Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli koniecznie antracyt to pierwsze felgi wg mnie kształtem najlepsze. Ładnie podkreślają nowoczesna linię passata.

Czy antracyt będzie dobrze wyglądał z thungstenem ? Dodatkowy trzeci kolor w srebrnej tonacji na aucie ( thungsten, chrom i antracyt)...

Trzeba by przed zakupem zobaczyć na żywo lub zrobić nakładkę w photoshopie :-)

Z drugiej strony na pewno nie będzie na antracycie widać tak brudu jak na srebrnych felgach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli koniecznie antracyt to pierwsze felgi wg mnie kształtem najlepsze. Ładnie podkreślają nowoczesna linię passata.

Czy antracyt będzie dobrze wyglądał z thungstenem ? Dodatkowy trzeci kolor w srebrnej tonacji na aucie ( thungsten, chrom i antracyt)...

Trzeba by przed zakupem zobaczyć na żywo lub zrobić nakładkę w photoshopie :-)

Z drugiej strony na pewno nie będzie na antracycie widać tak brudu jak na srebrnych felgach ...

 

 

To może czarne z tego pierwszego modelu .? Zamiast antracytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B8 jest zdecydowanie bardziej cichy. W porównaniu do B7 CR 170 KM. Jest to szczególnie zauważalne przy większej prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał te pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właściciel kieruje do VW pismo streszczające problematykę (...)

 

Ciąg dalszy, facetowi naprawdę pechowy egzemplarz się trafił.

Samochód odebrany, wymieniony został jakiś czujnik, który miał być winowajcą. Tego samego dnia discover ponownie padła i nie daje się włączyć. Keyless Go zaczął działać z tyłu, natomiast przestał z przodu od strony pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak wyglada sytuacja jesli wplacilem zaliczke na nowe b8 mialem miec do konca marca a okazuje sie ze bedzie na koniec kwietnia moze poczatek maja czy moge odstapic od umowy ... na umowie nie mam podanej daty do kiedy mam otrzymac auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update z dzisiejszej wizyty w salonie...

W discover pro jest gniazdo usb i aux in. Złącze za 300zł do iPad/iPhone to prawdopodobnie wymiana gniazda usb na taki interface jak np jest w Skodzie. Media-In to się chyba w skodzie nazywa. Wg mnie nie warto

 

Mój Passat B8 HL 1,8 tsi manual ma planowaną datę produkcji na 20 tydzień. Zamawiałem na początku lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W discover pro jest gniazdo usb i aux in.

gdzie się mieści? Pod podłokietnikiem, czy w schowku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Update z dzisiejszej wizyty w salonie...

W discover pro jest gniazdo usb i aux in. Złącze za 300zł do iPad/iPhone to prawdopodobnie wymiana gniazda usb na taki interface jak np jest w Skodzie. Media-In to się chyba w skodzie nazywa. Wg mnie nie warto

 

Mój Passat B8 HL 1,8 tsi manual ma planowaną datę produkcji na 20 tydzień. Zamawiałem na początku lutego

 

 

ta zobaczysz ja zamowilem w grudniu i dostane w maju na 1.8 tsi jest 2 miesieczna obsówa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta zobaczysz ja zamowilem w grudniu i dostane w maju na 1.8 tsi jest 2 miesieczna obsówa

 

A jaki masz już podany planowany termin produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz już podany planowany termin produkcji?

 

jest nadany numer auta terminu nie mam auto zamowione 10 grudnia mowili mi ze maks do konca marca tera mowia ze do konca maja maksymalnie ale to troche chore jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest nadany numer auta terminu nie mam auto zamowione 10 grudnia mowili mi ze maks do konca marca tera mowia ze do konca maja maksymalnie ale to troche chore jest

 

Mi podano nowy termin 17 tydzień (był 14).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek77 - jaki silnik i skrzynia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek77 - jaki silnik i skrzynia?

 

 

Powiem wam tak rozmawialem dzis z dealerem swoim i kumpel rozmawial ze swoim z wroclawia obaj mamy 18tsi w manaualu

 

kazdemu z nas terminy poprzesuwali o 4 tygodnie wiec mozecie byc wszyscy pewni ze wam tez poprzesuwaja bo na niemcy idzie taka fala aut ze fabryka nie wyrabia a oni niestety maja wieksza sile przebicia a poloczki jak zwykle na szarym koncu beda jezdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super ta stronka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie się mieści? Pod podłokietnikiem, czy w schowku?

 

W tym co jeździłem przez weekend gniazdo usb i aux-in było w podłokietniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony 2.0 tdi 150 KM, highline, tungsten z antracytowymi felgami dartford - w salonie Centrum Wrocław stoi w takiej właśnie konfiguracji i wygląda świetnie :) Jak dostanę informację o przewidywanej dacie odbioru dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiony 2.0 tdi 150 KM, highline, tungsten z antracytowymi felgami dartford - w salonie Centrum Wrocław stoi w takiej właśnie konfiguracji i wygląda świetnie :) Jak dostanę informację o przewidywanej dacie odbioru dam znać.

 

 

 

hehe widze ze nie tylko u mnie termin sie przesuwa ja tez mialem miec na koniec marca a bee mial na koniec kwietnia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe widze ze nie tylko u mnie termin sie przesuwa ja tez mialem miec na koniec marca a bee mial na koniec kwietnia :(

 

patrz na pozytywy - na majówkę będzie jak znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności