Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Mała prowokacja :-)

[ATTACH=CONFIG]127514[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha zonka chciała wlasnie harvard ale tez stwierdziłem ze jest trochę nie meski i dziwnie facet w nim wygląda i wziolem tungstena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj kumpel ma na a6 wydal na auto 8 tysi razem z jakimiś powłokami na szyby a potem tylko bluznil bo po myciu z jednej strony auto lsni a z drugiej nie nie warto. ja biore tungsten bo wlasnie ostatnio miałem auto w podobnym kolorze do night blue i teraz wole jasne ty odwrotnie bo ci się znudzilo i ok biez night blue tez będziesz szczęśliwy i pasuje kolor to kwestai gustu... ale autentycznie z ceramika daj se spokuj szkoda kasy na to no chyba ze bys kupowal auto za 300-500 tysi to wtedy ci to by roznicy nie robilo a tak po co przeplacac

 

Dzięki za info o ceramice. W takim razie, za te pieniądze lepiej na myjkę częściej jeździć :-) Na początku też myślałem o Harvardzie. Niestety zobaczyłem go na żywo w pochmurny dzień. Poza tym moja połowica chce, żeby było elegancko - więc na ciemno. Ubogą tą paletę mają ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda mało jest takich kolorow bezpiecznych ja napoczatku chialem bialy bo ostatnio taka moda i tylko 500 zl dopłaty ale potem stwierdziłem ze z odsprzedażą mogą być kłopoty bo na bialy musi być amator i i lepiej teraz do lakieru doplacic niż potem auto z 4 tysie opuscic przy sprzedaży i najczęściej biale będą jezdzic we flocie bo na nich reklamy najlepiej sa widoczne. i tez się zgadzam ze lepiej częściej sobie autko na myjke wciagnac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy się zachwycali na teście w Sardynii ,ze nowy passat jest bardzo cichy w środku. Wczoraj znalazłem rosyjskim test na którym dziennikarz pokazywał,że na test zostały dostarczone samochody z podwójnymi szybami, których w ogóle nie ma dostępnych w Polsce, w innych krajach oczywiście są... mówił też ze taki sam trik zastosował mercedes przy prezentacji nowej klasy c...

Niech się wypowiedzą koledzy którzy już jeżdżą B8 jak wygląda ta kwestia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja jeździłem trochę 2.0 tdi 150km i powiem tak, oczywiście subiektywne odczucia: odgłosy silnika są dość dobrze wyciszone, oczywiscie w czasie przyśpieszania trochę bardziej go słychać ale przy dużych prędkościach silnika nie słychać - słychać co innego ale o tym za chwilę. Pracy zawieszenia nie słychać z wyjątkiem kiedy przejeżdża się poprzeczne nierówności - wtedy słychać było niski profil opon 18". Pewnie na 17" jest lepiej. Natomiast co zwróciło moją uwagę to szumy powietrza przy prędkościach +110 km/h. Szumy te dobiegały jakby z bocznych szyb, z rynieniek dachowych...? i one zagłuszały silnik i szum toczenia się opon. Generalnie do 100 - 110 km/h jest cicho - potem dominują szumy powietrza...Ale może wyolbrzymiam i potrzebne jest więcej opinii większej ilości osób po jazdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest ten test, dokładnie 5 min 36 sek, widać ewidentnie podwójną szybę.

 

 

ma ktoś porównanie do B7 czy B6? bo tu jest generalnie cicho jeżeli chodzi o szumy powietrza. Natomiast jak jeździłem ostatnio c klasa to coś szumiało tak po jednej stronie przy drzwiach ze masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwiera się wam ten film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znalazłem rosyjskim test na którym dziennikarz pokazywał,że na test zostały dostarczone samochody z podwójnymi szybami, których w ogóle nie ma dostępnych w Polsce, w innych krajach oczywiście są

 

Zgadza się - w innych krajach są w opcji szyby szczególnie tłumiące dźwięki, przykład z konfiguratora z UK:

 

Sound insulating laminated safety glass, front and side on Estate (front, side AND rear on Saloon): £310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czy przy prędkościach rzędu 140 km/h jest w miarę cicho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi tak na chłopski rozum dlaczego jest tak, że niektóre opcje są dostępne w jednych krajach EU a w innych nie? Jest jakieś logiczne wytłumaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwiera się wam ten film?

 

U mnie otwiera się normalnie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

powiedzcie mi tak na chłopski rozum dlaczego jest tak, że niektóre opcje są dostępne w jednych krajach EU a w innych nie? Jest jakieś logiczne wytłumaczenie?

 

Też się nad tym zastanawiam. Np. felgi 18” Dartford u nas są tylko w kolorze antracyt. W DE jest wybór srebrne albo antracyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mała prowokacja :-)

[ATTACH=CONFIG]127514[/ATTACH]

nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi tak na chłopski rozum dlaczego jest tak, że niektóre opcje są dostępne w jednych krajach EU a w innych nie? Jest jakieś logiczne wytłumaczenie?

Może jesteśmy traktowani jako kraj "na dorobku" i mamy mniej opcji dostępnych.

A dużo kosztują np. w UK takie podwójne szyby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jesteśmy traktowani jako kraj "na dorobku" i mamy mniej opcji dostępnych.

A dużo kosztują np. w UK takie podwójne szyby?

 

310 funtów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze że takie pociągnięcia importera to mnie wręcz odpychają od zakupu paska.To jest traktowanie klienta na zasadzie Polak kupi bieda wersje paska i będzie klaskał uszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polak może pójść i kupić Passka na innym rynku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie ,ale nie ma to sensu ekonomicznego.:nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze że takie pociągnięcia importera to mnie wręcz odpychają od zakupu paska.To jest traktowanie klienta na zasadzie Polak kupi bieda wersje paska i będzie klaskał uszami.

 

Co masz na myśli pisząc "bieda wersje"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dziala

 

[ATTACH=CONFIG]127542[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności