Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie o te linie chodzi. u mnie jak docisneli to na gorze sie nie zgodzilo i teraz mam " zloty srodek" na dole 4mm wyzej a na gorze klapa sie zapadla o 5mm. wczesniej na gorze mialem ok ale na dole sie nie schodzilo ponad 1cm!

odpowiadajac na twoje pytanie czy to nie jest specjalnie tak.: no blagam. widze ze ty przeginasz w lewo ja w prawo;)

zobacz materialy promo VW. to nie jest specjalnie zaprojektowane nieschodzenie sie krawedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) u mnie jest jakies 2 mm, ale 1 cm to chyba przegioles:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_4298.jpg

 

po regulacji. gora krzywo. dol krzywo. da sie zyc, ale chyba nie o to chodzi.

IMG_4297.jpg

IMG_4296.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie chyba jest tak przed eventualna regulacja jak u ciebie po regulacji:)

 

wydaje mi sie ze da sie to spokojnie doprowadzic do stanu idealnego, jesli wypuscimy klape do tylu jakies 1 mm i sciagniemy na dol zamkiem jakies 1 mm to bedzie pasowalo jak ulal:), podjedz moze do dobrego lakiernika, nie do ASO, to ci to zrobi:)

Edytowane przez paolokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to nie to samo?;)

oj dobra. temat przerabiany 100 razy tutaj. az zygac sie chce.

po prostu kolejne wtopy, w tym moje, utwierdzaja kilka osob ( wg was tylko mnie i tomka 131, bo to ta sama osoba przeciez) ze nie wystarczy bezczelnie machac haslem DAS AUTO i wmawiac ludziom ze robi sie najlepsze auta a potem do tego dopisywac wysoka cene. skonczylo sie babci s...anie

jeszcze kilka lat temu nie spojrzalbym na renault, peugota, forda ( na opla dalej nie moge patrzec.. ale pewnie sie to zmieni, bo jestem wyrozumialy).. bo rozne marki premium no i troche vw. a dzisiaj. czar prysl.

VW to wciaz fajne auto ale juz tylko przeciecietne. wiec nie widze uzasadnienia dla takich cen.

 

i mysle ze takie wypodziedzi maja wiekszy sens w dziale ... NA CO ZWROCIC UWAGE niz pieprzenie o tym kto sie pod kogo podszywa i inne brednie, bo poza stalymi passatowymi masturbatorami sa tutaj ludzie, ktorzy zajrzeli na forum tylko po to zeby podjac ostateczna decyzje o kupnie samochodu. i szukaja opini.

w mojej ocenie. czym dluzej jezdze tym gorzej. jesli balbym za ten woz 180-200k to chyba bym sie poplakal.

pozdro

 

O widzę, że wracamy do obelg ;-(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam, że wadami samochodu jest szum lusterek, czy kilka milimetrów wyżej zagięcie na klapie, to utwierdzam się w przekonaniu, że kupiłem dobry samochód w dobrej cenie, bo skoro ludzie muszą się czepiać takich pierdół, to samochód nie ma poważniejszych wad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to nie to samo?;)

oj dobra. temat przerabiany 100 razy tutaj. az zygac sie chce.

po prostu kolejne wtopy, w tym moje, utwierdzaja kilka osob ( wg was tylko mnie i tomka 131, bo to ta sama osoba przeciez) ze nie wystarczy bezczelnie machac haslem DAS AUTO i wmawiac ludziom ze robi sie najlepsze auta a potem do tego dopisywac wysoka cene. skonczylo sie babci s...anie

jeszcze kilka lat temu nie spojrzalbym na renault, peugota, forda ( na opla dalej nie moge patrzec.. ale pewnie sie to zmieni, bo jestem wyrozumialy).. bo rozne marki premium no i troche vw. a dzisiaj. czar prysl.

VW to wciaz fajne auto ale juz tylko przeciecietne. wiec nie widze uzasadnienia dla takich cen.

 

i mysle ze takie wypodziedzi maja wiekszy sens w dziale ... NA CO ZWROCIC UWAGE niz pieprzenie o tym kto sie pod kogo podszywa i inne brednie, bo poza stalymi passatowymi masturbatorami sa tutaj ludzie, ktorzy zajrzeli na forum tylko po to zeby podjac ostateczna decyzje o kupnie samochodu. i szukaja opini.

w mojej ocenie. czym dluzej jezdze tym gorzej. jesli balbym za ten woz 180-200k to chyba bym sie poplakal.

pozdro

 

Ja kupiłem to auto za 200k....kurcze i powiem Ci tak..jak kupowałem to nie płakałem i teraz po zrobieniu 3tysi km ...też nie płaczę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta klapa w sednie to faktycznie musi być wyzwanie dla monterów. U mnie tez była źle spasowana, ale były różnice między szczeliną z prawej i lewej strony. W ASO goście z B-L ustawili równiutko, wszystko ładnie się schodzi po liniach. Inna sprawa, że na czarnym spasowanie przetłoczeń nie rzuca się tak w oczy, poza linią świateł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam zajrzeć na forum innych marek. Np. BMW 5er z początku produkcji było dużo bardziej awaryjne. BMW 3 jest droższe niż Passat i szumi bardziej. Trzeba też pamiętać, że na forum piszą ci, którym się coś zepsuło. Jeśli wszystko działa to po prostu ludzie jeżdżą i nie zaglądają na forum.

 

Mi się nic nie 'psuje" i nie stuka...choć mam zaledwie 3 tysie km. Na forum i tak zaglądam...bo lubię...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem to auto za 200k....kurcze i powiem Ci tak..jak kupowałem to nie płakałem i teraz po zrobieniu 3tysi km ...też nie płaczę. :)

 

szanuje twoje zdanie.

ja jak kupowalem tez nie plakalem;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

O widzę, że wracamy do obelg ;-(((

 

uderz w stól.. a nozyce, i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dolek kupowałeś kiedyś nowe auto za ponad 150tys? Z bzdur które mówicie widzę ,że nie.Albo pracujecie jako sprzedawcy w vw albo nigdy nie kupowaliście auta.

 

Tak, oczywiście tylko Ty posiadasz wiedzę absolutną.

 

Tak się składa że w styczniu zamawialiśmy do firmy XC70 D4. Ja wtedy rozmawiałem w temacie V60 T5 dla siebie i wiem jakie były oferowane rabaty. Mieliśmy pewien budżet, kolega z racji wyprzedaży XC70 i końca produkcji się załapał. Ale to auto jest mega ubogo wyposażone, w zasadzie skóra i automat, elektryczna klapa i tyle. Nawet światła ma zwykłe, nie ksenony, brak kamery cofania /bagatela dopłata 4 tyś zł/, żadnych asystentów, audio podstawowe. Z V60 i silnikiem T5 nie było szans na zmieszczenie się w 160 tyś. katalogowo wyszło coś koło 210 tyś a cena końcowa bliska 170 tyś. Wyposażenie i tak było gorsze niż w Passacie którego zamówiłem, a w końcu i tak wziałem droższego diesla 190KM zamiast benzyny 220KM. Mimo tego Passat mi się zmieścił w 160 tysiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w kwestii jakości,wnętrze passata po 40tys km -skóra fotela i lewarek.VW było pod tym kątem ok ,ale 20lat temu,dziś nawet Renault jest lepsze

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-2-0tdi-biturbo240km-4motion-dsg-gwarancja-fv23-dealer-fota-groblewski-ID6ynygH.html#ddacc38b0e

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dziwne ,że jak podaje np przykład volvo,to nagle znajdują się wszyscy którzy chcieli kupić volvo :)

A jakież to ma Passat wyposażenie ,jeśli uznać,że automat ,skóra ,navi itp to podstawa i w zasadzie ,to to golas jest ? Dwie kamerki po 100zł od kooperacyjnej firmy z Chin? WOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz skad jest ten samochod, jesli to testowy to po 40 tys. km i tak wyglada dobrze. Wszystko zalezy kto jezdzi i jak jezdzi i gdzie jezdzi:), jesli lewarek na gorze jest troche wytarty, to znaczy o typowo miejskiej jezdzie, co chwile wsiadanie i wysiadanie pewnie, albo ktos lubi bawic sie lewarkiem:), skora na fotelu, ja tam nie widze czegos zlego, trudno ze zdjec cos wywnioskowac, ale jak mowie, duzy facet, jazda miejska, mokre, tluste rece kazdy samochod zalatwi nawet szybciej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ,że jak podaje np przykład volvo,to nagle znajdują się wszyscy którzy chcieli kupić volvo :)

 

Ale w czym Ty masz problem ?? Mam udowadniać że nie jestem jeleniem ??

Ja nie chciałem a kupiłem Volvo.

 

2016-04-26%2009.17.44.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktore to Volvo ? :)

 

kiedys mialem s60 2.4 D5, bylo ok, ale odkad wpadlo w obce rece nawet nie rozwazam takiego zakupu, po drugie wnetrza juz nie te co kiedys:(

Edytowane przez paolokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w kwestii jakości,wnętrze passata po 40tys km -skóra fotela i lewarek.VW było pod tym kątem ok ,ale 20lat temu,dziś nawet Renault jest lepsze

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-2-0tdi-biturbo240km-4motion-dsg-gwarancja-fv23-dealer-fota-groblewski-ID6ynygH.html#ddacc38b0e

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dziwne ,że jak podaje np przykład volvo,to nagle znajdują się wszyscy którzy chcieli kupić volvo :)

A jakież to ma Passat wyposażenie ,jeśli uznać,że automat ,skóra ,navi itp to podstawa i w zasadzie ,to to golas jest ? Dwie kamerki po 100zł od kooperacyjnej firmy z Chin? WOW

 

Kurde ludzie jak masz skory to o nie dbasz, to ze swieci sie fotel to jest brud ktory wniknął w skore jestem pewny a troche znam sie na detalingu ze po clenerze to zejdzie i masz matowa skore, co za bzdury ty tu wygadujesz, jak dbasz tak masz, jedz zrób foto przetarć, nie skór tłustych z użytkowania i nie konserwowania ich, albo wpisz w Google firmy detalignowe zobacz galerie i porównaj skore zniszczona ktora trzeba malować ponownie bo przetarta od skory zasyfionej i efekt po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o tym ,że fotel jest wysiedziany i już odkształcony ,a w lewarku po kolejnych 40tys będzie chyba dziura,lewarku,którego w porównaniu z klasycznym lewarkiem skrzyni manualnej niemal się nie używa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo klasyczny lewarek nie jest ze skory:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam zajrzeć na forum innych marek. Np. BMW 5er z początku produkcji było dużo bardziej awaryjne. BMW 3 jest droższe niż Passat i szumi bardziej. Trzeba też pamiętać, że na forum piszą ci, którym się coś zepsuło. Jeśli wszystko działa to po prostu ludzie jeżdżą i nie zaglądają na forum.

 

3er szumi moze nieco bardziej przy > 120 Km/h , ale z szacunkiem : zawieszenie ( DCC vs adaptacyjne M) i uklad kierowniczy bije Passatowskie na glowe :)

Edytowane przez effendi2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w kwestii jakości,wnętrze passata po 40tys km -skóra fotela i lewarek.VW było pod tym kątem ok ,ale 20lat temu,dziś nawet Renault jest lepsze

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-2-0tdi-biturbo240km-4motion-dsg-gwarancja-fv23-dealer-fota-groblewski-ID6ynygH.html#ddacc38b0e

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dziwne ,że jak podaje np przykład volvo,to nagle znajdują się wszyscy którzy chcieli kupić volvo :)

A jakież to ma Passat wyposażenie ,jeśli uznać,że automat ,skóra ,navi itp to podstawa i w zasadzie ,to to golas jest ? Dwie kamerki po 100zł od kooperacyjnej firmy z Chin? WOW

 

A gdzie te xenony w B8 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności