Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy wiemy, że te lampy sie różnią ale do CL można dokupić w opcji takie jak HL ma w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja kupowałem to było tylko info że są tylko dodatkowo przyciemniane nic więcej tzn. niczym się nie różnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładna data produkcji jeszcze nie jest znana. Wstępny termin odbioru to 15 kwietnia +- dwa tygodnie. Dane techniczne maja być z końcem lutego. Wg rozmów z handlowcem silnik będzie ten sam co w nowym Polo GTI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka felga ladniejsza do koloru tungsten soho 17" czy nivelles ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno inaczej swieca

Z tego co wiem, to w HL stopy świecą "w poprzek" albo tylko przy ostrym hamowaniu świecą "w poprzek" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w konfiguratorze pojawiły się serduszka określające popularność wyboru kolorów i felg. Wygląda na to, że na drogach będzie królowała perłowa czerń z felgami nivelles :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał ktoś z Was okazje jeździć B8 z zawieszeniem DCC. Zastanawiam się czy warto zamówić to zawieszenie czy pozostać przy seryjnym. Ciekawi mnie czy jest duża różnica w komforcie jazdy. Jakie są Wasze wrażenia?

 

Ja mam to w CC i bardzo sobie chwalę. Na sporcie mega sztywno. Mniejsza różnica między komfortem a normal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w konfiguratorze pojawiły się serduszka określające popularność wyboru kolorów i felg. Wygląda na to, że na drogach będzie królowała perłowa czerń z felgami nivelles :)

 

nivelas wlasnie pasuja bardziej do czerni niż chyba do tungstena jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w konfiguratorze pojawiły się serduszka określające popularność wyboru kolorów i felg. Wygląda na to, że na drogach będzie królowała perłowa czerń z felgami nivelles :)

 

czyli nie odbiegam gustem od średniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to w CC i bardzo sobie chwalę. Na sporcie mega sztywno. Mniejsza różnica między komfortem a normal.

 

Dzięki. A jak oceniasz jazdę w trybie komfort względem seryjnego zawieszenia. Duża różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normal u mnie to jak w B6 seria tak tylko mogę porównać ( choc może i ciut sztywniej u mnie). Na komoforcie auto płynie dlatego, tego ustawienie używam w mieście. Poza nim normal. Sporta to może z dwa razy ustawiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym filmiku widać jak działa otwieranie z kluczyka i rozkładające się lusterka.

1:57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś jest zainteresowany białym to tutaj można zobaczyć: https://www.youtube.com/watch?v=X_VhIPjuH5o

jaki to jest bialy candy czy oryx

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

W tym filmiku widać jak działa otwieranie z kluczyka i rozkładające się lusterka.

1:57

jaki to kolor szary czy iridium

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

nivelas wlasnie pasuja bardziej do czerni niż chyba do tungstena jak myślicie?

wg mnie to lepsze soho lub srebne 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki to jest bialy candy czy oryx

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

jaki to kolor szary czy iridium

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

wg mnie to lepsze soho lub srebne 18

 

wydaje mi się że to Szary

Jeszcze jedna ciekawostka Silniki benzynowe nie są dostępne w UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś może paska 2015 night blue wersję EU w ruchu (film) ?

Znalazłem tylko:

 

[ATTACH=CONFIG]127508[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]127509[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]127510[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynika z tego ze lusterka dzialaja z pilota co jest zdecydowanie fajnym rozwiązaniem i wartym swej ceny

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

night blue odradzam lepszy harvard ten night blue to kazda plamka będzie na nim widoczna zupełnie jak na czarnym ale czarny to kolor który pasuje do wszytstkiego wiec lepiej już brac czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wynika z tego ze lusterka dzialaja z pilota co jest zdecydowanie fajnym rozwiązaniem i wartym swej ceny

 

Za te pieniądze - warto. Tym bardziej, że dodatkowo oświetlają przestrzeń wokół samochodu. Składanie można wyłączyć ( info od handlowca) żeby np nie rozkładać przymarzniętych lusterek nad ranem.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

night blue odradzam lepszy harvard ten night blue to kazda plamka będzie na nim widoczna zupełnie jak na czarnym ale czarny to kolor który pasuje do wszytstkiego wiec lepiej już brac czarny

 

Też mam takie obawy ale drogą eliminacji:

1. Srebrnym jeżdżę 10 lat - super kolor ale mi się trochę opatrzył. Poza tym biorę HL żeby chromy cieszyły oko a nie ginęły na jasnym.

2. Tungsten - trochę wpada w szampana - raczej dla kobiet ( właściciele nie bijcie)

3. Szare - świetne kolory na tło ale to taki ciemniejszy srebrny :-)

4. Czarny (źle) kojarzy mi się z BMW lub wielkimi SUV-ami

5. Harvard - widziałem na żywo - na pewno praktyczny ale taki trochę hmm... "nie męski"

6. Brązu w ogóle nie biorę pod uwagę

7. Crimson - nie mam aż tak ognistego temperamentu

 

co zostaje - ano night blue = ciemny ale nie czarny

 

Żeby Harvard był taki jak na zdjęciu to bym się nie zastanawiał. Ale jest to niestety przyciemniony retusz.

[ATTACH=CONFIG]127513[/ATTACH]

Jak będzie się za szybko brudził to położę lakier ceramiczny i będzie na jakiś czas spokój.

Przy okazji - używał ktoś lakierów ceramicznych ? Spełniają swoją rolę czy ściema marketingowa ?

Edytowane przez cayugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj kumpel ma na a6 wydal na auto 8 tysi razem z jakimiś powłokami na szyby a potem tylko bluznil bo po myciu z jednej strony auto lsni a z drugiej nie nie warto. ja biore tungsten bo wlasnie ostatnio miałem auto w podobnym kolorze do night blue i teraz wole jasne ty odwrotnie bo ci się znudzilo i ok biez night blue tez będziesz szczęśliwy i pasuje kolor to kwestai gustu... ale autentycznie z ceramika daj se spokuj szkoda kasy na to no chyba ze bys kupowal auto za 300-500 tysi to wtedy ci to by roznicy nie robilo a tak po co przeplacac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności