auta. Dzięki bardzo. Sam jestem mocno podjarany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezu, już się nie mogę doczekać :)

 

No ja też ale dostałem strzała od handlowca dziś: mam zamówione 190 manual - termin produkcji zmienił się z początku lipca na koniec lipca, a gdybym chciał zmienić na DSG - z 3 tygpdnia lipca - termin przeskoczył na połowę września :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyszna fura ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydechy są dwa, pojedyncze z lewej i prawej, duże wygięte. Są zaślepki. Ale chociaż fajnie ze w zimie dymek będzie z dwóch stron wychodził :-)

 

skoro są zaślepki to może być tak, że dopiero z pakietem R line jest przelot, wtedy prawdopodobnie końcówki są proste. Tylko gdybam...może to też zalezy od silnika w polaczeniu z paketem r line (tdi nie ma przelotu a taki 2.0 TSI może miec) wydaje mi sie ze gdzies byl film z prezentacji wersji variant 190 KM z pakietem r line i tam chyba był przelot)

Edytowane przez molder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no koledzy! mogę się w końcu pochwalić kilkoma fociami mojego Tungstena z brązową nappą.

Super motyw z subwooferem Dynaudio w kole zapasowym :)

 

Na zdjęciach nie widać dokładnie ale masz skórę perforowaną z wentylacją? Jeśli tak to czy możesz zrobić parę zdjęć foteli? Wziąłeś pakiet siedzenia czy tylko skórę wentylowaną? (jeśli na pierwsze pytanie odpowiedź jest Tak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydechy są dwa, pojedyncze z lewej i prawej, duże wygięte. Są zaślepki. Ale chociaż fajnie ze w zimie dymek będzie z dwóch stron wychodził :-)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dynaudio - bajka! Specjalnie porównywałem ten sam utwór w wersji bez Dynaudio. Słychać dźwięki których wcześniej nie było. Warte ceny.

To wszystko nie ważne- jak to jeździ? :D

Taka wersja najbardziej mnie jara, 220 hp, mniej niż 7 do setki, dsg i chyba nawet szperę dają do tego silnika, bajka jak dla mnie :)

Gratuluję wyboru i niech Ci długo służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciach nie widać dokładnie ale masz skórę perforowaną z wentylacją? Jeśli tak to czy możesz zrobić parę zdjęć foteli? Wziąłeś pakiet siedzenia czy tylko skórę wentylowaną? (jeśli na pierwsze pytanie odpowiedź jest Tak).

 

jest pakiet siedzenia. zdjęcia poniżej.

[ATTACH=CONFIG]130436[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]130437[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]130438[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]130439[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]130440[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]130441[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]130442[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]130443[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]130444[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]130445[/ATTACH]

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

To wszystko nie ważne- jak to jeździ? :D

Taka wersja najbardziej mnie jara, 220 hp, mniej niż 7 do setki, dsg i chyba nawet szperę dają do tego silnika, bajka jak dla mnie :)

Gratuluję wyboru i niech Ci długo służy.

 

na razie go oszczędzam przez pierwsze 500km, ale jest bardzo cichutki (z zewnątrz i wewnątrz), szybko się nagrzewa, zbiera się od 1500obr. Wrażenia z przyśpieszenia mam podobne jak z jazdy Superbem 3.6V6

W przyszłym tygodniu zrobię testy i recenzję na YT. Cierpliwości ;)

Zachar zmierzył dla 240TDI 5,5 0-100. Wydaję mi się że 220TSI może mieć między 6-6,5 :)

Ale twarde dane i suche fakty napisze później :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia :-D zamontowali mi to przed wydaniem auta. Dzięki bardzo. Sam jestem mocno podjarany

A kupowałeś nakładki i podstopnice w vw? Bo ciekawy jestem czy pasuje zestaw od golfa VII, szczególnie o podstopnice chodzi bo w B7 pedały były takie same jak w golfie VI a podstopnica nie pasowała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztują te nakładki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile kosztują te nakładki?

na alegro nowe ze skody 240zł ale bez podstopnicy, podstopnica ze 100-120zł, a ta nie wiem czy pasuje własnie z octavii i golfa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kupowałeś nakładki i podstopnice w vw? Bo ciekawy jestem czy pasuje zestaw od golfa VII, szczególnie o podstopnice chodzi bo w B7 pedały były takie same jak w golfie VI a podstopnica nie pasowała...

 

Wynegocjowałem w salonie jako dodatek nakladki, podstopnice i mate bagażnika. Nie wiem ile kosztują, ale na allegro można je spotkać. Sprawdziłem w katalogu akcesoriów. To są dokładnie te same nakladki i podstopnica co w Golfie VII i Octavii III, potwierdzil mi to w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile w sumie zaplaciles za auto

 

może zapytasz jeszcze ile ma na koncie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile w sumie zaplaciles za auto

 

cennikowo 192tys, auto firmowe, rabat 13% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cennikowo 192tys, auto firmowe, rabat 13% ;)

 

No to przez długi czas dzierżyłem palmę pierwszeństwa z rabatem 10,5%. (19 aut w firmie, to był pierwszy VW)

Dużo macie VW że tyle wyrwałeś?

 

 

Wracam też z pytaniem do wszystkich - czy w ogóle ma sens walka z VW w związku z opóźnieniem mojego sedana? Będzie jakieś 6-7 tygodni w stosunku do tego co mi na umowie dealer napisał.

Co tak naprawdę mogę wytargować?

Edytowane przez Tomek77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Stało sie zamówiłem kiełbasę - passat kombi. :manga 1.8tsi dsg.

 

Termin odbioru 27.11.2015, chyba pobiłem wszelkie rekordy oczekiwania. Mam nadzieje ze to tylko margines bezpieczeństwa dilera.

Edytowane przez karool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo macie VW że tyle wyrwałeś?

ogólnie w firmie ok 80 aut, ale nie wszystkie VW, mamy dowolność w wyborze, są tylko ustalone budżety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności