Skocz do zawartości
Gość marcc

Silnik AFN, a olej roślinny z "Biedronki".

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam temat i spoglądam na daty ostatni wpis zanim temat został ruszony przez

Grzesiek86

 

Grzegorz

 

Nie passat

Rok prod: 2002

 

Zarejestrowany: cze 2011

Miasto: kraśnik

Wiek: 25

Posty: 1

z dnia
19-01-07, 14:07
I to jest jego jedyny post :D

Kolega jako jeden z archeologów wywołał burzę gdzie paru forumowiczów prawie się rzuciło sobie do gardeł. Panowie temat sprzed 4 lat, ktoś nabija sobie posty aby wejść do działu sprzedam a wszyscy z nożami do siebie skaczą. Troszkę powagi i luzu. Tego typu tematów na forum jest kilka gdzie każdy wyraził swoje zdanie bez zbędnych nerwów. Myślę że moderatorzy uporządkują ten topik. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przez takich jak ty nigdy w tym kraju nic sie nie zmieni,na szczescie mnie to juz nie dotyczy i nie bedzie

mnie również to nie będzie dotyczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat był olej roslinny, a panowie pomylili z programem w sejmie i w senacie, tam sa najwieksi złodzieje, a paliwo jak ktos wspomniał, nie leja za swoje, tylko za nasze podatki,

a kolega kidrowiec zamiast jednoczyc, to podbuza do buntu czyzby partia ktura ma cos wspolnego z paliwem , a moze ma cos wspolnego z afera paliwowa haaaaaaaaaaaahhhaaaaaa kolego kidrowiec

 

a co do tematu olej ,kazdy leje co mu sie podoba ,a co do oszczednosci to skad morze wiedziec ktos kto nie stosował, niech wypowiadaja sie ci co tak oszczedzaja, tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem czemu u nas jest benzyna taka droga... zamiast 3zł za litr, jest ponad 5zł za litr bo te 2zł idzie na benzyne dla rządowych samochodów z silnikami od 3.0 w góre... czyli my wszyscy którzy zarabiamy najmniej jeszcze sponsorujemy polityków którzy wożą się za free, nie płacą za wymianę części w samochodach z własnej kieszeni, więc nie martwią się o stan naszych dróg i narazie nic nie zapowiada się żeby coś się zmieniło, tyle w tym temacie Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf 2,3 śmiga bez problemu .Wielokrotnie zalewałem cały bak tylko olejem rzepakowym i bez problemu odpalał i jechal.Do AFN-u tez bym sie nie zawachał ale do kolejnych edycji juz bym nie wlał wychodzac z załozenia,ze skoro stac Cie na auto za kilkanaście tysiecy złotych to stac Ci na paliwo.Jesli ktos szuka oszczednosci w tej sferze to proponuje olej opałowy z dobrego źródła ktory posiada te same własciwosci co zwykły ON albo kupowac od kierowców ciezarówek(sam tak robie:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli my wszyscy którzy zarabiamy najmniej jeszcze sponsorujemy polityków którzy wożą się za free, nie płacą za wymianę części w samochodach z własnej kieszeni

 

ostatnio prezydent gorzowa sprzedał służbowego pasiora za ok 70k, bo ciągle sie psuł:), kupili szkode suberb, po kilku dniach rozbita... dokładnie to przód rozbity. oczywiście naprawa z pieniedzy miasta... na auta służbowe wg. gazety mają przeznaczone 150 tyś., z tego co pamietam pojemność obu autek coś koło 3ltr. a na taki moto racing show kasy im brakuje... ŻAL :(

 

kupowac od kierowców ciezarówek(sam tak robie)

 

tak z ciekawości- jaka stawka jeśli mozna wiedzieć??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie watek na inny temat

Silnik AFN, a olej roślinny z "Biedronki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujcie olej , z jakiś produkcji chipsów, oni tam mają zuzyty w ogromnych ilosciach, który penwie muszą raz na jakiś czas zmieniać :D więc pewnie za prawie darmo, albo calkowicie darmo oddadza :D i powodzeniaaaaa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomniało mi sie że ostatnio chyba w celowniku na tvp1 była jakas akcja nagrana ukr. kamerą, co jakiś kolo załatwiał przepalony olej z rożnych barów, itp.,o ile dobrze pamietam to chyba za litr wołają 1,50zł.:) albo 2,50zł, już dokładnie nie pamiętam, chodziło o to że "proceder kwitnie" a państwo zaczyna tracić:>:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jeszcze kilka lat i cooraz mniej tego procederu bedzie.

do CR już frytkowego oleju nie zalejesz.

 

ja kiedyś raz do c-15 1.9D zalałem przy rezerwie bańkę 4l oleju z biedronki. było lato. latał jak zawsze czyli słabo ;P odpalał bez problemu,ale to za mało żeby opinie sobie o tym wyrobić.

natomiast opał - zdecydowane tak ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys w TV widzialem że taxówkarz lał olej przepalony z MC DONALDA, tylko że do mercedesa beczki ten parowóz wszystko przetrawi :D AFN raczej nie, a nawet jak tak to nie na długo... :P

Edytowane przez daroTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hang Loo

bardzo szkoda że u nas nie jest legalne lanie oleju do baku, np w takim UK jest, płaci się niewielki podatek (jakiś czas temu 27p czyli ponad 1.30zł to i tak tanio). Sporo ludzi jeździ na oleju też w usa

co do zapachu to jestem ciekaw czy można by go zamaskować robiąc mieszankę z olejków (np tych do kominków) niby z 7ml za 4-5zł ale są mocne jak nie wiem a poza tym i tak się spalą

w sumie są nie jedne perfumy o zapachu gumy (bvlgari black, jakiejś innej firmy nostalgia) zapachu prochu (serge noire) zdaje się jeszcze ktoś produkował zapach palonych liści i na pewno wiele innych, więc w sumie czemu nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności