Skocz do zawartości
salexy

B7 CC czy jest możliwa naprawa LED do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

B7 jest już jakiś czas na rynku. Pytanie kieruję do osób znających temat lamp posiadających światła do jazdy dziennej LED. Czy ktoś się orientował co w przypadku jesli "ledzik" się spali/wypali i przestanie świecić ?

Czy jest opcja naprawy tego - czy w grę wchodzi tylko wymiana na nowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie powinien się o to martwić gwarant?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pierwsze B7 z ledami zaraz skończą 3 lata, a gwarancja ma tylko 2. I kto się ma martwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytanie jest teoretyczne, czy faktycznie komus sie wypalily? Pytam z ciekawosci, bo sadzilem (byc moze naiwnie), ze takie ledy to przezyja auto... Obecna technologia wytwarza ledy o trwalosci kilkadziesiat tysiecy godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podpisie 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypalają się jak kazde LEDy.

naprawić się da, lampa do rozłupania.

Czy posiadac B7 bedzie sępił 100-200 na jakies grzanie w piekarniku i klejenie klejem ?

Jak jedna doda po 3 latach padnie, inne się wypalą lekko, wkładając jedną nowa, bedzie pewnie różnica,

Tak jak z jednym xenonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi. Dla mnie poki co temat jest czysto teoretyczny - ale widziałem juz B7 na trasie z wypalonym LED (kilka samochodów)

Też mam nadzieje ze LED powinien przeżyć auto ale wiemy wszyscy jak mocno praktyka odbiega od teorii zwłaszcza jesli mowa o dzisiejszych samochodach. Gwarancja sie kończy za pół roku - no i pózniej trzeba sie bedzie zastanawiać gdyby taka sytuacja zaistniała. Inna rzecz - nie wiem czy oświetlenie jako element eksploatacyjny podlega gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wypali się LED to podlega gwarancji.

Natomiast sądzę że do tego czasu ceny lamp spadną do tego poziomu że nikt nie będzie się nad tym tak bardzo zastanawiał.

;-)

W sumie już teraz można z aut "testowych" kupić kompletne lamy za 1k pln - więc nie jest tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności