darkolodz
-
Liczba zawartości
9 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O darkolodz
- Urodziny 11/12/1968
Informacje osobiste
-
Imię
Darek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Łódź
Samochód
-
Generacja
B7
-
Silnik
B7 2.0 TDI 177KM (CFGC)
-
Rok produkcji
2013
-
Bardzo dziękuję za odpowiedź , zrobi się cieplej to poszukam Popsuł mi się zaczep/zamek/rygiel boję się ,że jak zatrzasnę to nie otworzę Jestem ciekaw czy to sam zamek/rygiel czy gdzieś dalej coś padło... Pozdrawiam Serdecznie
-
Mam pytanie jak otworzyć awaryjnie wlew paliwa VW Passat B7 Variant 2013 rok , wszędzie jest o jakiejś czerwonej lince , której nie mogę znaleźć . Jak otworzę zamknięcie / klapkę takiego małego schowka w okolicy wlewu paliwa od strony wewnętrznej bagażnika też nic nie widać. Poproszę o jakąś podpowiedź , może jakiś link do filmu lub krótkiej instrukcji dotyczącej otwarcia wlewu od wewnątrz auta.
-
darkolodz obserwuje zawartość → klapka wlewu paliwa w B7
-
Mam pytanie jak otworzyć awaryjnie wlew paliwa VW Passat B7 Variant 2013 rok , wszędzie jest o jakiejś czerwonej lince , której nie mogę znaleźć . Jak otworzę zamknięcie / klapkę takiego małego schowka w okolicy wlewu paliwa od strony wewnętrznej bagażnika też nic nie widać. Poproszę o jakąś podpowiedź , może jakiś link do filmu lub krótkiej instrukcji dotyczącej otwarcia wlewu od wewnątrz auta.
-
Instrukcja obsługi RNS 510 już jest !!!
darkolodz odpowiedział temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
cześć , mogę poprosić o instrukcję do RNS 510(pdf) na e mail a ( [email protected] ), a może posiadasz jeszcze książkę Sam Naprawiam Volkswagen Passat B7 (pdf) -
Instrukcja obsługi RNS 510 już jest !!!
darkolodz odpowiedział temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Cześć mogę poprosić instrukcję po Polsku RNS 510 na [email protected] -
darkolodz obserwuje zawartość → Kupię maskę , drzwi kierowcy B5 FL Kombi LD5Q
-
Kupię maskę , drzwi kierowcy B5 FL Kombi kod lakieru LD5Q w bardzo dobrym stanie , żeby założyć bez malowania.
-
Jakie radio kupić do Passata B5
darkolodz odpowiedział prego → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Witam Podłączam się do tematu ma ktoś godne polecenia radio 2 din z androidem , bluetooth em , zestawem głośnomówiącym , fajnie jak by miało wsparcie do OBD 2, żeby było można podłączyć oryginalną kostką ISO (kamera i inne dodatkowe odbiorniki nie muszą działać) ,żeby pasowało (ewentualnie jakaś ramka /kieszeń / przejśćiówki ,żeby nie podwoiły ceny radia )takie za 3,4 stówki -
też mam taki kod i jest on dlatego,że auto zostało wypuszczone z fabryki 9 grudnia sprzedane i zarejestrowane w lutym następnego roku fachowcem nie jestem ale tak to rozumuję
