b_lic Zgłoś #1 Napisano 3 Lutego 2014 Witam. Mam jedno banalne pytanie ale muszę znać odpowiedz. Czy w passacie b7 klapka wlewu paliwa jest otwierana elektronicznie przez przycisk tak jak jest to w B6?? Muszę to wiedzieć bo przerabiam swojego passata i mam z tym mały problem. Według schematów przycisku niema ale jest silniczek i teraz niewiem jak to jest otwierane. Pozdrawiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
elmiko Zgłoś #2 Napisano 3 Lutego 2014 Naciskasz na klapkę i się otwiera. Nie ma żadnych przycisków od wewnątrz. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
b_lic Zgłoś #3 Napisano 3 Lutego 2014 Dzięki i o to mi chodziło. Naciskasz na klapkę i się otwiera. Nie ma żadnych przycisków od wewnątrz. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
elmiko Zgłoś #4 Napisano 3 Lutego 2014 Silnik jest pewnie od centralnego zamka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
b_lic Zgłoś #5 Napisano 3 Lutego 2014 Silnik jest pewnie od centralnego zamka Chodzi o to że wsadziłem do swojego b6 moduł komfortu z b7 i wkońcu jak już myślałem że wszystko zgrałem to się okazało że mój przycisk od otwierania klapki wlewu paliwa nie działa, vcds pokazuje układ otwary, a gdy zamykam auto to klapka się otwiera Jutro pokombinuje z tym otwieraniem, ale jeśli się nieuda to dorobie mały układ i będzie wszystko działać jak należy. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Irek80 Zgłoś #6 Napisano 1 Grudnia 2019 Nie mogę otworzyć klapki wlewu paliwa. Jest jakby zablokowana. Da się samemu to zrobić czy lepiej na gwarancję oddać Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Czerny Zgłoś #7 Napisano 12 Grudnia 2019 Witam nie mogę otworzyć klapki wlewu paliwa coś się zablokowalo passat b7 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
emilus100 Zgłoś #8 Napisano 13 Grudnia 2019 Tam się zacinają silniczki od blokowania klapki. Musisz pozamykać i otwierać centralny przyciskiem a druga osoba najlepiej niech naciska ręką na klapkę. Powinno się otworzyć. Na YT jest filmik z wymiany tego mechanizmu. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Cobraq Zgłoś #9 Napisano 23 Lutego 2023 Bez sensu, wystarczy otworzyc klapke od srodka w bagazniku w wersji variant i pociągnąć ręką pręt silownika, wtedy będzie otwarte. Tylko jak wymienić ten silownik Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
darkolodz Zgłoś #10 Napisano 13 Sierpnia 2025 Mam pytanie jak otworzyć awaryjnie wlew paliwa VW Passat B7 Variant 2013 rok , wszędzie jest o jakiejś czerwonej lince , której nie mogę znaleźć . Jak otworzę zamknięcie / klapkę takiego małego schowka w okolicy wlewu paliwa od strony wewnętrznej bagażnika też nic nie widać. Poproszę o jakąś podpowiedź , może jakiś link do filmu lub krótkiej instrukcji dotyczącej otwarcia wlewu od wewnątrz auta. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marnage Zgłoś #11 Napisano 21 Grudnia 2025 W dniu 13.08.2025 o 10:50, darkolodz napisał: Mam pytanie jak otworzyć awaryjnie wlew paliwa VW Passat B7 Variant 2013 rok , wszędzie jest o jakiejś czerwonej lince , której nie mogę znaleźć . Jeśli zależy Ci na pewnej i bezpiecznej rozgrywce, to wybieraj legalne kasyno w Polsce, czyli takie, które ma polską licencję i jest nadzorowane przez odpowiednie organy. Takie kasyna oferują jasne zasady, uczciwe wypłaty i wsparcie w języku polskim. Sam zawsze sprawdzam opinie innych graczy oraz regulaminy, zanim założę konto. Jak otworzę zamknięcie / klapkę takiego małego schowka w okolicy wlewu paliwa od strony wewnętrznej bagażnika też nic nie widać. Poproszę o jakąś podpowiedź , może jakiś link do filmu lub krótkiej instrukcji dotyczącej otwarcia wlewu od wewnątrz auta. Spróbuj od środka bagażnika pod podwójną wykładziną znaleźć czerwoną linkę/cięgno przy zawiasie klapki wlewu i pociągnąć ją – to awaryjne odblokowanie wlewu paliwa w Passacie B7. Jeśli nie widać linki, sprawdź pod tapicerką bagażnika przy miejscu zawiasu klapki wlewu – czasem jest schowana pod plastikiem. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
darkolodz Zgłoś #12 Napisano 1 Stycznia W dniu 21.12.2025 o 18:48, Marnage napisał: Spróbuj od środka bagażnika pod podwójną wykładziną znaleźć czerwoną linkę/cięgno przy zawiasie klapki wlewu i pociągnąć ją – to awaryjne odblokowanie wlewu paliwa w Passacie B7. Jeśli nie widać linki, sprawdź pod tapicerką bagażnika przy miejscu zawiasu klapki wlewu – czasem jest schowana pod plastikiem. Bardzo dziękuję za odpowiedź , zrobi się cieplej to poszukam Popsuł mi się zaczep/zamek/rygiel boję się ,że jak zatrzasnę to nie otworzę Jestem ciekaw czy to sam zamek/rygiel czy gdzieś dalej coś padło... Pozdrawiam Serdecznie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach