Skocz do zawartości
jedrus

Bulgotanie po wyłączeniu silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

już dawno zauważyłem, że coś bulgocze mi w zbiorniku (tzn. napewno w tylnej części samochodu :D ) po wyłączeniu silnika. Nie jestem w 100% pewien, ale jest to raczej po dłuższej jeździe. Czy możliwe, że to jakiś "powrót" paliwa / odpowietrzenie? Trochę to dziwne, bulgotanie jest bardzo dobrze słyszalne :)

 

Pasio na pełnym wtrysku - co to może być? :583:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu jazdy odkręć korek wlewu paliwa i wtedy posłuchaj, czy bulgocze.

U mnie po zakończeniu każdej jazdy coś w zbiorniku bulgocze, ale kilka chwil, póki paliwo się nie uspokoi. W kombi bardziej słyszalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie dokładnie tak samo - z 10 porządnych bulgotów :) Raczej napewno w zbiorniku - w końcu jakie inne płyny są z tyłu :D Ale wiesz może dlaczego to? W poprzednim pasiu (1.8 8V 90KM monowtrysk) tak nie miałem :)

 

[ Dodano: Nie Lut 12, 2006 12:40 pm ]

właśnie mi wpadło do głowy: tam tak nie miałem bo jeździłem na gazie, tutaj mam tylko benzynkę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea:

 

Wszystko jest trudne, nim stanie sie proste. :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zgasisz silnik to szbko wyjdz i odkręć korek wlewu jak podczas odkręcania będzie słyszalne zaciąganie powietrza to masz zatkany odpowietznik i stąd ten bulgot sprubuj pojezdzić bez korka i zobacz czy będzie bugotało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie zbyt pomogłeś :) jedrus już dawno nie ma passata :)

 

spójrz na datę pierwszego posta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zgasisz silnik to szbko wyjdz i odkręć korek wlewu jak podczas odkręcania będzie słyszalne zaciąganie powietrza to masz zatkany odpowietznik i stąd ten bulgot sprubuj pojezdzić bez korka i zobacz czy będzie bugotało .

Po pierwsze nasz Admin już nie ma passata.

Po drugie, przez 5 lat pewnie by już doszedł co jest nie tak.

 

PS

Jeden z najlepszych kotletów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem podminowany bo mam problem z swoim paskiem nie zauważylem daty sorry jak możesz lepiej bys pomugł a nie smial się .Temat w moim passacie gotuje wode z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ten dział:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotlet pierwsza klasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to dzięki za pomoc

No i po co ciągniesz to OT. Poczekaj trochę, bo posta napisałeś ze swoim problemem. To nie jest warsztat gdzie wchodzisz, pytasz, gość mówi poczekaj pan chwilę zaraz zaglądnę. Jak ktoś będzie coś wiedział to ci odpisze, ale nie, lepiej ciągnąć bezsensowne OT i to w dodatku w innym temacie. :)

 

PS

Wnioskuję o zamknięcie tematu, albo umieszczenie w "archiwum X". ;)

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności