Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie tak jest, niestety:) najwiecej jest CL, zwykle lampy, i takie tam.

 

sa 2 powody, Niemcy kupuja samochod dla siebie nie dla sasiada, po drugie jezdza samochodem jakies 3-5 lat, wiec wersja CL z navi i paroma tylko dodatkami jest latwa w odsprzedazy bez utopienia grubej kasy w super wersje z dodatkami, bo nikt raczej pozniej za to extra nie doplaci:) Dlatego CL Variant 2.0 TDI 150 KM to standart.

 

Nie bardzo rozumiem tej logiki... skonfigurowałem swojego HL jako CL i ... kosztuje mniej więcej tyle samo, a jednak w HL masz skórę z alkantarą w standardzie i kilka innych rzeczy które sprawiają, że auto wygląda lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze wyglada lepiej nie ma znaczenia dla tej logiki:) wiekszosc ludzi kupuje samochod z praktycznego punktu widzenia, a w tym punkcie widzenia nie ma np. alkantary, i innych rzeczy ktore sa w HL a niekonieczne do jazdy codziennie do pracy sa potrzebne. Tak bylo kiedys. ze jak kupowales samochod z niemiec to mial elektryczne lusterka i dach otwierany, a jak z Wloch to tego nie mial, ale mial klime, to jest wlasnie logika kupujacych. Czyli wersja CL jest dla ludzi, ktorzy nie potrzebuja pewnych dodatkow ( ale maja jakis poziom ), ale jesli z CL chcesz zrobic HL to kosztuje to tyle samo albo wiecej. Popatrz na samochody poflotowe, czy tam sa same HL czy inne najwyzsze opcje w innych markach, nie, tam sa samochody skonfigurowane praktycznie, i oto tutaj chodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam,fura ma wyglądać,ma ociekać chromem jak HL i mieć duże koło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie:) jak jest kasa to tylko HL, duze kolo to jest to, zmienia to bardzo prezentacje samochodu IMG_20160505_172120.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem CL- bo nie chciałem miec tej pseudoskory, a moim najważniejszym punktem był silnik i integrowane foteliki dziecięce oraz R-Line... Panorama i inne dodatki to dla mnie tak czy siak standard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R line może być i panorama zamiast chromu :) Ze skórą masz rację,chętnie bym w niektórych autach/wersjach dopłacił żeby nie mieć tego parzącego latem i mrożącego zimą ,a po paru latach wyglądającego jak połamany syf ,dziadostwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie wiem, czy miales kiedys auto ze skora, ale w lecie jeszcze nigdy sie nie opazylem a w zimie nic nie odmrozilem, co do wygladu jak polamany syf, mnie w domu nauczyli myc sie i uzywac kosmetykow na skore, troche jej mam:) gdybym sie nie myl i nie uzywal kremow to pewnie moja twarz wygladalaby jak polamany syf a tak jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz ty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale tak na serio, przeciez o skore trzeba dbac. Jak kupujesz buty to impregiujesz, potem myjesz, czyscisz, pastujesz, tego samego wymaga skora w samochodzie. Po latach skora wygladajaca jak polamany syf, niestety nikt o nia nie dbal. Jak nie umyjesz samochodu przez pare lat, to co bedzie z lakierem? pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu i ochoty na takie zabawy... Przez ostatnie 4 lata miałem 4 nowe samochody ze względu na prace... W dwóch autach była wymieniana skóra na gwarancji... Dziękuje za taka "skore z plastikowej krowy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na 7-8letnie auto z przebiegiem 200tys ,widzieliście kiedyś ładną skórę?Ba ja nigdy.Za to zwykła tapicerka potrafi wyglądać ,jak nowa.Najlepsza z tego jest chyba alcantara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak widzielismy, mialem mercedesa W210 400 tys. km skora jak nowa ( czarna ), Audi A6 2.5 TDI, skora jak nowa ( byla taka zielonkawa super to wygladalo ), to ze widziales takie skory to tylko dlatego, ze nikt o nie nie dbal. Myslisz. ze jak nie odkurzysz zwyklej tapicerki, nie upierzesz, nie zmyjesz tlustych plam to swietnie wyglada? Jak dbasz tak masz:)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nie mam czasu i ochoty na takie zabawy... Przez ostatnie 4 lata miałem 4 nowe samochody ze względu na prace... W dwóch autach była wymieniana skóra na gwarancji... Dziękuje za taka "skore z plastikowej krowy"

 

strach zapytac co masz za prace, ze wymieniaja Ci skore w samochodzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Czyściciel :zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam paręset aut rocznie wiec dbają o mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem CL- bo nie chciałem miec tej pseudoskory, a moim najważniejszym punktem był silnik i integrowane foteliki dziecięce oraz R-Line... Panorama i inne dodatki to dla mnie tak czy siak standard

spróbuj zamówić u nas CL z takim silnikiem jak masz lub benzyną 2.0. powodzenia. konfigurator nie przewiduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiasz kilkadzisiat samochodow do firmy np to zrobia ci wlasciwie dowolna konfiguracje...jedna czy kilka sztuk nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt by za to nie dał 286000 ..,,das auto " nie warte tych pieniędzy.. można za to kupić coś dużo lepszego z kategorii premium a nie ,,samochodu dla ludu" .. (ale skoro co niektórzy wydają 150000 za fiata ..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymien mi jedna rzecz na swiecie co warta jest pieniedzy na nie wydana? podaj prosze jaki samochod premium jest do kupienia za te pieniadze tej wielkosci i z tym wyposazeniem i z tymi osiagami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupic cos premium ale trzeba brac tez pod uwagę koszty eksploatacji serwis, części itd tu koszta w VW duzo niższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wg ciebie jest premium? Audi/BMW/mercedes? Tak samo sie to psuje jak i inne "prawie premium"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności