Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzcie sobie grubosc lakieru. Ja juz myslem ze bede szczesliwym posiadaczem a tu przy odbiorze zonk. Wzialem ze soba czujnik i okazalo soe ze auto malowane 2 krotnie wszystkie parametry byly 250um do 270 bagaznik. Tlumaczyli ze nic nie wiedzieli o tym. Wiec to byla rozmowa z nimi. Zobaczcie swoje autka:) rozmowa z nimi byla nie latwa ale doszlismy do porozumienia. Nie bede pisal ktory to salon bo po co robic antyreklame.

Edytowane przez Burza456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do posiadaczy B8. Czy ten system monitoringu martwego pola działa dobrze? czy dioda w lusterku jest dobrze widoczna nawet w słoneczny dzień? Wydaje się ona być trochę mała i dosyć daleko od linii wzroku podczas jazdy... Mam obawy, czy faktycznie kierowca zauważy miganie tego ostrzeżenia, zwłaszcza przy pełnym słońcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System działa perfekcyjnie jasność diody można ustawiać, światło widoczne jest w każdych warunkach, prócz tego w skrajnym przypadku reaguje drganiem i odpychaniem rownież kierownica - mi system już raz sie zwrócił ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakość*spasowania jest ok? Tzn. np. teraz przy wysokich temperaturach nie zaczynają*grać plastiki, trzeszczeć różne elementy na wybojach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczynają się pojawiać takie właśnie dziwne dźwięki zndeski rozdzielczej... Z okolic nawiewownawiewow, okolice DP, zegarów..delikatne skrzypienie i trzeszczenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie :) potwierdzony termin produkcji 36 tydzien :))) zamawiany 24 kwiecień jupii :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości zapytam kiedy zamawiałeś i czy robiłeś jakieś zmiany konfiguracji? Ja miałem podobne obsuwy ale u mnie problemem była zmiana konfigu.

Zamawialem 6 lutego. Na koniec marca domówiłem pionowa siatkę odzielającą przestrzeń bagażową od pasażerskiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: te felgi są sygnowane RONAL Made in Poland.

Dzisiaj to odkryłem ?

 

ef13bab67c01fbe8fe0ad8c9c2b49441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostka: te felgi są sygnowane RONAL Made in Poland.

Dzisiaj to odkryłem

 

ef13bab67c01fbe8fe0ad8c9c2b49441.jpg

 

Ameryki nie odkryles juz od dawna sie tak dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dysponowałem taką wiedzą ☺

Patrząc z innej strony to tak, jakby pięć znaczków DYNAUDIO na tej feldze ?

Edytowane przez jubiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widze straszny balon nalozony na felge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przedkontraktowy. Docelowo dartford 18" grafitowy i sedan czarna perła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie sobie na volkswagen.cz Pepiki mają bardzo rozbudowany konfigurator ze wszystkimi opcjami silnikowymi- m.in. 2.0 280 km 4M ( na to czekam, zalecenie oktanowe-98). U nich już dostępny,u nas podobno z początkiem 2016. Oferują większy wybór pakietów.

Ciekaw też jestem Giulii. Cena z silnikiem Ferrari- 75 tys€. Wygląda zacnie, ciekawe jak rozwiązana będzie w środku. Włochom zależy na powrocie do segmentu, początek roku pokaże jaka będzie polityka cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zerknijcie sobie na volkswagen.cz .

No i mają wszystkie opcje, których nam brakuje typu szybszy tempomat, DAB, dźwiekochłonne szyby... Nawet myślałem o zakupie w Czechach, ale to sporo zachodu, ryzyko kursu waluty no i ten czas oczekiwania rzędu 6-8 miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakość*spasowania jest ok? Tzn. np. teraz przy wysokich temperaturach nie zaczynają*grać plastiki, trzeszczeć różne elementy na wybojach?

w testówce 2.0 bitdi z przejechanym 5k km przy przyjeżdżaniu przez śpiące policjanty trzeszczał słupek B. poza tym ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest VW i prędzej czy później będzie trzeszczeć. Nie ma się co oszukiwać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt działania powłoki teflonowej po deszczu:

 

[ATTACH=CONFIG]134428[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]134429[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]134430[/ATTACH]

 

To jest to samo auto. Kolor thungsten jak kameleon.

Po wyschnięciu kropel nic na aucie nie zostaje.

Cena powłoki : 200 pln + porządne mycie przed ...

Zobaczymy jak długo efekt się utrzyma ....

Edytowane przez cayugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, po zastosowaniu wosku http://www.autokosmetyki.pl/24h-meguiars-nxt-generation-tech-wax-20-wosk-syntetyczny-idealny-do-ciemnych-lakierow-bzobacz-filmyb,p1290.html..

 

W piątek/sobotę będę woskował to pokaże jaki efekt.

 

BTW. Trasa - 120km, śr. prędkość 67km/h, spalanie 6,3l ... :)

 

Co do kół zimowych i niedawnej dyskusji, to nabyłem: http://allegro.pl/show_item.php?item=5525076190

 

Edytowane przez Enduan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupujesz auto za 150k i nie chce Ci się podjechać nieco dalej by przetestować 190tdi? Jest taki u mnie w Opolu, testowałem też 150tdi oraz 180tsi w manualu. Po jazdach próbnych nie miałem wątpliwości, co najwyżej zastanawiam się czy 220tsi z dsg nie będzie dobrą alternatywą - na pewno jest cichszy.

 

To służbówka, ale i tak masz rację. Zawaliłem. Miałem ograniczony budżet, który i tak przekroczyłem. Mogłem inaczej skonfigurować wyposażenie czy zrezygnować z DSG . Dosyć jednak marudzenia z mojej strony, chodź może ktoś to przeczyta i sam się zastanowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Udalo sie juz moze komus zakupic Etui na kluczyk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności