Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

IQM1 - cena tego audi to cena u naszego dilera Audi, ściągany z niemiec od Audi AG. Jak sobie odpalisz mobile.de to tylko aut z manualną skrzynią z 2014 jest do sprzedaży ok 400 szt...Ceny dla aut z przebiegiem 25 tyś km zaczynają się tam od ok 30 tyś eur = 125 tyś PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co byscie brali: b8 1.8tsi lim HL manual za 126-127k PLN czy roczne audi a6 2.0tdi 177hp za 145k PLN przebieg 25tys km manual?

 

Bez zastanowienia audi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez zastanowienia audi
Wie co mówi :) Przejrzyj dokładnie historie pojazdu-możliwe, że w rabacie pracowniczym i wcale taki stratny właściciel nie będzie. Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wątku (przed premierą) ktoś, kto miał auto do testów z dziennikarzy wstawił zdjęcia końcówek wydechu w BiTDI 240km. To są tylko chromowane atrapy w zderzaku, a wydech kończy się przed atrapą i jest skierowany do dołu.

 

Czy tak samo to wygląda w 2.0 TSI? Jedyne co mi przychodzi do głowy czemu tak jest, to to że BiTDI 240km ma w standardzie 4x4 dlatego w przednionapędowym 2.0 TSI może być inaczej (tj. nie atrapy, a chromowane końcówki połączone z tłumikami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to zwykly bo oryxow jeszcze nie ma w konfiguratorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to zwykly bo oryxow jeszcze nie ma w konfiguratorze

 

Więc albo ten biały nie jest taki tandetny albo tak odbija sztuczne światło... trzeba będzie zobaczyć na żywo. Biały lakier pasuje mi do wnętrza st. tropez tylko dobrze by było gdyby nie wyglądał plastikowo . ma ktoś może dobre Zdjęcia b8 w pure white w naturalnym świetle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zobaczyc pure na zywo bo na zdieciach to wszystko ladne

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

w necie widzialem bialego ale nie wiem czy to oryx byl ale bezowa tapicerka na 19 i szyberdach to ladnie wyszedl ja bym poczekal i doplacil za oryxa albo poszukal w necie jak wyglada oryx a w cc widzialem anglika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zobaczyc pure na zywo bo na zdieciach to wszystko ladne

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

w necie widzialem bialego ale nie wiem czy to oryx byl ale bezowa tapicerka na 19 i szyberdach to ladnie wyszedl ja bym poczekal i doplacil za oryxa albo poszukal w necie jak wyglada oryx a w cc widzialem anglika

 

Jak widzę terminy to jeśli jeszcze chwilę poczekam to będzie akurat na następne ferie zimowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w weekend dni otwarte vw to pewnie jakis tam bialy bedzie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

napewno hl w bieli lepiej wyglada cl duzo zalezy od felg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

za granica mozna juz dawno oryxa miec u nas na koncu 16 do b8 to strasznie male min 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w weekend dni otwarte vw to pewnie jakis tam bialy bedzie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

napewno hl w bieli lepiej wyglada cl duzo zalezy od felg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -[/

 

za granica mozna juz dawno oryxa miec u nas na koncu 16 do b8 to strasznie male min 17

 

Zastanawiałem się nad alu i najrozsądniej jest brać londony. w razie kiedy jakas się uszkodzi nie będzie problemu z kupieniem jednej sztuki na necie w jakiś rozsądnych pieniadzach. ale najrozsadniej to niestety nie najladniej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

londony tak zle nie wygladaja ale najlepiej srebne 18 darford te 215\55r17 to widac taki balon

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

jeszcze pakiet r line dolozyc i gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu otrzymałem dobrą nowinę! Mój Passat ma zatwierdzony 15. tydzień produkcji! - czyli będzie produkowany między 7 a 11 kwietnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na kiedy jest szansa, że dotrze do Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To na kiedy jest szansa, że dotrze do Ciebie?

Tak jak u wszystkich: 2-3 tygodnie od daty produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowi i Panie, po wizycie w salonie 2.0tsi na ... grudzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj biały pure, bardzo dobrze wyglądał - oczywiście jak ktoś lubi biały ;-)71afbd057f9c18d553932e54689b8902.jpg43621ae78a35921bedc26c019a015c15.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj biały pure, bardzo dobrze wyglądał - oczywiście jak ktoś lubi biały ;-)71afbd057f9c18d553932e54689b8902.jpg43621ae78a35921bedc26c019a015c15.jpg

 

ja sedana ogladalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo biały pure, wygląda świetnie, a z ledami komponuje się ta barwa zupełnie bosko. Co praktyczne - latem auto z tym kolorem nagrzewa się jakieś 15-20 stopni mniej niż inne, ciemniejsze. :-)

 

Znalazłem porównanie Discover Pro z Discover Media:

http://webspecial.volkswagen.de/infotainment/de/de/radionav-compare.html?d1=discoverpro&d2=discovermediav2&d3=

 

 

 

W tym pakiecie jeśli mnie pamięć nie myli jest także poduszka kolanowa kierowcy.

 

Jest poduszka kolanowa? W polskim konfiguratorze nie jest to opisane

 

A dlaczego nie zamawialiśmy? Ja zamawiałem :-)

 

To chyba jesteś jedyny ;-) Dealerzy mają sporo Comfortline dostępnych od ręki, ale w żadnym nie ma tych poduszek dodatkowych :umm

 

 

Czy w Discover Media można szukać głosowo (z opcją komend głosowych) dowolnych nazw i punktów? Np. "mcdonalds". I szuka adresów najbliższych? Czy takie bajery tylko w Pro?

Edytowane przez Felix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jest poduszka kolanowa? W polskim konfiguratorze nie jest to opisane

 

 

 

 

 

Jest opisane. Kliknij na info i w dodatkowym okienku ci się wyświetli:

 

3-punktowe past bezpieczeństwa dla zewnętrznych siedzeń z tyłu

Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera, poduszka pasażera z funkcją deaktywacji, poduszka kolanowa dla kierowcy

Poduszki powietrzne boczne dla pasażerów z tyłu

Sygnalizacja niezapiętych pasów bezpieczeństwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest duża szansa, że w DISCOVER MEDIA jest mirrorlink - właśnie sprzedawca poinformował mnie, że siedząc w samochodzie z DISCOVER MEDIA widzi opcję MIRRORLINK, którą tylko trzeba uaktywnić jakimś kodem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności