Skocz do zawartości
Gość Martinez189

...wszyscy tylko o TDi albo turbo...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martinez189

Witam wszystkich mam taką sprawę... w dziale tuning wszyscy piszecie tylko co można zrobić żeby poprawić osiągi swojego "paska" dla silników TDi albo 1.8 T...

ja jestem posiadaczem paska z silnikiem 1.6 i bardzo jestem ciekaw co ja mogę zrobić z moim autkiem żeby przybyło mu trochę kucyków, bo jak narazie to osiągi nie powalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz go ładnie umyć, odkurzyć, wypastować, i posłuchać sobie muzyczki. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinez189

:krzeslem: głupi żart :)

wiec trzeba mu zrobi przeszczep silniczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988

taaak.. bo z 1.6 to Ty kolego samolotu nie zrobisz:) ... chociaz sproboj mu zalozyc chip z allego za 7 zl :D w Twojej psychice napewno zadziala <joke> :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko i wylacznie SWAP, nic innego, ale jak swap to i heble by sie przydaly... zawias....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinez189

sami dowcipni ludzie ludzie na tym forum :fuckyou2:&lt;- taki żarcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Martinez189, a czego ty oczekujesz? Z taczki rakiety nie zrobisz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze tu kupe fachowych porad. Gratuluje panowie napewno mu pomogiście pisząc np."Z taczki rakiety nie zrobisz....." , " chociaz sproboj mu zalozyc chip z allego za 7 zl :D w Twojej psychice napewno zadziala" , "Możesz go ładnie umyć, odkurzyć, wypastować, i posłuchać sobie muzyczki". ( ciekaw jestem czy tak mocni jesteście jak mocne macie auta) Może wyścig wygracie a MARTINEZ ( gorąco pozdrawiam ) wyjebie wam lookinga na mecie zanim sie zdąrzysz sie ruszyć i okaże sie że on jest szybszy. Nie każdego stać na takie zaje.... wypasione bryki jak wy macie. Trochę kultury. Jak byście sie czuli gdy piszecie że wyciągnołem z mojego pasia 200 koni a ktoś by napisał że co z tego jak miało 10 dzwonów i jest wyklepane z przestanku autobusowego.

Każdy ma auto na jakiego go stać wszyscy kochamy nasze Pasie i to nas łączy. Jeden szybszy drugi wolniejszy.

 

Bez urazy koledzy ale uważam że ta grupa ludzi przedstawia kulture , podzieli sie doświadczeniem i pomoże jak może wiec takie komentarze zostawcie dla siebie to nie sztuka wyśmiewać sie.

SZACUNECZEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1.6 i mam gdzieś takie texty, jak są napisane powyżej, śmieję sięz tego i nie mam do nikogo żalu- poniżej mała riposta ze śmiejących się

ciekaw jestem czy tak mocni jesteście jak mocne macie auta

mocne? to nie to forum, sami zainteresowani o tym wiedzą :rotfl:

 

Nie każdego stać na takie zaje.... wypasione bryki jak wy macie

nie przesadzaj , jakby ich było stać na wypasione auta to by je kupowali , a nie jeździli tym co mają :P:cwaniak::rotfl:

 

 

każdy jeździ tym co kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rainman777,

 

Faktycznie Przepraszam osobiście Za siebie :padam: ale odpowiedziałem szczerze - pewnie autor po wielu nocach dojdzie do tego co mu napisałem.

 

Dodam tylko że my zastanawialiśmy się nad wyborem - przed zakupem czyli uwzględniliśmy zalety i wady oraz to nad czym kolega ma teraz problem.

 

Obecny temat był omawiany do znudzenia... Wypowiadali się największi wyjadacze tuningu i specjaliści od podnoszenia mocy... cena wykonania modyfikacji jednak szybko sprowadzała na ziemię.

 

Jeśli kolega będzie chciał dołożyć do swojego silniczka z 15 tys. to pierwszy mu odpowiem co musi zrobić... a za 30 tys. to już może naprawdę być zadowolony z możliwości jakie daje nam technika nowoczesnego tuningu. Można zrobić wszystko tylko jest to kwestia ogromnych kosztów jakie trzeba ponieść.

 

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

rainman777, nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Mając stu konny silnik w aucie ważacym 1,5 tony trzeba miec świadomość, że jedyny tuning możliwy i opłacalny w tym przypadku, to tuning wizualny. Noo sorry ale turbo to raczej bym tam nie włożył.

 

 

 

ciekaw jestem czy tak mocni jesteście jak mocne macie auta) Może wyścig wygracie a MARTINEZ ( gorąco pozdrawiam ) wyjebie wam lookinga na mecie zanim sie zdąrzysz sie ruszyć i okaże sie że on jest szybszy

cosik agresywny jesteś....lubie takich twardzieli :rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....lubie takich twardzieli

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Mając stu konny silnik w aucie ważacym 1,5 tony trzeba miec świadomość, że jedyny tuning możliwy i opłacalny w tym przypadku, to tuning wizualny. Noo sorry ale turbo to raczej bym tam nie włożył. "

 

I tak chłopie powinieneś napisąć ;)

 

 

 

Gorące Pozdrowionka :vw::hurra::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

rainman777, tylko to wszystko już było. Jak chcę się pobawić we "The Fast and The Furious" czy inne andergrandy to sobie kupuje za tę kasiorkę Leona 1,8T i tiunuje do woli. Fakt faktem, możesz zrobić z passia potwora z 300 PS pod machą ale na bank nie z 1,6.

 

PS

Mam nadzieję, ża na jakimś spocie się spotkamy :ok: ( tylko mi tu Martin bez podtekstów :P )

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze dalej nie kapujesz. Chodzi mi o kulture forum a nie to kto czym jeździ i ile ma kasiory. Myśle że można zakączyć już ten watek bo te posty do niczego dobrego w tym temacie nie prowadzą.

Pozdrowionka :) dla dużych i małych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mu poradzę (żeby nie odbiegać od tematu) bo sam tak zamierzam zrobić, szukam teraz w UK bitego w "zadek" Passka z mocniejszym silnikiem , takie auto kupię tu za 300-500 funtów, transportuję je do PL , i w lipcu robie swapa . szukam całego auta bo jak wczesniej pytałem o swapa silnika 2.3V5 to powiedziano mi że sam silnik i skrzynia to nie wszystko i mogą być potem kłopoty , więc wpadłem na pomysł kupienia drugiego auta tak żeby mieć wszystko co potrzebne.resztę sprzedam i coś tam jeszcze się odzyska :)

 

biedrona,

 

....lubie takich twardzieli
Mam nadzieję, ża na jakimś spocie się spotkamy

 

..nie wiem co myśleć

:rotfl::rotfl:

Biedrona ja tam jestem wyluzowany gość i się nie obrażam:)

1.6 Dream Team Power

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

rainman777, ty też dalej nie rozumiesz o co mi chodzi. Pewne tematy zostały juz przewałkowane kilka razy, inne nawet kilkanaście, są też takie jak ten - wystarczy po prostu zdroworozsądkowe podejscie. Pytanie: co mogę zrobić z silnikiem 1,6? A stary zrób se nawet motorówkę, pamiętaj tylko, że nie będzie to szybka motorówka...

Co mieliśmy napisać? -No wiesz stary, ten tego, eeeee no tak, wiesz nie wiele tu można zrobić....Ja osobiście wolę się trochę pośmiać (Martinez broń Boże, nie z Ciebie) niż brać wszystko na serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie na 1.6 - mój pasek nie jest wcale mocno szybszy. Razem z Malardem(1.6) na zmianę śmigamy do pracy. Ja nie widzę specjalnej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem mocniejszy niż mój 1.8T.... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.6 to nie silnik do tuningu. biedrona spokojnie chlopie. teksty byly zabawne, ale nie chamskie. nie ma sie o co burzyc. wszyscy nalezymy do jednego teamu -&gt;:vw:

 

kwestia przerobek tego silnika. mozesz sobie stozek zalozyc to zmieni mu sie dzwiek. mozna sie pewnie bawic w chipsy i przyrosty rzedu 3-5KM. mozna walek zalozyc, zrobic dolot i wydech przelotowy. pewnie by sie osiagnelo w ten sposob ze 120-130. hardcore to zalozyc turbine. koszty od 8tys w gore. chcesz namiary do czlowieka zajmujacego sie tym? nie ma sprawy.

najlepiej sprzedac auto i kupic cos mocniejszego. swapy sie nie oplacaja. kasa duza, praca ogromna, do tego podczas prac wychodzi wszystko o czym sie zapomnialo i trzeba szukac, rzezbic. jesli juz naprawde bawic sie w swapa to z blizniaka rozbitka przekladac wszystko jak leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności